Osmaniye///80

slm değerli osmaniyeliler. ben de oraya yeni atandım. kiralar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. bir de öğretmenevi sadece bir tanemi, pansiyon vs. gibi yerlerv armıdır? bir bayan olarak ev tutarsam yarım daireler felan varmıdır? ev kiralarını yazarsanız çok sevinirim....

slm değerli osmaniyeliler. ben de oraya yeni atandım. kiralar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. bir de öğretmenevi sadece bir tanemi, pansiyon vs. gibi yerlerv armıdır? bir bayan olarak ev tutarsam yarım daireler felan varmıdır? ev kiralarını yazarsanız çok sevinirim....

yardimci olmak isterdim ama okadar fikrim yokkk ama ögretmen evi coktur diye düsünüyorumm cünki osmaniye kücük bir yer degil

günaydın osmaniye
normal_bebek-8.jpg

canım ev kiraları kalorifersiz evler için 300-400 arası değişiyor.
kaloriferli evler tabi daha pahalı

merhaba arkadaslar ben de osmaniyeliyim 2000 yılında ünıv. dolayısı ileantalyaya geldim ve burada evlendim ama memleketim gözümde tütüyor. şeker bayramında oradayım bir aksilik olmazsa. sizlerin yazılarını okuyunca kendimi osmaniyede hissettim. :kahve:

osmaniye=) evet gençliğimin çürüdüğü yer=) iyiki üniversiteyi kazandım ve ayrıldım diyorum=) ama osmaniye ucuz memleketdir.. özellikle yeni evli çiftlerin gözdesi=) çok rahat yatırım yapılabilesi bir yer... gelişmekte olduğu düşünlsede bence osmaniye hiçbir zaman gelişemiyecek bi yerdir... büyük şehirlerde yetişmiş insanlar kolay kolay uyum sağlayamaz buraya çünkü çoğu insanı yobazdır...CADIARZU

osmaniye=) evet gençliğimin çürüdüğü yer=) iyiki üniversiteyi kazandım ve ayrıldım diyorum=) ama osmaniye ucuz memleketdir.. özellikle yeni evli çiftlerin gözdesi=) çok rahat yatırım yapılabilesi bir yer... gelişmekte olduğu düşünlsede bence osmaniye hiçbir zaman gelişemiyecek bi yerdir... büyük şehirlerde yetişmiş insanlar kolay kolay uyum sağlayamaz buraya çünkü çoğu insanı yobazdır...CADIARZU

aaa canım biraz yermişsin güzelim osmaniyemizi. yobaz demek için yanlış yeri seçmişsin. ben görev yaptığım bazı yerlerde osmaniyeyi mumla aradım. insanı gelişime kapalı olan ve yabancıyı dışlayan yerlerdi görev yerlerim. ama osmaniye memuru ve insanı sever. sadece geri kalmışlık vardı bir zamanlar onu da aşıyor artık.yerimseniben

aaa canım biraz yermişsin güzelim osmaniyemizi. yobaz demek için yanlış yeri seçmişsin. ben görev yaptığım bazı yerlerde osmaniyeyi mumla aradım. insanı gelişime kapalı olan ve yabancıyı dışlayan yerlerdi görev yerlerim. ama osmaniye memuru ve insanı sever. sadece geri kalmışlık vardı bir zamanlar onu da aşıyor artık.yerimseniben

mersinden osmaniyeye geçince bi boşluğa düştüm sanırsam.. benimde memleketim ama bir avm bile yok=) yeni açılıyor gibi.... ama tabi dip doğu ile kıyaslanmaz...:26:

merhaba arkadaşlar.bende osmaniyeliyim güzel memleketim,burnumda tütüyor.yazın izne giderken bölge trafigin ordan şehre girerken içim ılık ılık olur.

:nazar::nazar::nazar:merhaba osm.li arkdşlarrrr çok özledm oraları nemli bunaltan sıcağnı bile özledm15-22yaş civarlarnda sewmedğm ve değrini bilemedğm memleketim ama olgunlaştkca insan artı birde çok uzaklardaysa anlyor değerini... yobaz insanlar var demiş bi ark.:KK45::KK45: onlar her yerde wardr canım. osmaniye adam gibi adamarn şehri..ayvalıktan cennet osmaniyeme sevgiler...:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

mrb osmaniyeliler:KK64:

ben osmaniyeli degilim ama bu yaz osmaniyeye bol bol geldim... esim erzinli oldugu icin arada osmaniyeye gidiyoduk beraber. kucuk sevimli bi yer sevdim sanirim osmaniyeyi.. hattaa dugun gecesi otelimizde Büyük Osmaniye otelidi. kayinbabam bize balayi odasini tutmustu ama gercekten sahane bir odaydi -otelde cok guzeldi..

sevgililerle:KK49::KK49:

bende osmaniyeliym osmaniyede yaşıyorum kızlaar :KK1: bence şuan en iyi yeri valiliğin oralar oldu bide avm açıldı çok işlek oldu oralar kalabalıklaştı güzel oldu.

X