Popüler Konu Pastırmalı ve Yumurtalı Krep

:KK57::KK57: nekadar bir güzel masa öyle :KK57:
bukadar becerikli hatunun arasinda kendimi asiyim :KK70:

ellerine saglik basarilar dilerim :KK68::KK68:

Bizde de her gün böyle kahvaltı sofrası yok.Yarışma olunca özendim biraz.:KK48: İsterse her bayan böyle özenli sofralar hazırlayabilir.Ama gerek yok bence.:KK53:Çok teşekkürler güzel yorumunuza.:KK37:

Kalp krepi bunun içine koyarak sıktım.Markette satılıyor.Düşündüm düşündüm bunu buldum.:KK48:

QgAE6j.jpg

Ama sen ne yaptın böyle bayıldım tabaklarına...
Hepsi birbirinden güzel sadece yemelik olan değil de bakmalık olanı görmezden geliyorum tabağa sığmayıp masaya koyduğun için:KK48::KK48::KK48:
Her zaman ki gibi çok beğendim...
Sen şimdiden böyle hamaratsan sonrasını tahmin eder gibiyim üstelik çalışıyorsun...
Tüm aksiliklere rağmen ruhen çöksen de ortaya çok güzel bir sunum çıkarmışsın..
Ellerine sağlık :KK19:

Maşallah harika görünüyorlar, bunu çok beğendim :KK9:
Sevimli olmuş dimi.Çok teşekkürler.:KK37:

Ama sen ne yaptın böyle bayıldım tabaklarına...
Hepsi birbirinden güzel sadece yemelik olan değil de bakmalık olanı görmezden geliyorum tabağa sığmayıp masaya koyduğun için:KK48::KK48::KK48:
Her zaman ki gibi çok beğendim...
Sen şimdiden böyle hamaratsan sonrasını tahmin eder gibiyim üstelik çalışıyorsun...
Tüm aksiliklere rağmen ruhen çöksen de ortaya çok güzel bir sunum çıkarmışsın..
Ellerine sağlık :KK19:

Egunal güzel iltifatların için çok teşekkür ederim.:KK37:Bundan sonra katılmayı pek düşünmüyorum.Biraz dinlenme vakti.:KK51:

Adraaa adraaa :KK5:O kadar aksilik yakana yapışmış ana sen bu sofrayı hazırlamışsın tebrik ederim canım :KK36:Ellerine sağlık , bol şans diliyorum:KK73: Zaten vakit problemi yaşadım katılamadım işler baya yoğundu son gün belki bi azim dedim fikirlerimi tabağa dökym dedim kiiiii:KK57:Senin sunumlarını görünce e dilara sen bi dur dedim, ne haddimee:KK17:

Adraaa adraaa :KK5:O kadar aksilik yakana yapışmış ana sen bu sofrayı hazırlamışsın tebrik ederim canım :KK36:Ellerine sağlık , bol şans diliyorum:KK73: Zaten vakit problemi yaşadım katılamadım işler baya yoğundu son gün belki bi azim dedim fikirlerimi tabağa dökym dedim kiiiii:KK57:Senin sunumlarını görünce e dilara sen bi dur dedim, ne haddimee:KK17:
Dilara katılmazsan üzülürüm ama.Lütfen katıl.:cry:Ben bundan sonra katılmayacağım zaten.

Ayrıca çok teşekkür ederim güzel sözlerine.:KK37:

bu ne yahuuu,çok zor bi yarışma olmuş bu sefer..tum yarışanların sayfasına baktım,en çok sen ozenmişsin hemşiree

oylama nasıl yapılıyorki??

Koştur koştur işteyim bugün şanaım çok azaldı :KK43: Yarın son bilmiyom nasıl olcak katılamayabilirim çok isterdim ama :cry: Bakalım çıkmayan candan unut kesilmezmiş:KK17:

İnşallah fırsat bulursun canım.:KK37:

bu ne yahuuu,çok zor bi yarışma olmuş bu sefer..tum yarışanların sayfasına baktım,en çok sen ozenmişsin hemşiree

oylama nasıl yapılıyorki??

Evet millan gerçekten de bu seferki zordu.Onun için katılım da azdı.Oylama pazartesi başlayacak.Çok teşekkür ederim yorum yaptığın için.:KK37:

eline sağlık canım..çal süpürgeleri çok hoşuma gitti :rolleyes:
yumurta kapaman da gözümden kaçmadı bende yaparım çok leziz oluyor...
herşey harika cnm ..başarılar...
Bir sen farkettin yumurta kapamayı.Çok bilinen bir tarif degil aslında.Çok teşekkür ederim Gazel'ciğim.:KK37:

Son düzenleme:
woww bayıldım bunlara :KK8: ellerine sağlık adra yine baya emek vermişsin bu kadar aksiliğe ragmen :KK48:
başarılar diliyorum :KK70:

Bu güzel yorumları duymak büyük mutluluk.Çok teşekkürler.:KK37:
kahvaltı masasıda güllü 8 tane bir şey var o nedir??
bir de bu tabakları yaparken netten falan mı bakıp yaptınız
yani aynısı olmaması mı gerekiyor
yoksa nerden aklınıza geliyor??
güzel olmuş bu arada ellerinize sağlık

kahvaltı masasıda güllü 8 tane bir şey var o nedir??
bir de bu tabakları yaparken netten falan mı bakıp yaptınız
yani aynısı olmaması mı gerekiyor
yoksa nerden aklınıza geliyor??
güzel olmuş bu arada ellerinize sağlık
O salamlı milföy.Milföyleri uzunlamasına şerit şerit üçe kesip yan yana ikiye bölünmüş yuvarlak kısımları dışa gelen üç salamla rulo yapıyoruz.Evet netten bakıyoruz.Aynısı olabilir.Sonuçta biz usta değiliz bu konularda.Çok teşekkür ederim.:KK37:

O salamlı milföy.Milföyleri uzunlamasına şerit şerit üçe kesip yan yana ikiye bölünmüş yuvarlak kısımları dışa gelen üç salamla rulo yapıyoruz.Evet netten bakıyoruz.Aynısı olabilir.Sonuçta biz usta değiliz bu konularda.Çok teşekkür ederim.:KK37:
oyumu size verdim hadi bakalım
ödül nedir?

X