Popüler Konu Ödüller

ben yeniyim de ne yarışmaları oluor ki burda bende bilgilensem :)
Merhaba
Yemek Yarışması Var.Şuan oylamaya geçtik.Oylama bittikten sonra yeni kategoriye geçeceğiz..
Yarışma bölümü :KK22:
Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım

Yarışma oylamasına katılmak için:KK22:

Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

Yeni Kategori Seçimi İçin:KK22:
YENİ KATEGORİ NE OLMALI? **Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım Ödüllü Yarışma.... Mutfakta Mutluyum

Buralara bakabilirsiniz:KK39:

Hediyemm geldiii.:rolleyes::KK9::KK9: cookk tesekkur ederimm.bayildim.:KK68:zaten karacanin nevresim takimlari beni benden aliyo:KK36:hazir yeni ev kuruyorken bu hediye super oldu. Tesekkurler
20150313_142329.jpg
20150313_142358.jpg

Aaaaaaaaa hediye mi var yarısmaları kazananlaraaa:KK57:
Hemde baba baba hediyeler yanii :KK57:

Bidahakine deneyim bende o zaman:KK53:
Tabi ki deeee : ) birincilere verildi..

Hatta bizim tum yarismalarda katilan ve birinci gelmeyenler uyelere de pro uye hediye edildiiii sanslarina.. : )

sac yarismasindan sonra tarz yarismasi basliyor hazirlan sennnn.. bak tatlibikiz kapti cantayiiii : )

Tabi ki deeee : ) birincilere verildi..

Hatta bizim tum yarismalarda katilan ve birinci gelmeyenler uyelere de pro uye hediye edildiiii sanslarina.. : )

sac yarismasindan sonra tarz yarismasi basliyor hazirlan sennnn.. bak tatlibikiz kapti cantayiiii : )

Vallahi içim gittiii yaaa
Tarz yarısmasına katılamam ki tombiğim öyle olunca yakısmıyor kıyafetler:KK43: Ama belki kamufle edebileceğim bir konu olursa denerim şansımı
Ben yarısmaları kaçırıyorum ya. Bir başlık varmı mesela şuan aktif olan yarısmaları gösterecek.

Vallahi içim gittiii yaaa
Tarz yarısmasına katılamam ki tombiğim öyle olunca yakısmıyor kıyafetler:KK43: Ama belki kamufle edebileceğim bir konu olursa denerim şansımı
Ben yarısmaları kaçırıyorum ya. Bir başlık varmı mesela şuan aktif olan yarısmaları gösterecek.
O zaman sizi yemek yarışmasına alalım.:KK19:
Gezelim Görelim Yöresel Yemekleri Öğrenelim:KK39:
Nevresimleri gördünüz mü:-)Yemek yarışması 1.lerine veriliyor..:-)
Pro kart hediyeside var:21:

X