Popüler Konu ÖZMUAYENE

Ben de 4 sene önce elime gelen bir kitle sebebiyle doktora gittim. Bir sey çıkacak diye hastanede cok aglamistimo_O
Sonra elle muayene ettiler ve ultrasona girdim. Doktor adet döneminden dolayi olduğunu söyledi. Bir sey çıkmadı.
Ama tekrar gitmem gerek. Ihmale gelmez.

CathyLizzie yaş 26 ilk özmuayene bugün 13.10.2015 sıkıntı yok gibi

Son kontrolüm Temmuz 2'de yapılmıştı.
Şimdilik sıkıntı yok.
Bu çok hassas bir konu.
Daha önce de söylediğim gibi risk grubundayım.
Gerçi ben hala kimin daha tehlikede olduğunu bilmiyorum.
En çok sevdiğim iki yakınım da ailede bir tek kişi de bile olmadan yakalandılar bu hastalığa.

Özmuayene 1...yaş 36...dr kontrolü yok...durum :)

bende akşama yapıcam inş. şuan çalışıyorum :KK66:

bende akşama yapacak olanlardanım yüksek risk grubundayım 6 ayda bir ultrason ve senelik mamografmi çektiriyorum ama kendim hiç muayene etmemiştim dr lar göstermesine rağmen akşam resimlere bakarak adım adım deneyeceğim

ben bır kere yapayım deıdm,kabustu,ailemde var,sproa gidiyorum,göğüs çalışırken ağırlık düştü ve kolatımda göğsüm acıdı,neyse regliyim,akşam yatarken ağrıyor dıye elımle baktım,amannn bır sürü kıtle,meğersem süt bezesı ımış,sabah zor oldu,doktora gıttım,ama karar vermiştim,kımseye dmıcektım,gız gızlı tedavı olcaktım,hayalımde kefenımı bıle hazırlamıştım,böylelıkle süt bezeleri ile tanıştım,konu süper,herkese çokkk egçmişler olsun

mesaj için teşekkür ederim
ben de regl dönemimdeyim eğer bu dönemde özmuayene yapılabiliyor ise akşama yapıp yazacağım

Konu guzel olmus :)
Regl döneminde yapılan muayene sağlıklı sonuç veriyor mu? Ona göre yapalim.
Şuan goguslerde sislik var malum farklı bir sey sanmamak icin bekleyebilirim sorun yok derseniz kontrol edip yazarim :KK51:

akşam gittiğimde yapacağım. sonucu gönderirim.
hep ihmal ediyorum yaşım genç, ailede yok vs. diye ama çok yanlış.

X