nurovic diyet yolculuğu

Ay vallahi bunaldım iç dökmeye geldim. Motivasyonum hiç yok nasıl boyle oldum bilmiyorum. Eski fotograflarıma baktım inceciğim işin garibi o zaman da kilolu sanıyormuşum kendimi :KK70:

Evin altında spor salonu havuz var inmiyorum, cunku işten dönünce hiç halim kalmıyor. Bütün pratik seyler saglıksız. Bir de iş yerinde yemeği iptal ettiler dışardan söylüyoruz ne yicem diye düşünmekten sıkılıyorum. Köklü bi değişikliğe ihtiyacım var. Eşimin de kilosu var ama sürekli yiyor o ve ben o yerken duramıyorum. Nasıl yapacagım bilmiyorum :KK43: Galiba hayatıma balık etki devam edeceğim kabullenmem mi lazım nedir
bence şöyle düşün şimdi dişimi sıkayım biraz sonra istediğim kiloya düşünce nasıl olsa hepsinden yemeye başlayacağım diye düşün. herkes nasıl zayıf fiti fiti dolaşıcak etrafta yazın ben neden olmayayım diye düşün.
ben bastım bütün tuşlara şuan sadece istediğim kıyafetlerin içine rahatça girebilmek var aklımda.
çalışıyorum yemeğimi evden getiriyorum.
öğle aralarımda yürüyüş yapıyorum oturup telefon bakmıyorum
akşamları eliptik yapmaya çalışıyorum
hatta bazı akşamlar yemeği es geçiyorum.
gibi gibi
umarım birazda olsa motivasyon verici cümleler kurabilmişimdir.:KK5::KK36:

Huhuu

53 kilolardayken ben de şişman sanardim kendimi🤣
Ah gençlik ah.
Aynı evin içinde biri yerken zor oluyor evet irade meselesi. Çalışırken zor oluyor diyet, ama evden hazırlayıp goturebilirsin ozaman hiç bocalamaZsin cnm 🌸
bende 50yken oyle sanıyormuşum vallahi :KK70: Bakalım aksam bi program yapıcam aşağıya spora falan inmeye çalışacağım. Detoks falan beni bi kendime getirir diye dusunuyorum

bence şöyle düşün şimdi dişimi sıkayım biraz sonra istediğim kiloya düşünce nasıl olsa hepsinden yemeye başlayacağım diye düşün. herkes nasıl zayıf fiti fiti dolaşıcak etrafta yazın ben neden olmayayım diye düşün.
ben bastım bütün tuşlara şuan sadece istediğim kıyafetlerin içine rahatça girebilmek var aklımda.
çalışıyorum yemeğimi evden getiriyorum.
öğle aralarımda yürüyüş yapıyorum oturup telefon bakmıyorum
akşamları eliptik yapmaya çalışıyorum
hatta bazı akşamlar yemeği es geçiyorum.
gibi gibi
umarım birazda olsa motivasyon verici cümleler kurabilmişimdir.:KK5:
Yaaa çok tatlısınız teşekkür ederim :KK36:

Bakalım vallahi insalllah yapıcaz yani bende yeni alışveriş yapmayı dusunuyordum bugun artık almadım aldıklarıma girmem lazım once cunku :KK70:

26. Gün

Öğlen (13.00)

30 gr tam buğday ekmeği
30 gr ezine peyniri
5 adet zeytin
2 adet haşlanmış yumurta
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

Akşam (18.15)

100 gr haşlama kuzu incik
200 gr yeşil mercimek yemeği

Eklentiler

• IMG-20240509-WA0008.jpg
    IMG-20240509-WA0008.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 5
Ay vallahi bunaldım iç dökmeye geldim. Motivasyonum hiç yok nasıl boyle oldum bilmiyorum. Eski fotograflarıma baktım inceciğim işin garibi o zaman da kilolu sanıyormuşum kendimi :KK70:

