Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırlı olsun canımcım sayfan bu düzeni seninle beraber yapan ilk kişi olarak bugün joker hakkımı kullandım diyebilirim🤭🤭🤭 9 gün çok dikkatli olacağım ben de on gün sonunda vereceğim kiloyu çok merak ediyorum inşallah senin gibi 1,5 kilo civarında bir kaybım olur😍😍

Merhaba dostlar,tam uyamasam da yaklaşık bu şekilde beslenerek ve spor yaparak 10 günde 1.4 kg verdim 🤗 şimdi kilomun durduğu yere kadar devam edeceğim :) merak eden ve katılmak isteyen olursa beklerim 😘
10 günlük bir düzen ve D günleri free, A günleri en çok spor, B günleri normal spor, C günleri hafif spor
kalori saymıyoruz ve doymaya ,vücudumuzun gerçekten ne istediğine odaklanıyoruz ve arada da dinlendiriyoruz canlar 🤗 mantığım kısaca bu
10 gün içinde 5 çeşit gün var ;
Joker : 1 gün 24 saat sınırsız yemek,kural yok
A. 2 gün her gıdadan yemece ; 1er kez baklagil,tahıl,basit şeker,meyve,et türü,yumurta,kuruyemiş,peynir,süt,yoğurt ve sınırsız sebze
B. 2 gün A dan farkı baklagil yok
C. 2 gün A dan farkı basit şeker yok yani sağlıklı olcak ,tahıl da en kötü kepekli olcak örneğin kepekli ekmek ya da kepekli makarna gibi ya da ekşi maya ekmek gibi
D. 3 gün detoks gibi düşünelim 1 kez sınırsız meyve,kuruyemiş,sütlü kahve, 1 kez sınırsız süzme yoğurt ve çiya tohumu, 1 kez sıınırsız et tavuk sağlıklı pişmiş ve zeytinyağlı salata , 1 kez sınırsız peynir yumurta zeytinli kahvaltı

yeşil çay baharatlar hergün var 😍
baharatlar: tarçın, zencefil, zerdeçal ,karabiber ,kimyon ve acı biber

yarimuhendis yarimuhendis hzlsel hzlsel canlar açtım başlığı 🤗
Türkçe mantık sorusu gibi bı paragraf hazırlamışsiniz resmen bravo 👏👏

Hayırlı olsun canımcım sayfan bu düzeni seninle beraber yapan ilk kişi olarak bugün joker hakkımı kullandım diyebilirim🤭🤭🤭 9 gün çok dikkatli olacağım ben de on gün sonunda vereceğim kiloyu çok merak ediyorum inşallah senin gibi 1,5 kilo civarında bir kaybım olur😍😍
aynen cnm :KK66: koruma dönemine daha mı iyiydi diye düşündüm ama belki veririz 😍

Türkçe mantık sorusu gibi bı paragraf hazırlamışsiniz resmen bravo 👏👏
E tabi cnm Türkçe öğretmenimizi mutlu etmek için 😍

aynen cnm :KK66: koruma dönemine daha mı iyiydi diye düşündüm ama belki veririz 😍

E tabi cnm Türkçe öğretmenimizi mutlu etmek için 😍
Aynen canım bakalım ne kadar vereceğiz ama spor da yapacağız o yüzden bence veririz zaten kalmış şurada 5-6 kilo ağır ağır veririz ama aynı zamanda vücudumuzda iyice toparlanır sıkılaşırız bence 🤩

🤣Sizin asıl mesleğinizi merak ettim cidden🤣
Türkçe öğretmeni hzlsel hzlsel burdaki arkadaşım :KK66: ben de pratisyen hekimim cnm 🙂
Ya kalori saymadan ama istediğimizi de arada yiyerek nasıl kilo veririz adlı çalışmam aslında 😂 ama karmaşık oldu dediğin gibi , zamanla oturcak canım değiştircem

Türkçe öğretmeni hzlsel hzlsel burdaki arkadaşım :KK66: ben de pratisyen hekimim cnm 🙂
Ya kalori saymadan ama istediğimizi de arada yiyerek nasıl kilo veririz adlı çalışmam aslında 😂 ama karmaşık oldu dediğin gibi , zamanla oturcak canım değiştircem
Umarım istediğiniz kiloya gelirsiniz. Sağlık sorunu ve günlük yaşam kalitenizi dusurmuyorsa, bence üç beş kilo fazla olması çok da önemli değil.
Şahsen kilolu olmayı seviyorum ama ne yazik ki hep zayıfım.

Umarım istediğiniz kiloya gelirsiniz. Sağlık sorunu ve günlük yaşam kalitenizi dusurmuyorsa, bence üç beş kilo fazla olması çok da önemli değil.
Şahsen kilolu olmayı seviyorum ama ne yazik ki hep zayıfım.
yok cnm sağlık sorunları biti çoktan ama biraz daha hafiflemek istiyorum,olmazsa sporu arttırıp sıkılaşmayı düşünüyorum bacak basen bölgem rahatsız ediyor hala,3-4 cnm daha incelse rahatlıcam bacım 😂
hareket etmek kolaylaştıkça hoşuma gidiyor aslında, zayıflık güzel şey sağlık sorunu yaratmıyorsa ve mutluysan cnm 😘 benim azcık daha yolum var sanki 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X