Popüler Konu Ödüller

Kızlar içine değiştirme kartı koymuştum sonra vazgeçip çıkardım çünkü bu kıyafet değil ki değiştirilsin. Zevksiz isem hediye edersinzi başkasına ama hediye de hediye edilmez.... :)

güle güle kullanın ...

Moda ve Makyaj yarışmasında Mart ayında başlayacak yeni yarışmalarda büyük süprizlere hazır olun ...

Hrdiyeyi hediye etmek sünnetir :cool:

hediyeleriniz çok hoş bayanlar çok güzeller özellikle nevresim takımına bayıldımmmmmmmm iyi günlerde kullanın

Bu arada adres verirken keşke cep telefonlarını da verseniz de ben kargoya verirken taklalar atmasam. Yemek yarışmasının hediyelerinin siparişini tamamladım ama telefon olmadığı için öylece kala kaldım.
Teşekkür ederim benimde elime bugün geçti harika bir nevresim takımı karacadan..akşama paylaşıcam artıkın işteyim şu ann..

Tesekkurler iste hediyemmmm
IMG_20150217_180755.jpg

IMG_20150217_180837.jpg

IMG_20150217_180916.jpg

Merhaba Kadinlar kulubu ailesi:KK3:
Sevgili Kazen'in Sevgililer gunu dolayisiyla Editorlerine yolladigi hediye bugun elime ulasti..:rolleyes:
Bizi unutmayip bu ozel gunde bizlere yolladigi hediye icin cok tesekkur ederim..
Zevkli esine ayrica tesekkur ediyorum..:KK60:
Ben desenine bayildim:)
Hediyemi sizinle paylasiyorum..:KK73:
SAM_0962.JPG

SAM_0967.JPG

Merhaba Kadinlar kulubu ailesi:KK3:
Sevgili Kazen'in Sevgililer gunu dolayisiyla Editorlerine yolladigi hediye bugun elime ulasti..:rolleyes:
Bizi unutmayip bu ozel gunde bizlere yolladigi hediye icin cok tesekkur ederim..
Zevkli esine ayrica tesekkur ediyorum..:KK60:
Ben desenine bayildim:)
Hediyemi sizinle paylasiyorum..:KK73:
Eki Görüntüle 1422766

Eki Görüntüle 1422768
Oy oy oy valla süperrr. güle güle kullan canım deseni mükemmell..

X