Evin altında spor salonu havuz var inmiyorum, cunku işten dönünce hiç halim kalmıyor. Bütün pratik seyler saglıksız. Bir de iş yerinde yemeği iptal ettiler dışardan söylüyoruz ne yicem diye düşünmekten sıkılıyorum. Köklü bi değişikliğe ihtiyacım var. Eşimin de kilosu var ama sürekli yiyor o ve ben o yerken duramıyorum. Nasıl yapacagım bilmiyorum :KK43: Galiba hayatıma balık etki devam edeceğim kabullenmem mi lazım nedir
Öyle düşünme canım bak benım esımde cok zayıf ama cok yer cayın yanına bırseyler yer ama ben kafaya koydum ıcın bozmuyorum o abur cubur yerken ben saglıklı atıştırmalık hazırlayıp yiyorum gozumde midemde doyuyor dün mesela onlar pasta yerken ben muzlu ev yapımı dondurmamı yedim 😅 saglıklı öğünler hazırla yanında götür ye akşamdan tatlı hazırla mesela benım gıbı muzlu süzme yoğurtlu ballı dondurma yap ıcıne az cıkolata rendele harıka oluyor ister dondur ye ister o sekılde ıkı turlude harıka oluyor spor ıcinde salona inmeye usenıyorsan evde yap azda olsa bir spor hocası diyordu 1 0dan büyüktür hıc yapmamaktansa 10 15 dakka yap yine farkı görürsün ☺ bence başarabilirsin 💐💪

Sabah sporu:
12 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika kardiyo ağırlıklı egzersiz

Akşam sporu:
30 dakika tüm vücut hareketleri karısık hızlı tempo yürüyüş videosu
15 dakika (5 kılo) dambıl ile tüm vücut egzersizi
(Akşam sporunu kardeşimle yapıcaz 22.00 22.30 gibi)

Eklentiler

• IMG_20240509_192709.jpg
    IMG_20240509_192709.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240509_192654.jpg
    IMG_20240509_192654.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240509_192640.jpg
    IMG_20240509_192640.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 4
Sabah sporu:
12 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika kardiyo ağırlıklı egzersiz

Akşam sporu:
30 dakika tüm vücut hareketleri karısık hızlı tempo yürüyüş videosu
15 dakika (5 kılo) dambıl ile tüm vücut egzersizi
(Akşam sporunu kardeşimle yapıcaz 22.00 22.30 gibi)
Maşallah cnm.
Ben senin eline su dökemem. Ama bu kadar sporla bile alt karnım aşağı doğru sarkmış olan kısım gitmiş tamamen. Mutlu oldum hemde musmutlu :))))

Son düzenleme:
Maşallah cnm.
Ben senin eline su dökemem. Ama bu kadar sporla bile alt karnım aşağı doğru sarkmış olan kısım gitmiş tamamen. Mutlu oldum hemde muskutlu :))))
Sagol canım 🥰 olduğu kadar gücümüz zamanımız nekadar yetiyorsa 💐
Maşallah cok guzel haber bende cok sevindim 😍 bugün aynaya bakıyordum bende göbeği geçtim sırtım yağ doluydu iç çamaşırından çıkıyordu sımdı öyle güzel görünüyor ki bende cok mutluyum suankı vücudumdan bile kılo vermesemde cok sıkıntı etmem 🥰 en güzeli de bu değilmi 💐

selam sizinle 4. günüm

sabah
hindiba kahve

öğle 12:00
peynir 2 kk
zeytin 10 adet siyah+yeşil
domates
salatalık
biber
kepek ekmeği 1 dilim
ayran

ara
türk kahvesi
1 avuç leblebi
2 kayısı

akşam 17:00
3 kaşık yoğurt + 2 kaşık granola + 1 muz + 1 t.k. fıstık ezmesi şekersiz

ara
yeşil çay

öğle arası 1 saat tempolu yürüyüş
akşam 40 dk eliptik
3 lt su içildi.

Sagol canım 🥰 olduğu kadar gücümüz zamanımız nekadar yetiyorsa 💐
Maşallah cok guzel haber bende cok sevindim 😍 bugün aynaya bakıyordum bende göbeği geçtim sırtım yağ doluydu iç çamaşırından çıkıyordu sımdı öyle güzel görünüyor ki bende cok mutluyum suankı vücudumdan bile kılo vermesemde cok sıkıntı etmem 🥰 en güzeli de bu değilmi 💐
çok iyi spor yapıyorsunuz kaymağınıda yiyorsunuz tabiki :super: harikasınız

ben bugün regl oldum :olamaz: ve tartıda da bu sabah 400 gr + gördüm.:KK43: biraz moralim bozuldu. o yüzden regl bitene kadar tartılmayacağım.:KK43: önümüzdeki çarşamba tartılırım:KK17: tam verip verip herşey güzel giderken birden o regl günü geliyor ve şişiyorsunya tüm moral gidiyor :kızgın: keşke diyette onada bi mola verebilsek :-)

27. Gün

Öğlen (13.00)

1 yumurtadan omlet
1 adet salatalık
1 adet domates
5 adet zeytin
30 gr ezine peyniri
10 gr tahin

Akşam (19.00)

250 gr yoğurt
50 gr meyveli müsli
3 adet ceviz