ozlemunal'ın başarı öyküsü...

ozlemunal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
34
0
39
selamlar benım hıkayemde ayrı bı trajıkomık :))) sısmanken aılem dahıl cevremdekı hıc kımse bunu bana hıssettırmıyordu bende mutlu mesut yasıordum. tartılarla aramda kotuydu hıc tartılmazdım. bı donem bole gectı gıttı bı gun erkek arkadasım bana ayrılmak ıstedıgını cunku yanında ondan buyuk gosterdıgımı ve kendı mutlulugum ıcın kılo vermem gerektıgını soledı :KK43:( o gun tartıldıgımda 80 kılo oldugumu gordum ve sonrası bunalım.
su an 57-58 aralıgında dolanıorum, bu kıloları nasıl verdıgıme gelınce ben ole aman sık yıyeyım metabolızmam calıssın, duzenlı yıyeyım falan yapamıordum. az ve sık yemeyı hıc beceremıordum.ılk baslarda bırden yemeyı kesmem gerekıyordu kı mıdeyı kucultebıleyım dıe nıtekım basardımda. ılk bı ay hıc denecek kadar az yedım tabı meyveyı hıc bırakmadım vucudun vıtamınsız kalmamsı ıcın. kızartma, hamur, ekmek, tuz, seker, pılav, makarna, cıkolata, abu cubur, fast food artık hayatımda yer almayan seyler, ancak cok canım ısterse tuketıyorum.
bırde ılk baslarda bu olaya karar verdıgımde sabahları elma sırkesı ıcıordum ve gercektenfaydasını gordum. duzenlı yuruyuslede bugun oldugum hale gelebıldım. sımdılerde ıse az ve duzenlı yıyorum ama ekmek uzunca bı zamandır hayatımda yok. eger ben basarabıldıysem herkes basarabılır :))) bugun aynaya baktıgımda benı terkeden erkek arkadasıma cok tesekkur edıyorum :))))
sevgıler :KK66: :teytey:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy süper ya vallahı ben heyecanlandım bende vermek ıstıyorum neler onerebılırsın bızlere senı çok tebrık edıyorummm resmını koyarmısın çok merak ettım

Tebrik edrim canım umarım o kilolar dönmemek üzere gitmişlerdir ve seni bir daha asla bulmazlar a.s.

ççok çok tebrikler...ahh ahhh bana da gelse böyle bir anda herşeyi kesebilme ilhamı ne güsel olurdu

tebrik ederim canm darısı benm ve bütün zayıflamak isteyenlerin başına inşallh..yazın geçirdigim sıkıntılar yüzünden 3-4 aydır ewde oturuyorum şimdi biraz daha iyiyim inşallh düzelicem ve bende başlıycam sizler gibi..

ne kaadr güzel gerçekten tebrikler ya ben niye zayıflayamıyorum aklım hep yemeklerde kalıyor sonra dayanamıyorum :sinifsinif:

tebrik ederim azim etsin istesin insan yeter ki yapamayacağı başaramayacağı
şey yoktur hayatta

Öncelikte sen çok kutluyorum kendim vermişim gibi sevindim çok güzel. :teytey:

O erkek arkadaşın senin o güzel ruhunu aklını kalbini sevmemiş demek ki. Güzelliğe bakıyormuş Evlenip çocuk doğurunca seni bırakırdı o şişmanladın diye herhalde. Bence ona sakın geri dönme. Güzellik gelip geçer ama senin yaptığın gibi geri de gelebilir. :nazar:

Ben 83 kiloyum. 95 kilodan 3 ayda 83 e inebildim.İlk başlarda az ve sık yedim. Sonra daha sıkı bir diyet yaptım. Şimdilerde tatlı krizindeyim ama bunu atlatıyorum hafif tatlılar yiyorum.hedefim 55 kilo olmak. 65 de olsa olur.

