Ömrümü kendime harcamak hedefim

Orangegreysky Orangegreysky @labellevie @Tu me manques Annwyl Annwyl @monoi S sarahconnor @hln09 A Arrietty_ @La Vie @little bird
Merhaba kızlar,
Topiğe bir dönem gelmiş ama sessizliğe bürünmüş üyeleri etiketledim. Yılın son ayına girdik ve bu seneyi, kalan son 1 ayı değerlendirelim istiyorum. Yeni yıl için hedefleriniz var mı? Hepsinden öte nasılsınız? Günleriniz nasıl geçiyor?
Daha çok ülke ve şehir gezmek🙈
Daha fazla kitap okumak

Anne ve babamla daha fazla vakit geçirmek ve onları mutlu etmek
Dün kv ler bendeydi kayınvalidem ve kayınpederim baya yaşlanmış geldi gözüme onlarla da çok az zaman geçirdiğimi düşündüm
Bol bol evime davet etmeye karar verdim

Oğlum için lgs senesi
Hedefi için ona elimden gelen desteği sağlamak istiyorum

Sağlıklı beslenmek istiyorum
Bol spor olmazsa olmaz

Daha çok sokak hayvanına yardım edebilmek istiyorum insallah hiç ihtiyaçları olmaz ama maalesef oluyor😔coğrafya onlar için de kader
Bir tanesinin bile karnı doysa mutlu oluyorum

Şimdilik bunlar belki daha sonra başka hedeflerde koyarım

Benim is + hastalik yogun geciyor.

Bir ajandam var. Ona aralik hedeflerimi yazdim. Eve gelince paylasirim . Bakalim kac gune ✔️ atmissim.
Ocakda yogun olacagi icin su iki ay hedeflerimi yerine getirmeliyim ki yogunda olsam aliskanlik olsun. Boylece gerisi gelir
Ya sizin evcil hayvanlardaki mesajınızı okudum
Kediniz geldi mi😔

Ben arada açıp onun tatlı suratına bakıyordum
İnsallah döner

iyiyim ben kuzu müsait değilim bugün ama yarın detaylı bir şekilde yazıcam 🌸 sen nasılsın hedeflerin neler bu ay ve gelecek yıl için?
Bende iyiyim minik kuşum 💜 bende hedeflerimi ve bu aydan beklentilerimi akşama güzelce düzenleyip paylaşacağım.
Benim is + hastalik yogun geciyor.

Bir ajandam var. Ona aralik hedeflerimi yazdim. Eve gelince paylasirim . Bakalim kac gune ✔️ atmissim.
Ocakda yogun olacagi icin su iki ay hedeflerimi yerine getirmeliyim ki yogunda olsam aliskanlik olsun. Boylece gerisi gelir
İki ay devam ettiğin şeyler alışkanlık haline gelir diye umuyorum. Hastalık için çok üzüldüm umarım ciddi bişey değildir. Ajanda tutman çok güzel ben çok üşeniyorum bir de abim okuyup gülüyor 🙈😂
Hellooo.

Ben hedefsizim 😅
Orange anı yaşıyor yine.
Daha çok ülke ve şehir gezmek🙈
Daha fazla kitap okumak

Anne ve babamla daha fazla vakit geçirmek ve onları mutlu etmek
Dün kv ler bendeydi kayınvalidem ve kayınpederim baya yaşlanmış geldi gözüme onlarla da çok az zaman geçirdiğimi düşündüm
Bol bol evime davet etmeye karar verdim

Oğlum için lgs senesi
Hedefi için ona elimden gelen desteği sağlamak istiyorum

Sağlıklı beslenmek istiyorum
Bol spor olmazsa olmaz

Daha çok sokak hayvanına yardım edebilmek istiyorum insallah hiç ihtiyaçları olmaz ama maalesef oluyor😔coğrafya onlar için de kader
Bir tanesinin bile karnı doysa mutlu oluyorum

Şimdilik bunlar belki daha sonra başka hedeflerde koyarım
Ülke gezmek... Benim en çok istediğim şeylerden ama şimdilik yakın ülkeler içinde dolanıyorum. Maddi olanaklar artık imkansızlaştırıyor yurt dışı tatillerini.
Sağlıklı beslenmek bence hepimizin ortak hedefi olmalı 2024ü sağlıkla geçirmek için. Spor konusunda ben az çok bir düzen oturttum akşama neler yaptığımı izlediğim videoları vs atacağım size de fikir olur belki.
Büyüklerle zaman geçirmek ne kadar güzel 💜 oğlunuzun en zor dönemlerinden biri ama eminim en güzel şekilde atlatacak.
Evcil hayvanlar en narin noktam. O kadar masumlar ki hepsine kol kanat gerelim istiyorum. İnşallah 2024 yılı daha çok minnak dostlarımıza yardım ettiğimiz bir yıl olur.
Kediniz geldi mi😔

İnsallah döner
Kedisi mi kaçmış ben bilmiyorum 😒 çok üzüldüm

Kediniz geldi mi😔

İnsallah döner
Ah simdi gordum.
Bulundu dun ben isteyken Eve getirdiler.
Kuzum dibimizden ayrilmiyor.

