Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

Konu sahibi daha önce açtığın konuna ben de dahil herkes gerekli yorumları yaptı.

Adamla çoktan boşanmışsın, ayrı evlerde yaşıyorsunuz ve iğrenç bir iletişiminiz var, sevgiyi bırak saygı falan da hak getire. Bu iş burdan dönmez, bunca çirkinlik güzelleşmez.
He adama nafaka arttırma davası açabilirsin istersen ama zaten parası da yokmuş. Bu saatten sonra adamdan başka bir şey bekleme. Düş adamın yakasından, kendi hayatına, önüne bak.
Duş adamın yakasından derken ? Ben kimseyi zorla tutup nolur benden ayrılma diye yalvarmiyorum

Zaten Bi nevi boşanmış gibi baksana. Kağıt üzerinde evli gibiler
Konu sahibi çok üzülüyorum güçlü olmayışınıza..🥹😔 Şuanki mutsuzluğunuzdan daha kötüsü olmayacak boşandığınızda.. sizi daha güzel bir hayat bekleyecek ,işe girip çalışın kendinize temiz sayfa acın,şu toksik adamı geride bırakın.

Ağlamak normal..yaşadığın süreçler tabiki böyle duygular hissettirebilir,gerekirse acından duvarlara vur ama lütfen önündeki gerçeği gör güçlü olmalısın
Evet herkes okdr hakliki ailemde bana eşimin değer vermediğini hep söylüyor zaten ben inatla yok sayıp hayır evliligim düzelecek diyorum.. cocuk gibi inat ediyorum artık kabullenip önüme bakmanın vakti geldi sanırım. Karşımda beni sevdiğini iddia etsede ( neden inkar ediyor bilmiyorum) beni asla sevmeyen değer vermeyen yok sayan biri var

E saklıyorsun işte ama.

Konu sahibi daha önce açtığın konuna ben de dahil herkes gerekli yorumları yaptı.

Adamla çoktan boşanmışsın, ayrı evlerde yaşıyorsunuz ve iğrenç bir iletişiminiz var, sevgiyi bırak saygı falan da hak getire. Bu iş burdan dönmez, bunca çirkinlik güzelleşmez.
He adama nafaka arttırma davası açabilirsin istersen ama zaten parası da yokmuş. Bu saatten sonra adamdan başka bir şey bekleme. Düş adamın yakasından, kendi hayatına, önüne bak.
Tam da bundan bahsediyordum bende. 🙄