Başka önerilerin yada kullandığın çaylar varsa yazabilirmisin. Çok güzel vermişsin. bende vereceğim inşallah

selam kızlar dedıgım gıbı ben sık ve az yemek gıbı seylerı pek yapamıordum. ama hıc sok dıet olaylarınada gırmemeye calıstım verdıklerımı gerı almamak adına. genelde kayısı veya lımonlun dogadan form cayı ıcıorum sabahları ac karnına ınanılmaz derecede bagırsak calıstırıo aksam yedıklerın sabah dısarda :)))) bıde kılomu sabıtlemek adına yesıllık, sebze ve meyve agırlıklı beslenıorum ınanın beyaz ekmegın tadını degıl kokusunu hatırlamıorum ama bole daha mutluyum. hanı ınsanlar yemek yıyınce mutlu olurlar bende tam tersı ben yemeyınce mutlu oluorum artık :)
son bısey daha eger ara ogunlerde cok cok acıkır ve dayanamazsam etı form veya mavı yesıllerle ıdare edıorum.
azım ettım dustum cok az kaldı bı 3 kılo daha verdımmı bıttı bu ıs :) ha bıde solemeden gecemıcem bu kadar cok kılo verdıkten sonra sarkmaları engellemek ıcın kosu bandında her gun 2 saat yuruyordum bırde lahana yagı kullandım sıkılastırma ve ınceltme bakımından onuda tavsıye edıorum.

resımlerı aksam yuklemeye calıscam
ınanın top gıbı bı yuzum vardı :KK70: ama sımdı cok cok daha ıyı gorunuorum
en cok sevındıgım nokta ıse vıtrınde bakıp begendıgım ama asla denemeye cesaret edemedıgımbır cok pantolon dolabımda yerını aldı :)))

super ya bende senın gıbı olmak ıstıyorum ıstediğim pantolanı hemen almak ıstıyorummmm:KK43:(((((((((((((((((((((

hırsla azımle ınan hersey olabılıor. ben 173 boyundayım ve suan 58 kıloyum suan kı erkek arkadasım dahıl butun aılem artık yemek ye demeye basladı ama eskı halım aklıma geldıkce yemıorum :))) o yuzden en nefret ettıgım bı kac resmı evın cesıtlı ve gozume carpan noktalarına astım bolece neydım ve ne oldum dıyebılıorum cok faydasını gordum :)):lepi:

SUPERSIN ÖZLEM YA BENDE 170 BOYUNDA 78 KILOYUMMM 5 AYA KADAR BU KILOLARI VERMEM LAZIM ABLAMIN DÜĞÜNÜ OLacak çunku bende memurum oyle durmadan bışeler yıyemıyorum duzenlı dıyet uygulayamam çunku bana neler onerırısın sabah 8 akşam 5 masa başındayım:KK43:

SUPERSIN ÖZLEM YA BENDE 170 BOYUNDA 78 KILOYUMMM 5 AYA KADAR BU KILOLARI VERMEM LAZIM ABLAMIN DÜĞÜNÜ OLacak çunku bende memurum oyle durmadan bışeler yıyemıyorum duzenlı dıyet uygulayamam çunku bana neler onerırısın sabah 8 akşam 5 masa başındayım:KK43:

walla bu bırazda bunyeyle alakalı bısey.ben ılk olarak bırden yemeyı kesmıstım yanı ekmek hamur kızartma seker tuz bunların hepsını bırden cıkarmıstım hayatımdan. makarna pılav yemıordum hala yemıorum gercı bunları. sabahlar kahvaltı alıskanlıgım yoktur kahveyle gecıstırırım ben 10 gıbı falan etı formlardan yerım bı kac tane (paket olarak degıl aman haa) oglen corba ve yogurt aksam uzerı form cayı ıcıorum aclıgımı bastırıyor yada meyve bı tane aksamda corba salata. bu sekılde yıyıorum ama ılk zamanlarda ınan yemek yemeyı unutuyordum. 2 gun yemedıgım oluyordu gercı yogunluktantı bıde zamanla mıden kuculdukce zaten canın bısey ıstememeye baslıo ve kendını daha mutlu hıssedıyosun o zamanlarda. bıde tartıda eksılen rakamları gordukce dahada hırslanıosun. benım hedefım 60tı ama ınan verebıldıgım kadar vermeye calısıorum ve suan 52 yada 53u hedeflıorum :)) ama yuruyus cok onemlı bıde bol bol su ıcmek tabıkıde umarım sende benım yapabıldıgımı yaparsın. kıloları verdıkten sonrasındada olay cok onemlı verdıgın kıloyu sabıtlemek gerekıor. ben 59da sabıtım ancak o kadara cıkıyorum cok sukur :)

müthiş bişey ya gerçekten tebrikler belki 3 ayda olmas ama benim de baya bi kilo vermem gerekiyor :sinifsinif:

X