Bahçe Bakımı ve Çiçekler ORKİDEM İÇİN YARDIM KIZLARR

Seninkinin cinsi farklı mı
Yapraklar değişik
Beğendim he bulursam alayım
Cicek yapraklarindan mi bahsediyosun?
Cunku kendi yapragi normal orkide yapragi. Bana da cok degisik geldi arkadasjmdan gorjnce nerden aldigini ogrenip aldim hemen.
Anadolu yakasindaysan sahil yolunda pendikten tuzlaya giderken halova bahce marketten aldim. Cok cesit yoktu ama be direm bunu almaya gitmistim zaten

Cicek yapraklarindan mi bahsediyosun?
Cunku kendi yapragi normal orkide yapragi. Bana da cok degisik geldi arkadasjmdan gorjnce nerden aldigini ogrenip aldim hemen.
Anadolu yakasindaysan sahil yolunda pendikten tuzlaya giderken halova bahce marketten aldim. Cok cesit yoktu ama be direm bunu almaya gitmistim zaten
Aşağıda yeşil yaprakları varya onu kast ettim : )
Yok ben avrupa yakasındayım ama gezinirsem bakarım, sağ ol

Aşağıda yeşil yaprakları varya onu kast ettim : )
Yok ben avrupa yakasındayım ama gezinirsem bakarım, sağ ol
Yok hepsinin yapraklari normal. Sadece bi orkidem degisik bi cins onu da henuz actiramadim ama umitliyim eninde sonunda acacak o orkide :) dendrobium cinsi.
Bir de cadde uzerindeki cicekcilerden orkide almayin bence yapi marketlerde ve boyle sera yerlerinde cok cok daha ucuz ben son aldigimi 25 e aldim mesela

Yok hepsinin yapraklari normal. Sadece bi orkidem degisik bi cins onu da henuz actiramadim ama umitliyim eninde sonunda acacak o orkide :) dendrobium cinsi.
Bir de cadde uzerindeki cicekcilerden orkide almayin bence yapi marketlerde ve boyle sera yerlerinde cok cok daha ucuz ben son aldigimi 25 e aldim mesela
Bizde koçtaşa gitmiştik
14 şubattı
Eşim sen seversin gel sana bi çiçek alalım dedi
Çok uygunmuş ya
Şimdiye kadar kekleniyomuş meğerse :KK53:

Bizde koçtaşa gitmiştik
14 şubattı
Eşim sen seversin gel sana bi çiçek alalım dedi
Çok uygunmuş ya
Şimdiye kadar kekleniyomuş meğerse :KK53:
Aynen ben de esim artik cicekciden cicek getirirse istemedigimi cansiz koparilmis cicek sevmedigimi soyledim :) ve anlasma yaptim. Sen cicek alacagin zamanlari soyle gotur beni bauhaus a ben seceyim diye hahah

Aynen ben de esim artik cicekciden cicek getirirse istemedigimi cansiz koparilmis cicek sevmedigimi soyledim :) ve anlasma yaptim. Sen cicek alacagin zamanlari soyle gotur beni bauhaus a ben seceyim diye hahah
Ben zaten genelde canlı tercih ediyordum uzunca bir zamandır
Ama işyerinin burda cadde üstü çiçeklerden alıyordu eşim
25 TL e aldığımız kalanşo, koçtaşta 5 T L mi 7 TL mi neydi şaşırdık güldük keklendiğimize :KK53:

X