nova teatox

teces

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
3
0
38
Arkadaslar merhaba sitede aradim ama bulanadim şu yeni cikan instagramda da surekli reklami yapilan nova teatox u kullanan var mi? Siparus vericem ana emin olamıyorum

Merhaba kızlar.. Benim de elime bugün ulaştı ve bugün itibariyle kullanmaya başlıyorum. Ne kadar sürede etki etkisini göstermeye başlayacağını bilmiyorum ama etkisini gördüğüm an sonuçlarını bildireceğim :)
Bu arada diğer kullanan arkadaşımız Z Zayiflama Yolunda ; 1 ay olmuş sanırım kullanalı, sonuçtan haber edebilir mi bizi?

heryerde reklamını görüyorum bende ama ne kadar etkili merak ediyorum kullananlardan yorum bekliyorum

Merhaba kızlar.. Benim de elime bugün ulaştı ve bugün itibariyle kullanmaya başlıyorum. Ne kadar sürede etki etkisini göstermeye başlayacağını bilmiyorum ama etkisini gördüğüm an sonuçlarını bildireceğim :)
Bu arada diğer kullanan arkadaşımız Z Zayiflama Yolunda ; 1 ay olmuş sanırım kullanalı, sonuçtan haber edebilir mi bizi?
ise yaradi mi 10gun olmus elnize ulasali

ise yaradi mi 10gun olmus elnize ulasali
Merhaba, açıkçası henüz bir fark göremedim.. Ama şunu söyleyeyim.. Ürünü sipariş ettikten sonra firmadan bir bayan aradı ve şunu söyledi, ilk zamnlar çok bir fark görmeyebilirsiniz, merak etmeyin. 2 hafta sonrasında fark ediyormuş vücut.. denemeye devam.. bakalım :)

Merhaba, açıkçası henüz bir fark göremedim.. Ama şunu söyleyeyim.. Ürünü sipariş ettikten sonra firmadan bir bayan aradı ve şunu söyledi, ilk zamnlar çok bir fark görmeyebilirsiniz, merak etmeyin. 2 hafta sonrasında fark ediyormuş vücut.. denemeye devam.. bakalım :)
peki haberdar ederseniz sevinirim :)

bende düşünüyorum kullanan arkadaşlar yazsa çok güzel olurrr.... :)

Kullanan arkadaşlar durum nedir? Merakla sonuçları bekliyoruz :KK66:)

faydasını gören yok hala snırım değil mi?
sanmıyorum ya hepsi reklam amaçlı git doğadan beşi bir yerde al daha daha iyi araştır en güzeli en sağlıklısı ben çok araştırdım novayıda instayıda vazgeçtim ona o kadar para vericeğime doğadan beşi bir yerde aldım 3 kere içiyorum su içme isteğimi artırıyo sayesinde su içiyorum ve çokta iyi yani reklamlara fazla kanmicaksın

X