Biraz uzun ama lütfen okuyun

Merhaba. 8 yıllık evliyim kv yaşıyorduk çocuklarımı birbirinden ayırdığı için tartıştık küçük kızıma resmen eziyet ediyordu. Eşim yurt dışı sehir dişi karışık çalışıyor. Cocuklarjmi alıp ailemin yanına geldim kızım burda okula başladı vs. Malum ayrı eve çıkmak hemen kolay değil. O yüzden bir süredir annemlerle kaliyorum eşimde 1, 2 ay turkiyeye geliyor annemlere mecburen.
Biz daha önce kv yüzümden çok ayrıl barış yaptık artık bir bıkkınlık vs oldu. Eşim çalışırken ( biz ayrıyken annesiyle kredi çekip çekip yemisler) bana ayda sadece 2bin tl yolluyordu anneme.borcumu ödüyorum idare edeceksin yapacak biesey yok diye ( elektrik su mu ödüyorsun yeter yapacak bisey yok diyordu.) Herneyse böyle aylar geçti izne gelecekti işleri şirketler vs İstanbulda. Ailesine İstanbulda. Ben işlerimi halledip gelirm dedi annesigile gitti 15 gün orda kaldı. Bu süreçte annesi sesimi duymak istemiyormuş vs hiçbir şekilde konuşamadık.. bende tamam dedim kalmak zorundaysan orda huzursuz olma yazmam.. neyse yanımıza geldi annemler hastanede kalıyordu biz 1 ay yanlizdik zaten. Annesine 400 bin borc ödemiş.. kredi kartları patlak hepsini çekip ona vermiş 5 kurusu yok. Zaten yarım maaşı yatacakti 40 50 bin lira neyse ses etmedim. Yattı 1 gün gezdik falan ertesi gün hepsini iddiaya basmış hayatımın şokunu yaşadım. Ps5 i vardı onu saatti annesinden kutusunu isteyince annesi kavga çıkarmış annesinin üstüne almis 1 kac taksiti var diye tutmuş bütün parayı yine annesine atmış.
Evde her fırsatta annesine mesaj atıyor kıyıya köşeye kaçıyor annesini arıyor falan ben ses yaparsam elinin tersiyle git diye işaret ediyor.
Neyse bir abiden haber bekliyodu is için para yok bunaldım İstanbula gidip şirket gezeyim dedi annesine gitti şirket falan gezmedi havalar kötü çıkamadım dedi. Sonra 1 günlük bir işe gitti.. diğer adamdan haber bekliyor hala annesiyle kalıyor 1 hafta oldu =)
Bana sabah günaydın yazıyor onun dışında asla mesaj atmıyor günde 1 kere kızlar arıyor. Ben bir kere saatlerce ulaşamayınca aramıştım. Ara sıra mesaj atıyorum annesini atıyor yanımda oturuyor diye müsait değilim yani yazma demek istiyor =))
Bu durum çok saçma degilmi deyince de napabilirim huzursuzmu olayım ise girene kdr sabredeceksin yapacak birsey yok diyor.
Önceden bana cinselliktede çok duskundu
Bu geldiğinde sorduğumda eskisi gibi heyecanlanmiyorum ama tiksintide olmadı dedi. ( ilk evlendigimizde bana daha önce hayatinda kadınlar olduğunu 1 kere birlikte olduktan sonra midesinin bulandigini bana dokunmaya doyamadığı hep tekrar istediğini soylemisti. Gercektende hergun istiyordu.) Neyse bugün kızlarla yemeğe gittik haber vermek için yazdım gormeyince
Bende aradım saatten açmış oda hoparlörden olduğu için annesi sesimi duymuş kavga etmişler.

Konuşmaları bırakıyorum. Yerimde olsanız naparsinz
Bu hayata gerçekten bütün bunları yaşamak için mi geldiniz sorun kendinize lütfen. Kadının kocasını araması nasıl suç haline getirilir şaka gibi siz nasıl buna bu kadar sessiz sakin kalabilirsiniz. Tamamen manipüle ediliyorsunuz ve siz bunu kabullenmişsiniz kendinize bunu yapmayın çocuklarınız için tek başına ayakta durabilen bi kadın olun ve eşiniz de olsa asla kendinizi ezdirmeyin. Ve inanın sorun kayınvalideniz değil sorun eşiniz. Zaten ayrı yaşıyorsunuz boşanmak neden daha kötü geliyor size aksine emin olun bütün sorunlardan arınıp rahat bi nefes alacak ve kendinizi hatırlayacaksınız.

Ben de böyle hissediyorum.😔 iki sözüyle mutlu olmayı tekrardan bekliyorsunuz gibi hissediyorum
Benden bir bok olmayacağını çok çabuk farkettiniz.. ama hayır düşünüyorum şuan.. gitmeden parası bittiği için üstümden 25 bin tl para çekti.. ise gidince hemen gondericem.dedi.. ayrılsam kesin bana yıkar =)

Gülme delirttin bizi gülme 😄 basarmaktan korkma saplantılı ilişki yaşadığın kanserli bir kol var kesip atmazsan daha kötü olacak kendin için çocukların için at adimlarini lütfen.
Kendimi.kandiriyorum hep.. seni sevmese bırakır annesiyle kötü oluyor senin için falan diye kız salagimmmm ben senelerdir.boyle bu

X