🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet burda az buçuk gördüğüm kadarıyla yanıltıcı olabiliyormuş erken davranınca.. ben test yapmayı her adet gecikmesinden sonra negatifi görünce bıraktım artık yapmam 😂😂 sizin durum nedir şuan ?
Canım ben tedavi görmüyorum şuan bıraktım bir seneye yakındır ara verdim test olayı ayrı bela zaten adet olmazdım olmazdım testi elime aldığım zaman adet oluyordum 🤣 bende bıraktım o yüzden yapmayı ama ilk çatlatma iğnede dayanamayıp erken yapmışlığım var o günden beri de erken davranmıyorum hiç :)

Evet benim 9.gününde çektiler öncesinde kan verdim sabah niye diye düşünüyordum meğer beta hcg bakılmış 😂 garantiye almışlar sağ olsunlar halbuki bana sorsalardı da gebe değilim derdim 😛 hormonlara baktırdınız mı onu göremedim yazdıysanız ama öncesinde adetin 2.ya da 3.günü gidip hormon testi yaptırabilirsiniz sonrasında da hsg çektirirsiniz
Hormonlarıma gecen sağlık ocağına baktırmıştım tsh fsh falan normaldi ama öyle estradiol falan bakılmadı 3 ay geçti üstünden. Yarın gidince söylerim bakmak isterse baksın tabi ben alıştım zaten 🤣🤣 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ daha önce can da yumurtlama takibi yaptırırken hormonlarıma bakılmıştı. Hahaha demi betaya ne gerek var biz her ay bi kere beta öğreniyoruz zaten alışkanlık oldu falan 🤣🤣🤣🤣 yumurtlama takibi zamanında sıkı takip ediyodum da saldım sonra stres de iyi değil
Ben 2. Bebe için üç yıldır bu yoldayım bazen sıkıyorum bazen salıyorum. Ee ama dedim 3 yıl olmuş olsa olurdu rahim filmine kendimi ikna etmem uzun sürdü 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣

Devlet hastanesinde ilk çocuk olmayınca tedaviye rapor vermiyorlar mı aşılama yada tüp bebek için.yani aşılama yada tüp bebek fakültede de mi ücretli oluyor.çocuğu olana iğne raporu yok dedilerde

Amiiinn hepimize tez vakitte nasip etsin emeklerimizi umutlarımızı boşa çıkarmasın kuzum 🙏🏻❤️
Bence de kesinn faydası olmuştur kullandıklarının bebişim çok şükür sonuçları güzel gelmiş sende de bir sorun yok inşallah yakın zamanda olacak bu iş 🤩
İnşallah kuzucummmm inşallah

Aiyyyy gerçekten nasip kuşum ya. Çok şükür bir evladın var rabbim ikinciyi de nasip etsin inşallahhhhh. Kuzum benim eşimin bi problemi var mıydı hiç bilmiyoruz ama bizde üst üste öyle her gün ilişkiye giremiyorduk eşim zorlanıyordu. Biz de bi kaç ay olmayınca eşimde bi problem olabilir diye düşünmüştük. O ara ben bir gebenin günlüğünden erkek için bi takviye var ondan almıştım eşime 3 aylık. Bi de d vitamini omega 3 propolis keçiboynuzu özü falan içirdim eşime sürekli. Sonra eşim test verdi. Doktor tüm değerlerin mükemmel demiş. Valla bu kullandıklarının etkisi oldu mu bilmiyorum ama bence kesin olmuştur.
omega 3 erkeklerde özellikle sperm kalitesini çok etkiliyor, doktorumdan duydum ben de her gece eşimle kullanıyoruz.

omega3 omepaQ10 marka

Kızlar günaydın. Malesef regl oldum bugün 3. Günüm olacak. Normalde doktorum 6 aydan önce gelme demişti ama burada bir kaçınız progesteron düşüklüğü varsa ilaç veriyorlar falan dediniz. O yüzden randevu aldım. Bugün gideceğim. Nasıl bir yol haritası çizeceğiz bilmiyorum dualarınızı eksik etmeyin 🙏🏻 benaroz benaroz B bernaad Basakbasak1 Basakbasak1

