online diyetisyen tavsiye

albatros23

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
117
31
merhaba tuğçe sert diye bir diyetisyen buldum online danışmanlık almak istiyorum daha önce giden varmı acaba tşk ederim.

Ben hilal acar i öneririm harika bir diyetisyen resmen sayesinde bölgesel kilo verdim 0 egzersize rağmen

Online diyet için Dyt. Ebru Kafalı Temel'i öneririm. Ben emzirme döneminde görüşmüştüm kendisiyle kilo vermek için. Çok memnundum kendisinden
Merhabalar doğumdan ne kadar sonra diyete başladınız benimki 2 aylık henüz erken mi diyet için bilemedim korkum süt azalmasından sizde böyle bir sorun oldu mu

Merhabalar doğumdan ne kadar sonra diyete başladınız benimki 2 aylık henüz erken mi diyet için bilemedim korkum süt azalmasından sizde böyle bir sorun oldu mu
7 aylıktı bebeğim diyete başladığımda ben hiç bir sıkıntı yaşamadım çok güzel geçti. Yalnız benim diyetisyenim 4-5 ay geçmeden kabul etmiyor. O yüzden biraz daha beklemeniz lazım diyet için

merhaba tuğçe sert diye bir diyetisyen buldum online danışmanlık almak istiyorum daha önce giden varmı acaba tşk ederim.

Onu bilmem ama Seda Sağbas aşırı aşırı iyi.
Kendim onunla 6 haftada 15 kilo verdim.
Yine bi arkadaşım gebelik öncesi destek alıp 10 kilo verdi.
Annem onunla 5 kilo verdi.
Başta kan tahlillerinizi istiyor. Listenizi size göre ayarlıyor. Hatta diyetisyenden çok yaşam koçu gibi.
Haftada iki mutlaka halinizi soruyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.

Çok iyi önemli olan istikrarlı olmak tabii bu kişiyi değerlendireceğim çok fazla insan var çünkü insan bilemiyor kime gideceğini

Başta kan tahlillerinizi istiyor. Listenizi size göre ayarlıyor. Hatta diyetisyenden çok yaşam koçu gibi.
Kesinlikle tavsiye ederim.
Fiyatini biliyor musunuz?

Bu ara arastiriyorum ben instagramdan bir kac diyetisyen ile yazistim. Aylik 500, 900, 1500 ve 3000 aldigim fiyatlar. Cok buyuk fiyat farki var yani.

Kesinlikle tavsiye ederim
Aslinda 3000 diyenin 200k, 1500 diyenin 310k takipcisi var :) tam takipsi sayisiyla da alakali degil gibi.

Seda sagbas yatti benim icime galiba. Yazisiyorum simdi. Onunla baslayabilirim diye dusunuyorum.
bsşladınızmı nasıl gidiyor

X