ozel bolgenin koyu rengi nasil giderile bilir ,yardim cok utaniyorum

Her ne kadar koyu rengi gidermek için elimizden geleni yapsakta sonuçta o koyuluğun sebebi o bölgenin havasız kalması... Doğal veya kremlerle olan yöntemleri denesekte o havasızlığı engelleyemeyecğz ama yinede oluruna bırakamıyoruz tabiki.. o yüzden benim önerimde banyo ve ağda sonrasında bebek pudrası sürmeniz...

Son düzenleme:
Suna Dumankaya'dan Genital bölge kararması için doğal çözüm önerisi:

Malzemeler:
• 1 çay kaşığı vazelin
• 1 çay kaşığı elma suyu
• 1 çay kaşığı limon suyu
Uygulama: Malzemeleri bir kabın içinde karıştırdıktan sonra kararan bölgeye sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra yıkayın bebek pudrası sürün. Genital bölge ve Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

kızlar nette böyle bir şey buldum bu kadının formüllerini çok paylaşıyorlar yapsak geçer mi ki :)

İşe yarayan geçici çözümler olduğunu düşünüyorum canım ama hepimizin anatomisi farklı kimisinde işe yarar kimisinde yan etkiler yaşanır. O yüzden en sağlıklısı bu işin uzmanından bir doktordan yardım almak sanırım ama olmuyo işte acaba işe yarar mı diye deniyoruz :KK1:

kızlar bazıalrı herkesın genıtalı koyu renklıdır demış ama neyazık kı yanılmış.. çok görmiş biri olarak söyleyebilirim ki genitalı bebek gibi olanlarda var... ilaç adı vermek yasak mı bılmıoyrum ama expigment diye bi krem var cilt lekelerını acıyor..çok kafaya takanlar deneyebilirler...fakat sonuç almak için uzun süre kullanmak gerekıyor... önce düşük dozuyla başalnıp daha yükseğine geçılebılınır...

ya su avon da falan hani temizleme ürünleri var ya, birçok doktor onları bile önermiyor. Korkar valla insan herşeyi kullanmaya :KK43:

Benimde o bölgem vücuduma göre esmer! Bunu bir dert diye hiç görmemiştim! Bence normaldir!
Haya bölgesi olduğu için belkide o esmerlik bir nevi perdedir?

Araplar vücudlarına kına sürüyormuş, tüm vücudun ten rengi aynı olsun diye. Bizim bildiğimiz kınalık kınadan değil ama, değişik bir şey...belki bu yöntem "dertlilere" çözüm olabilir?

Benimde o bölgem vücuduma göre esmer! Bunu bir dert diye hiç görmemiştim! Bence normaldir!

Araplar vücudlarına kına sürüyormuş, tüm vücudun ten rengi aynı olsun diye. Bizim bildiğimiz kınalık kınadan değil ama, değişik bir şey...belki bu yöntem "dertlilere" çözüm olabilir?

Benimde sizinkine benzer bir sorunum vardı sir ağda yaptırdım ve bıraz sıcak oldugu ıcın karama olmustu özel bölgede bir internet sitesinde aynı sefa kremını duydum ve kullandım bana cok ıyı geldı aktarlarda satılıyo ama mecit efendınınkı daha özlu onu tavsıye edebılırım fiyatı :15 tl

bende bu konudan müzdaribim expigment gunes lekeleri icin falan kullanılıyo oraya surulurse bi yan etkisi olmazmı hassas sonucta

X