ozlemunal'ın başarı öyküsü...

canim benim seni en icten dileklerimle seni kutlarim :lepi: darisi benim basima ben 4 ay önce dogum yaptim boyum 163 hamile kaldigimda 65 kiloydum, 85 ile dogum yaptim simdi 69- 70 arasi gidip geliyorum.... ama ben nedense mutsuzum ve bir an önce kilo vermek istiyorum.... umarim bende kilo veririm söyle 55 kilo olsam ne güzel olurduuu...... ama zaten bir haftada 3 cm belden incelmisim buyrunnnnnnnnn umarim devami gelir

üzüntüyle verilmeye başlanan kilolar ve ardından kilo verme isteğiyle şu anda 59 kiloyum ve mutluyum :)

ozlemcim ayıptır sorması ama yaş kaç .Ben 43 yaşında ve menopozum :KK43: benim de seninkadar kilo vermeye ihtiyacım var ama durum vahim gördüğün gibi önerin varmı . iyice sinirlerimi bozdu bu kilo amam kurtulmanın yolu çok zor galibe

ozlemmm tesekkurler!!! acaip gaza geldim :KK70:

seripa, annem senin yaslarindayken elma rejimi yapmisti. Ama o menapoz olmamisti daha yani bu seni nasil etkiler bilmiyorum. Elma rejimiyle annem cok hizli bi sekilde kilo vermisti. Sabah, ogle ve aksam 2'ser elma yiyordu. Ve aksam yemeginden COK AZ ekmeksiz yiyordu. (dayanamiyordu kadin :) )
sanirim annem bu sekilde 80lerden 60 a kadar dusmustu.

cnm annen verdiği kiloyu geri aldı mı bi sağlık problemi yaşamadı inş.???????????CADIARZU

ben de tebrik ediyorum...benim merak ettiğim göğüslerinde herhangi bir sarkma oldu mu?benim de 90-95 göğüslerim ama fazla kilolu sayılmam.50-51 kilo. boy 156.benim kilolar orda toplanmış diyebilirim..bunun için ne önerirsiniz bana :KK43:

tebrık edıyorum canım senı harıkasın!!!!
bende hazırana kadar 57 ye düşsem süper olcak:KK43:((( 10 kılo falan verdım kaldı 15 kılom...3ayda ıstedıgım fızıge ulassam bı offf zaman gecmıyorrrrr:KK43:((( ve aslında durumumuz aynı tmamen sevgılımden ayrıldıktan sonra oldu bu kılo problemıı ama o benı sısman halımle sevıyodu ben kendımle barısık dııldım ve huzursuz hıssedıodum onun yanında en sonunda asık olmama ragmen ayrıldımmmmmm:SS:S:S:S:S sımdı ıse kılo verme cabasındayımmmmm

8 aylık bebeğim var 87 kiloyum doğumdan sonra 1 gr dahi veremedim kendimi hiç beğenmiyorum bende zayıflamak istiyorum

arkadasim
bravo ,insan azmettimi herseyi basaririmis. :nazar:degmesin ,inan insan böyle güzel insanlarla tanistikca cok güzel diyorum,ve inan kendime güvenim daha da artiyor

selamlar benım hıkayemde ayrı bı trajıkomık :))) sısmanken aılem dahıl cevremdekı hıc kımse bunu bana hıssettırmıyordu bende mutlu mesut yasıordum. tartılarla aramda kotuydu hıc tartılmazdım. bı donem bole gectı gıttı bı gun erkek arkadasım bana ayrılmak ıstedıgını cunku yanında ondan buyuk gosterdıgımı ve kendı mutlulugum ıcın kılo vermem gerektıgını soledı :KK43:( o gun tartıldıgımda 80 kılo oldugumu gordum ve sonrası bunalım.
su an 57-58 aralıgında dolanıorum, bu kıloları nasıl verdıgıme gelınce ben ole aman sık yıyeyım metabolızmam calıssın, duzenlı yıyeyım falan yapamıordum. az ve sık yemeyı hıc beceremıordum.ılk baslarda bırden yemeyı kesmem gerekıyordu kı mıdeyı kucultebıleyım dıe nıtekım basardımda. ılk bı ay hıc denecek kadar az yedım tabı meyveyı hıc bırakmadım vucudun vıtamınsız kalmamsı ıcın. kızartma, hamur, ekmek, tuz, seker, pılav, makarna, cıkolata, abu cubur, fast food artık hayatımda yer almayan seyler, ancak cok canım ısterse tuketıyorum.
bırde ılk baslarda bu olaya karar verdıgımde sabahları elma sırkesı ıcıordum ve gercektenfaydasını gordum. duzenlı yuruyuslede bugun oldugum hale gelebıldım. sımdılerde ıse az ve duzenlı yıyorum ama ekmek uzunca bı zamandır hayatımda yok. eger ben basarabıldıysem herkes basarabılır :))) bugun aynaya baktıgımda benı terkeden erkek arkadasıma cok tesekkur edıyorum :))))
sevgıler :KK66: :teytey:

sizin yasizini okudum
pardon:kedi: yeniden yazidigim icin
segilerimle

X