Cocuk-gözde şasilik

Benim kizimida goren sasilik var mi diye soruyordu tam 4 ayri doktora goturdum sonuc burun basik ve goz bebekleri buyuk oldugu icin oyle gorunuyormus.buyudukce yuz hatlari degistikce yok oldu.numaralarda sanirim bir yasa kadar normal kabul ediliyordu(yanlista olabilir emin degilim)yani sizin oglunuzun gozude ondan sasi gibi duruyor olabilir.Ama bir doktora daha goturmenizde fayda var.ozeller daha fazla aciklama yapiyor.devlet aciklama yapma geregi duymuyor fazla
Gözleri çok küçük göz bebekleri büyük evet,yani Koreli çocuklar varya farzedinki onlardan ama türk🤣 tipi onlar gibi bide ben hep özele götürdüm devletten randevu dusurmustum ama bugün arayıp iptal ettim bir doktor varmış özel yine arkadaşım adını öğrenip yazacak bana ona goturecegim

Göz tembelliği olabilir. Kayma şikayetiyle goturdugumuzde kayma değil tembellik deyip tek gözü kapalı olarak egzersiz vermişti.baska doktora götürün lütfen
2 ayrı doktora götürdüm ama ikiside yok dedi anlamıyorum yani ben farkediyorum herkes farkediyor,ama bugün bı arkadaş düzelmiş çok şükür dedi dikkatli izledim bir süre evet düzelmiş gibi görünüyor ama hala var kayma yada şaşılık gerçi şaşı olsa düzelme olmaz sanırım kendi kendine

Göz tembelliği olabilir. Kayma şikayetiyle goturdugumuzde kayma değil tembellik deyip tek gözü kapalı olarak egzersiz vermişti.baska doktora götürün lütfen
2 ayrı doktora götürdüm ama ikiside yok dedi anlamıyorum yani ben farkediyorum herkes farkediyor,ama bugün bı arkadaş düzelmiş çok şükür dedi dikkatli izledim bir süre evet düzelmiş gibi görünüyor ama hala var kayma yada şaşılık gerçi şaşı olsa düzelme olmaz sanırım
Benim kizimida goren sasilik var mi diye soruyordu tam 4 ayri doktora goturdum sonuc burun basik ve goz bebekleri buyuk oldugu icin oyle gorunuyormus.buyudukce yuz hatlari degistikce yok oldu.numaralarda sanirim bir yasa kadar normal kabul ediliyordu(yanlista olabilir emin degilim)yani sizin oglunuzun gozude ondan sasi gibi duruyor olabilir.Ama bir doktora daha goturmenizde fayda var.ozeller daha fazla aciklama yapiyor.devlet aciklama yapma geregi duymuyor fazla

Aynı durumu yaşadık kaç tanr doktor gezdik hepsi sorun yok dedi ama ben görüyordum. 5 yıl kimseyi ikna edemedim daha doğduğunda bile oluyordu ki o zmnda göz muayenesinde söyledim aylık kontrolünde. En son bir doktora götürdüm o çok eser miktarda ama emin olamıyorum bnm hocama götürün dedi ona randevu aldık. İlk muayenede o bile kararsız kaldi 1 Ay sonra çağırdı gittik 1 saat inceledi ve sonunda göz kasinda felç olduğuna kanaat getirdi daha geç kalsaydık ameliyat yaş aldıkça erkene göre fayda etmezmiş. Hemen ameliyat old

Merhaba.benim kızımda da şaşılık var.fark ettiğimizde iki yaşındaydı.ilk önce norologa götürmüştük sonra göz doktoruna.o da muayene edip gözlük verdi yıllardır kullanıyor.5 yaşında ameliyat oldu ama tam olarak düzelmedi.şu an gözlük kullanıyor .siz fark ediyorsanız doktor nasıl yok diyor ki.o gelen mesaj da gözlük numarası ola bilir mi?
Hayır gözlük numarası değil yani ölçüm numalari üzerine basa basa bir şeyi yok dedi ,oldughna eminim ama doktorlar nasıl anlamıyor bilmiyorum

2 ayrı doktora götürdüm ama ikiside yok dedi anlamıyorum yani ben farkediyorum herkes farkediyor,ama bugün bı arkadaş düzelmiş çok şükür dedi dikkatli izledim bir süre evet düzelmiş gibi görünüyor ama hala var kayma yada şaşılık gerçi şaşı olsa düzelme olmaz sanırım

Hayır gözlük numarası değil yani ölçüm numalari üzerine basa basa bir şeyi yok dedi ,oldughna eminim ama doktorlar nasıl anlamıyor bilmiyorum
yine de başka doktora götürseniz.siz fark ediyorsanız vardır bir şey muhakkak.biz ilk başta norologa götürdük o da ilaç verdi 1 ay sonra tekrar gelin dedi.o 1 ayda daha da arttı sanki.biz de göz doktoruna götürdük sonra.

X