nova teatox

Arkadaslar merhaba. Bende dun aksam siparis verdim. Henuz gelmedi. Ayni zamanda maurers denen hapi kullaniyorum ama onu kullanmak istemedigim icin teatox u aldim. 1 ay diyet yapip icicem. Ama 15 gunde etki eder sanirim. Burdan paylasicam, kullananlar destek olalim bence iyi biseymi acaba

yanlış anlaşılmışım sanırım.siparişimi verdim etkilerini paylaşabileceğim fikir alışverişi yapabileceğim bi arkadaştı kastım.

Merhaba kızlar ben 2 haftadır kullanıyorum etkisini gördüm gece çayını her akşam içmiyoruz iki akşamda bir içiyoruz idrar renginde değişiklik yapıyor o çay zaten tokluk hissi verıyor evet doğru ama yedıklerımızd dıkkat etmekde gereklı tabıkı :)

2 kutu bitirdim şu an 3. Kutudayim 7 kilo fazlam vardı şu an 5 kilo kaldı sıkı bır diyette yapmadım herseyden gerektiği ölçülerde yedim gereğinden çok fazla kaçırdığım zamanlarda oldu ama kilo almadım tek sorunum çok fazla su içememek herhangi bır sporla desteklemediginiz sürece fazla bır etkisini goremezseniz sadece kilonuzu korursunuz zaten açıklamalarda bulunuyorlar zayıflama çayı değil diyet ve sporla beraber kilo vermeyi biraz daha destekleyici çay diye ben 1 buçuk ay spora giderek denedim kilo vermenin etkisini biraz daha arttırıyor bır aydır çocukların tatillerinden spora gidemedim evde hareketsizlik ha bire birşeyler atistir abur cubur tarzı aman kilo verdim ne kilo almadım diyeceğim o ki spor olmadan hicbirsey olmuyor ne çaylar ne haplar olduğumuz yerde sayıklariz

arkadaşlar merhaba , bence bu tarz ürünlere pek güvenmeyin herkesin bünyesine uygun olmayabilir önerim yeşil çay için.Diğer ürünlerden çok daha fazla faydası var. Ben yaklaşık 3 aydır günde 2 kere içiyorum kabızlık sorunumda da kilo vermemde de yardımcı oldu.

Arkadaşlar 2 site var hangisinden almalıyım anlayamadım . Nova-teatox.com mu yoksa novateatoxturkiye.com mu

BEn kulandim ve gerçekten işe yarıyor ben bir arkadasim sayesinde başladım ben ona sipariş vererek getirtiydim iki kutu kulandim 87 kilodan 69 kiloya düştüm ve şimdi bu üründen yine almam gerekiyor ama sipariş veremiyorum hata oluşuyor lütfen bana bu konuda yardım eder misiniz

X