nova teatox

Merhaba kızlar..
benim daha ilk ayım bitmeden bırakmak zorunda kaldım.. Kabızlık ve mide bulantısı yaptı bende.. snaırım içindeki birkilerin bazıları bana yaramadı.. tok tutuyor olduğu doğru.. mide bulantısı da yapmasa devam edecektim kabızlığa rağmen !!
kısacası ben memnun kalmadım.. umarım yararlı olmuştur.

Bir haftadır kullanıyorum ve incelmeye başladım dar gömleklerim üzerime tam oluyor yani işe yarıyor arkadaşlar

sen nerden aldın canım
bazı yerler sahte olabiliyormuş
dezpack deztürkiye
bunlarda aynı mantıkla kilo verdiren yerler çok araştırdım ama emin olamadım :KK43:

sonuç alanlar aldıkları yeride söylerlerse en azından işe yarayan yerden almış oluruz

sen nerden aldın canım
bazı yerler sahte olabiliyormuş
dezpack deztürkiye
bunlarda aynı mantıkla kilo verdiren yerler çok araştırdım ama emin olamadım :KK43:

sonuç alanlar aldıkları yeride söylerlerse en azından işe yarayan yerden almış oluruz

Bn internetten sayfasından sipariş ettim ama Instagram hesabındada dm yoluyla mesaj atıp sipariş verebilirsiniz

Bende yeni aldim su cayi ama emzirren bi anneyim 4 aylik oglum var sizce zararlimidr yaa icmeye korkuyrm acikcasi 3 hafta oldu almsm 2 3 defa ictm sdce

kızlarr aranıza yeni geldım bende sıparıs verdım qercekten işe yarıyormu ? 1 ayda 10 kılo dıyorlar

Kesin olarak 10 kilo veririm gözüyle bakmayın. Vereceğiniz kilo fazlalıklarınıza bağlı çünkü. 25 kilo fazlası olanla 5 kilo fazlası olan aynı olmayacaktır yani. Ben de 10 dakika önce siparişi verdim. İnstagram hesabına denk geldim, fotoğraflara bakarken de bi bayanın önce/sonra fotoğrafı bayağı şaşırttı. Çünkü bacakları da oldukça incelmişti. :) Kendisi diyet ve spor da yapıyormuş, ben de yeni yeni spor salonuna gidiyorum zaten. Yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum, bir de çay ekleyelim buna. Bakalım neler olacak. Ben internet sitesinden online sipariş verdim bu arada. :)

MRHBALAR,BENDE ŞİMDİ SİPARİŞ VERİCEM YANLIZ Bİ ARKADAŞ ARIYORUM KENDİME.KULLANIYORSANIZ İLETİŞİME GEÇEBİLİR MİYİZ?

Benim bir arkadasım bu hafta kullanmaya başladı. İştahı inanılmaz derecede kesiyormuş. Sürekli su içiriyor bu sayede tuvalete normalden daha fazla cıkıyorum dedi. Sayfasında da diyet ve sporla fazla kilo verebileceğinizi söylüyor. Bende sipariş edeceğim bu hafta. Tek sorun kargo gec geliyormuş :/

ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum hiç bir faydasını görmedim ama bırakmayacağımda 28 günü tamamlayacağım, ben düzenli spor yapıyorum çok az da yerim ama bi türlü kilo veremiyorum takviye olsun diye aldım kabız yaptı tok tuttuğu falanda yok örneğin öğle yemeğinde sadece çorba içtim şuan çok açım..arkadaşımla birlikte aldık hala bi faydasını göremedik..Yinede siz bilirsiniz

Benim bir arkadasım bu hafta kullanmaya başladı. İştahı inanılmaz derecede kesiyormuş. Sürekli su içiriyor bu sayede tuvalete normalden daha fazla cıkıyorum dedi. Sayfasında da diyet ve sporla fazla kilo verebileceğinizi söylüyor. Bende sipariş edeceğim bu hafta. Tek sorun kargo gec geliyormuş :/
kargo ertesi gün geldi bana

merhaba bayanlar yaz gelmeden fazla kilolardan kurtulmam lazım bır arkadas nova tea tox önerdi hemen sipariş verdim heyecanla beklıyorum gelmesini :)
sonucları paylaşalım

bi kaç arkadas sormuş özelden hangi siteden sipariş verdiğimi aşagıdaki siteden sipariş verebilirsiniz.ben bu siteden sipariş verdim çagrı merkezindeki arkadaslar çok fazla ilgilendiler benle
http://novateatox.org/

X