Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

İnsanlar bize hiç zarar vermiyor biliyor musunuz ?
Biz kendimiz izin veriyoruz böyle canımızı acıtmalarına, bize böyle hoyrat davranmalarına,
Git şimdi ayna karşısında ağla bağır ve kendine şunu sor sadece kendine
"Beni neden sevmedin?"

O zaman ne b....varsa onu ye ne diyim çıldırdım herkesin mesajına evet haklısın biliyorum e ne diye konu açtın demezler mi herseyi biliyorsan bizden ne istiyorsun
Aynen öyle, konu sahibi her şeyin farkında güya. Desem ki evinin çocuklarının düzeni bozulsun istemiyor, ortada ev yok. Ya da kocama aşığım teninin kokusunu içime çekmeden uyuyamam dese, ortada koca da yok. Hiçbir şey anlamadım. Ergen gibi mesajla evlilik sürdürülüyor.

Aynen öyle, konu sahibi her şeyin farkında güya. Desem ki evinin çocuklarının düzeni bozulsun istemiyor, ortada ev yok. Ya da kocama aşığım teninin kokusunu içime çekmeden uyuyamam dese, ortada koca da yok. Hiçbir şey anlamadım. Ergen gibi mesajla evlilik sürdürülüyor.
Evet aşıktım ilk sevgilim 15 yaşından beri onunla beraberim. Neden bilmiyorum bırakamıyorum

Tek kaynana problemi yaşayan ben değilimdir diye umuyorum. Nikahim olmasa neden saklayim ?
Kaynana problemi mi?
Sizin sorununuz kaynana mi cidden?
Kocanıza o küfürleri ettiren, çoluğuna çocuğuna sahip çıktırtmayan, iddia oynatan, seviştikten sonra soğudum ama tiksinmedim dedirttiren kaynana mi? Meseleye baktığınız yer de sıkıntılı.

Ayrıca sadece o değil, 2 çocukla baba evine giden, eski kocası şehir ve yurt dışı çalışan, kayinvalide problemi de olan, daha biraraya gelmeden telefonda sık sık kavga eden bır üyeydi bahsettiğim. Çok benzer yanlarınız var ama o değilim diyorsanız başka bir şey iddia edemem.

Biz kendimiz izin veriyoruz böyle canımızı acıtmalarına, bize böyle hoyrat davranmalarına,
"Beni neden sevmedin?"
Biz kadınlar güçlüyüz 🙏lütfen kendimiz için güzel kararlar verelim bir şeyleri sürdürmeye çalışmak her zaman iyi değil..

"Beni neden sevmedin?"
Şuan odamda hüngür hüngür ağlıyorum zaten

Hayır hepimiz boşadık adamı kadın vazgeçemedi "cesareti yokmuş "beyni yok bence.

8 yıllık evliyim 2 çocuğum var kw le yaşıyorduk bana çok çektirdiği için görüşmüyoruz eşim yurt dışında çalışıyor ben ailemle yaşıyorum daha bir ev kuramadık. İşten geldigindede 10 gün ailesinin yanında kalıp buraya gelecek. Daha önce ayrıldık tekrar barıştık annesine 350 bintl borç yapmış ( annesi beni bıraksın diye ne isterse veriyor senelerdir zaten o mevzuya girsem çok uzar ama şöyle deyim şeytanın dünya versiyonu bir kadın) tabi bu borcun icinde annesinin yaptırdığı diş gezme tozma paraları falan var hepsi eşime ait değil sadece dişi 80 bin mesela neyse.
Eşim 60 bij tl maaş alıyor annesinin 2 kedisinin mamasını bile o karsiliyor annesine kredi kartlarını falan vermiş herseylerini o karşılıyor ayda bana sadece 2 bin tl gonderiyor =) 1i 7 yaşında okula giden diğeri 3 yaşında kızım var hicbirsekilde yetmiyor ve ben yetmiyor dediğimde bana hakaret ediyor konuşmaları şimdi atacağım. 8 yıllık evlilig8mde bana ilk defa telefon aldı 2 ay önce onuda sürekli başıma kakiyor. Annesine para göndermekten bize sıra gelmiyor

( çocukların herseyinaliniyor dedigi babamın cocuklara aldığı aburcuburlari falan kastediyor yanlış anlamayın kendi almıyor yani =) )

Zaten boşandık daha önce nikahimiz yoktu şimdide ayrıldık.. canıma tak etti sen misin baba çocukları arayıp sormuyorsun bile dedim engelledi oda beni heryerden iyi
Ayrıldım. Zaten bosandik daha once bu geldiğinde nikah yapacaktık.. ayrıldık. Oda heryerden engelledi beni

Zaten beni sevmiyordun dedim bana MK... şizofreni cikma lan bodaha karşıma dedi :KK70: bide şizofren falan diyip kurdugumu dusundurmeye çalışması

Tek kaynana problemi yaşayan ben değilimdir diye umuyorum. Nikahim olmasa neden saklayim ?
E saklıyorsun işte ama.

Konu sahibi daha önce açtığın konuna ben de dahil herkes gerekli yorumları yaptı.

Adamla çoktan boşanmışsın, ayrı evlerde yaşıyorsunuz ve iğrenç bir iletişiminiz var, sevgiyi bırak saygı falan da hak getire. Bu iş burdan dönmez, bunca çirkinlik güzelleşmez.
He adama nafaka arttırma davası açabilirsin istersen ama zaten parası da yokmuş. Bu saatten sonra adamdan başka bir şey bekleme. Düş adamın yakasından, kendi hayatına, önüne bak.

X