Nişanlımı sevemiyorum

Aynı durumu yaşadım canım seni çok iyi anlıyorum, herşey tam çoçuk yakışıklı ailesi iyi mütavazi insanlar.. bnde nişanlıyım ve nişanlımın ilkiyim oda çok sakin suskundur beyefendi bir kişiliği vardır bnde yerinde duramayan bir tip..
Tıpkı senin gibiydim başta nasıl olur uyumuyoruz sevmiyorum istediğim gibi degil dip durıyordum sonra etrafa baktım erkeklere güven yok saygı yok anlayış yok en önemlisi merhamet yok sonra nişanlıma baktım bna olan aşkına baktım sonra kendime dedim ki kötü taraflarını at kötü görme zaten kötü Bi tarafıda yoktu bnm aptallıgım bnm çoçuk tarafımdı bütün olan biten şimdi o kadar çok seviyorum ki onu o kadar şanslıyım ki dışardaki erkekler den farklı o..
Sende sadece iyi taraflarını gör seni nasıl sevdiğini gör dışarıya Bi bak erkekleri onların saygısızlığını gör sonra nişanlına bak
Sonradan sevebildinmi

Oncelikle buraya yazan bir şeyleri farketmeme yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Etraflıca oturup düşündüm. Bu süre içinde de sık sık evliliklerde olan sorunları inceledim.. Nişanlım çok merhametli dürüst fedakar bir insan. Ilerde iyi bir eş olacağına daha ileriki zamanlarda da iyi bir baba olacağına karar verdim. Sanırım bu onun sevilmesi için yeterli bir sebepti ve daha bir sürü artısı var.. Eksik yönlerini de benimde eksik yönlerim var düşüncesiyle görmezden gelmeye başladım. Bende mükemmel bir insan değilim ama o bana öyleymişim gibi davranıyor onunda bunu hakettiğini farkettim.
Çevremin yaptığı olumsuz yorumlar beni sevemiyorum düşüncesine itmiş sanırım. Şuan ona karşı gayet güzel duygular hissediyorum ve güzel bi geleceğimiz olacağına inanıyorum.
Herkese teşekkür ederim. Içinde bulunduğum buğulu duygulardan çıktım artık daha net şeyler hissediyorum.
Umarım sizde güzel insanlarla karşılaşırsınız. :)
Cok mutlu olmaniz dilegi ile, iyi kalpli birisi oldugunuzu hissettim.

X