Iyiki kulagimi dovmelettirmisiz. Bu karda sogukda öldü haberi gelecek diye korkuyordum. Cok zayiflamis ,birazda sessiz ama sevgi istiyor bol bol.

Aksam mesaim var. Yataga geri gectim ki,biraz daha uyusun yanimda diye.

Gerci saat 7.30 burda.
En gec 9da kalkmam lazim. Hedeflerimden biride,aksam mesaim olsada yatakda tembellik yapmamak

Ah simdi gordum.
Bulundu dun ben isteyken Eve getirdiler.
Kuzum dibimizden ayrilmiyor.

Iyiki kulagimi dovmelettirmisiz. Bu karda sogukda öldü haberi gelecek diye korkuyordum. Cok zayiflamis ,birazda sessiz ama sevgi istiyor bol bol.

Aksam mesaim var. Yataga geri gectim ki,biraz daha uyusun yanimda diye.

Gerci saat 7.30 burda.
En gec 9da kalkmam lazim. Hedeflerimden biride,aksam mesaim olsada yatakda tembellik yapmamak
Yaa çok sevindim gözünüz aydın bidaha yaşatmasın insallah

Evet dısarısı soğuk aç susuz çok zor geçirmiştir
Umarım akıllanmıştır minik artık aradan dereden kaçmaz

Benim ki önceden kapıya yaklaşmaz korkardı şimdi onda da bir cesaret
Ödüm kopuyor biri çıkarken kaçıp gider diye

Orangegreysky Orangegreysky @labellevie @Tu me manques Annwyl Annwyl @monoi S sarahconnor @hln09 A Arrietty_ @La Vie @little bird
Merhaba kızlar,
Topiğe bir dönem gelmiş ama sessizliğe bürünmüş üyeleri etiketledim. Yılın son ayına girdik ve bu seneyi, kalan son 1 ayı değerlendirelim istiyorum. Yeni yıl için hedefleriniz var mı? Hepsinden öte nasılsınız? Günleriniz nasıl geçiyor?
Yılın son ayında açtım 2023 hedef listemi kontrol ettim. Bütün sene açmamıştım. Bir de ne göreyim “sevgilimlen evlencem” yazmışım hedef olarak. Çok güldüm ama gerçekleştirebildiğim çok az hedeften birisi evlilik olmuş :KK53:

Günlerim bazen yoğun bazen rahat geçiyor. Yine regl düzensizliği sebebiyle doktora gidicem yarın. Kadın doğum doktoruna gitme gerginliği yüklendi bünyeme şimdiden :KK14: Nefffret ediyorum. Ama hormonlarımda düzensizlik var doktor ilaçlarla fıtıfıtı düzeltince de rahat ediyorum. Ne bileyim GERİLDİM.

Yılın son ayında açtım 2023 hedef listemi kontrol ettim. Bütün sene açmamıştım. Bir de ne göreyim “sevgilimlen evlencem” yazmışım hedef olarak. Çok güldüm ama gerçekleştirebildiğim çok az hedeften birisi evlilik olmuş :KK53:

Günlerim bazen yoğun bazen rahat geçiyor. Yine regl düzensizliği sebebiyle doktora gidicem yarın. Kadın doğum doktoruna gitme gerginliği yüklendi bünyeme şimdiden :KK14: Nefffret ediyorum. Ama hormonlarımda düzensizlik var doktor ilaçlarla fıtıfıtı düzeltince de rahat ediyorum. Ne bileyim GERİLDİM.
Aaa sen evlendin mi? Kutladı mıydık bunu 😅

Annwyl Annwyl tebrik ederim çiçeğim darısı başıma diyim mi? Evlilik nasıl geçiyor?
Orangegreysky Orangegreysky Eskişehirden döndün mü? Neler yaptınız ben çok gitmek istiyordum ama bir türlü nasip olmadı?

X