Osmaniye///80

merhaba arkadaşlara.s. benim eşimde osmaniyelia.s ben karadenizliyim osmaniyenin tek iyi yönü ucuz olmasıa.s açıkcası ben pek sevmedim osmaniyeyi:dilcikar:, ilk olarak 2003 yılında gitmiştim en son da kurban bayramında gittimyerimseniben,ufak tefek değişikliklerin dışında hiç bişey yapılmamış adeta bi köy görüntüsü varmirmirmirmir ayrıca bayanlara da pek değer verdiklerini söyleyememyasakkelime(tabi ki istisnalar var benim eşim eğitimli olduğu için onlardan çok farklı mesela),ayrıca geç saatlarde dışarıya çıkmamanızı tavsiye ederim:tomato:

merhaba arkadaşlar benim sevgilim osmaniyeli (yedi yıl oldu.) 5 yıl oldu görüşmedik en son 5 yıl önce osmaniye şehrini gördüm. bence çok güzel bir şehir ağustos ta isteme olacak yakında osmaniye de yaşayacağız sizden ricam osmaniye nin adet örf nelerdir çeyiz önem verirlermo şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar

canım allah gönlüne göre versin herşey iyi olur inşallah:1hug:
hevesini kırmak istemem ama bunca yıl izmir gb büyük bi şehirde yaşadıktan sonra osmaniye de yapabilecekmisin:uhm: çünkü seni sosyal yaşantısı çok kısıtlı olan bi şehir bekliyo süprizzzzz ben sadce bayramlarda gidiyorum çok sıkılıyorum açıkcası:çok üzgünüm:

aaaaa.arkadaşım ayıp ediyorsun ama.neden öyle diyorsunuz şehrimize.bence birçok ilden gelişmiş bir şehir.alunduk şinci.

tabi ki doğudaki illerin çoğuna göre gelişmiş bi yer olabilir şutarafagitti ama nüfusunun yoğunluğuna göre bu gelişmişlik çok azyasakkelime bence belediye şehre doğrudüzgün bi yatırım yapmamış kağnı hızıyla ilerliyolar resmenfisfisfis
sonuçta benim de eşimin memleketi:çok üzgünüm: hızla gelişmesini isterim ama kimsenin doğru düzgün ilgilendiği yok:sm_confused: ben buna üzülüyorum gerçekten :çok üzgünüm:

ne yapalım bu da belediye başkanının yetersizliğinden kaynaklanmış olabilir.olsun yine de türkiyemizin karış karış toprağı benim en sevdiğim yerdir.bu arada biraz değişik bir tanışma oldu ama tanıştığımıza memnun oldum.

ne yapalım bu da belediye başkanının yetersizliğinden kaynaklanmış olabilir.olsun yine de türkiyemizin karış karış toprağı benim en sevdiğim yerdir.bu arada biraz değişik bir tanışma oldu ama tanıştığımıza memnun oldum.

ben de çok memnun oldum a.s
ben de o başta ki insanlara kızıyorum zaten :kızgın:
gerekli çabayı göstermiyolar :mymeka:

günaydın canlarım.herkese selamlar.bugün hava ne kadar güzel yağışlı.yağmur demek bolluk bereketlilik demek.

tabi ki doğudaki illerin çoğuna göre gelişmiş bi yer olabilir şutarafagitti ama nüfusunun yoğunluğuna göre bu gelişmişlik çok azyasakkelime bence belediye şehre doğrudüzgün bi yatırım yapmamış kağnı hızıyla ilerliyolar resmenfisfisfis
sonuçta benim de eşimin memleketi:çok üzgünüm: hızla gelişmesini isterim ama kimsenin doğru düzgün ilgilendiği yok:sm_confused: ben buna üzülüyorum gerçekten :çok üzgünüm:

Orada kaynanan var diye böyle düşünüyor olabilirmisin acaba.Birçok şehirden güzeldir benim memleketim

X