Obursirin'in başarı öyküsü

arkadaslar dogru olabilir bende 1.74 boyunda 86 kiloyum ve 44 beden giyiyorum. görenler banada en fazla 75 kg dan fazla olamassin diyorlar. bi ara 68 kilo olmustum 38 giyiniyordum. ama 68 kg kende 60 kg gibi gösteriyordum. sanirim benimde kemiklerim agir.

canım çok sevindim artık nerde bu kızlar diyordum kilolar gitmiş bende lw kullanıyordum bildiğin gibi epeyce bir ara verdim ama bikac kiloyu geri aldım ve bir haftadır tekrar başladım inşallah gene veririm...bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
oburşirincim öncelikle seni kutlarım cnm 40 bedene giriyor olmana çook şaşırdım çünkü ben 1.70 boyunda ve 68kgmım hayatım dietlerle geçiyor ve kendime göre pantolon bulamıyorum senağlama şu sıralar yine bi diet peşindeyim ya şu kalçar ne yapsam erimiyor spor dahil:KK43:(( canm lütfen bu mesajımı cevaplar mısın kullandığın ilaçtan memnun kaldın mı???hayatımın geri kalan kısmında artık kocaman bi popo istemiyorum çok üzülüyorum ben bu duıruma senağlamasenağlama

genelde zaten ilk başlangıçta ben daha iyi sonuç almıştım sonra ara ara kullandım ,şimdi tekrar başladım ama epey ara vermiştim bakalım sonuç ne olucak,

PEKİ İLK KULLANDIĞIN KUTULAR İŞE YARADI MI CNM BİRAZ BAHSEDER MİSİN RİCA ETSEM??:uhm:

evet ilk kullandığımda işe yaradı, iştahı kesip enerji veriyordu ve çok susatıyordu, yan etkisininde olmaması çok iyiydi ...son aldığım 2 kutu da daha önceki gibi 2+2 kullandım ve bende kalp ritim bozukluğu yaptı galiba buna çarpıntı deniyor ve kabızlık ta yaptı.. bende miktarı azaltıp 1+1 kullandım çarpıntı geçti, kabızlık kaldı onuda bitkisel çaylarla halettim ama 2 kutuyla ve yememe dikkat ederek sadece 1,5 -2 kg gibi bir kilo kaybı oldu oda galiba suydu çünkü hemen kilolar geri geldi sonuçta toplam 5 kutu kullandım 10 kilo verdim son 2 kilosu hemen geri geldi 8 kilo verdim diyebilirim galiba ilacın içeriğini değiştirdiler, çünkü bende ara vererek kullandım vucut bağışıklık kazanmış olsa bile 2 ayda unuturdu herhalde..umarım yardımcı olabilmişimdir sağlıklı günler:)))

evet ilk kullandığımda işe yaradı, iştahı kesip enerji veriyordu ve çok susatıyordu, yan etkisininde olmaması çok iyiydi ...son aldığım 2 kutu da daha önceki gibi 2+2 kullandım ve bende kalp ritim bozukluğu yaptı galiba buna çarpıntı deniyor ve kabızlık ta yaptı.. bende miktarı azaltıp 1+1 kullandım çarpıntı geçti, kabızlık kaldı onuda bitkisel çaylarla halettim ama 2 kutuyla ve yememe dikkat ederek sadece 1,5 -2 kg gibi bir kilo kaybı oldu oda galiba suydu çünkü hemen kilolar geri geldi sonuçta toplam 5 kutu kullandım 10 kilo verdim son 2 kilosu hemen geri geldi 8 kilo verdim diyebilirim galiba ilacın içeriğini değiştirdiler, çünkü bende ara vererek kullandım vucut bağışıklık kazanmış olsa bile 2 ayda unuturdu herhalde..umarım yardımcı olabilmişimdir sağlıklı günler:)))

teşekkürler cnm verdiğin bilgiler için benim de vermem gereken 8-9kg var elma diyetine başlamayı düşünüyorum bakalım inş. veririm asıl problemim verdiğim kiloları koruyamamak ama inş. bu sefer başarırım verdikten sonra da çok özen gösterecem bakalım ya zayıflamayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam ilaç kullanmadan yapsam süper olucak sağlıklı ve zayıf günler ekimcimkaydirigubbakcemile5

Sayfanın üzerindeki o reklamdan aldım. Hiç bir değişiklik oluşmadı bende. Yeşil çay içiyorum, inanılmaz faydalı..

Bu arada, LW nedir yaww. Biri söylesin artık yaww. LW ne ? Herhalde bitkisel birşey değil anladığım kadarı ile.

Ben de 1m 75 cm boyundayım ve kalıba göre 42 bazen de 44 beden giyorum.

İdeal kilom 64 dür. Ve ben o zamanlar hep 40 beden giyerdim. kemik yapısı ve kas yapısı ile ilgili bir durum. İri yapılı olduğumu herkes söyler.
bu arada obursirini tebrik ederim. yılmadan vermeye devam

nasıl sevindim oburşirin
bir ara bizim topigede geliyodun hatırlıyorums eni demek bu kilolardan sende kurtuldun
allahım darısı başıma

Sayfanın üzerindeki o reklamdan aldım. Hiç bir değişiklik oluşmadı bende. Yeşil çay içiyorum, inanılmaz faydalı..

Bu arada, LW nedir yaww. Biri söylesin artık yaww. LW ne ? Herhalde bitkisel birşey değil anladığım kadarı ile.

Ben de 1m 75 cm boyundayım ve kalıba göre 42 bazen de 44 beden giyorum.

İdeal kilom 64 dür. Ve ben o zamanlar hep 40 beden giyerdim. kemik yapısı ve kas yapısı ile ilgili bir durum. İri yapılı olduğumu herkes söyler.
bu arada obursirini tebrik ederim. yılmadan vermeye devam

tam adı lw6090 bitkisel hap.. içerisinde bitkilere ek olarak Lcarnitini denen hareketle yağların hızla yanmasını sağlayan bir madde var, bol su ile günde iki kere yemeklerden yarım saat önce yutuluyor..inşallah açıklayıcı olmuştur...

nasıl sevindim oburşirin
bir ara bizim topigede geliyodun hatırlıyorums eni demek bu kilolardan sende kurtuldun
allahım darısı başıma

citolcüm darısı benimde başıma:)) biber hapı almıştım 1 şubattan beri kullanıyorum 2 kilodan fazla kilo aldım çıldırıcam onun için utançtan kilo bildirimi de yapmadım:KK43:(((

X