Kızlar günaydın. Malesef regl oldum bugün 3. Günüm olacak. Normalde doktorum 6 aydan önce gelme demişti ama burada bir kaçınız progesteron düşüklüğü varsa ilaç veriyorlar falan dediniz. O yüzden randevu aldım. Bugün gideceğim. Nasıl bir yol haritası çizeceğiz bilmiyorum dualarınızı eksik etmeyin 🙏🏻 benaroz benaroz B bernaad Basakbasak1 Basakbasak1
Günaydın kuzumm🥰 ben geçen hafta regl iken değerlerime baktırdım progestan yoktu içinde tsh 3.109 çıktı bunun içinde doktor birşey demedi. Umarım senin için herşey iyi olur canımm endişe etmeee 😍

reglime 8 gün var hala göğüslerim inanılmaz ağrıyor 3 gündür de böyle, dün de bir uyku bastırdı sormayın gitsin :KK43:

ay psikolojik mi yapıyorum acaba inşallah değildir

Kızlarrrr buralar niye sessizzz 🎉🎉🎉 topik başkanımız da yok dünden beri 🥺🥺🥺🥺🥺gittim bugün doktora. Kan tahlili smear testi aldı adetin 3. Günü de hormon tahlili alıp rahim filmi için gün belirleyeceğiz. Prolaktinim 13 gelmiş düşük mü sizce

Tünaydın canım, ben biraz geç gördüm inşallah güzel haberler alırsın, ne yaptın?

Tünaydın canım, ben biraz geç gördüm inşallah güzel haberler alırsın, ne yaptın?
Selam kızlar 😍 Basakbasak1 Basakbasak1 doktordan şimdi çıktım. Ultrason gayet güzel şükür. Kan testlerini yenilemek istedi. Bir de klomen tedavisine başlıyoruz. Çarşamba günü tekrar geleceğim. O zaman da yumurta boyutuma bakacak. Aynı zamanda rahim duvarımın ince olma ihtimaline karşı östrojen içerikli bir şey de verecekmiş gelişmeler bunlar 😍

Kızlarrrr buralar niye sessizzz 🎉🎉🎉 topik başkanımız da yok dünden beri 🥺🥺🥺🥺🥺gittim bugün doktora. Kan tahlili smear testi aldı adetin 3. Günü de hormon tahlili alıp rahim filmi için gün belirleyeceğiz. Prolaktinim 13 gelmiş düşük mü sizce
Yok kuzum iyi çıkmış prolaktinin 🙏🏻 inşallah rahim filminde de bir şey çıkmaz kuzum 😍🙏🏻

Selam kızlar 😍 Basakbasak1 Basakbasak1 doktordan şimdi çıktım. Ultrason gayet güzel şükür. Kan testlerini yenilemek istedi. Bir de klomen tedavisine başlıyoruz. Çarşamba günü tekrar geleceğim. O zaman da yumurta boyutuma bakacak. Aynı zamanda rahim duvarımın ince olma ihtimaline karşı östrojen içerikli bir şey de verecekmiş gelişmeler bunlar 😍
Çok şükür canım😍 senin dg kaçıncı gün ? Bende yumurtlama dönemine girmek üzereyimde

Çok şükür canım😍 senin dg kaçıncı gün ? Bende yumurtlama dönemine girmek üzereyimde
Kuzum benim reglimin 3. Günü bugün. 28 günde bir oluyorum. Yarın başlayacağım ilaca 5 gün kullanacağım. Klomen rahim duvarını inceliyormuş biraz. O yüzden estofem diye bir şey de verdi

Kuzum çok iyi yapmışın gidip görüşmek en doğrusu gittin mi pekii ne dedii 😍

Ayy çok sevindim kuzum bak iyi ki gittin inşallah bu tedavi sana uğurlu gelecek bebişine kavuşacaksın bu ay 😍❤️

Ayy çok sevindim kuzum bak iyi ki gittin inşallah bu tedavi sana uğurlu gelecek bebişine kavuşacaksın bu ay 😍❤️
İnşallah kuzucum yaa. Klomen rahim duvarını biraz inceltebilirmiş. Seninki normal ama sınıra yakın o yüzden estofem vereceğim incelmesin dedi. Bugün de reglin 3. Günü 10 tane follikül saydı. Rahim duvarı kalınlığı 5 mm dedi. Reglken ince olur gayet iyi görünüyor her şey dedi. Daha önce rahim ağzımda ufak bi polip vardı. O var mı diye sordum. Yok zaten reglken rahim duvarı ince olur ve polip olursa hemen kendini belli eder dedi. Muhtemelen o da kaybolmuş 😀 inşallah bu tedavi olumlu sonuç verir

İnşallah kuzucum yaa. Klomen rahim duvarını biraz inceltebilirmiş. Seninki normal ama sınıra yakın o yüzden estofem vereceğim incelmesin dedi. Bugün de reglin 3. Günü 10 tane follikül saydı. Rahim duvarı kalınlığı 5 mm dedi. Reglken ince olur gayet iyi görünüyor her şey dedi. Daha önce rahim ağzımda ufak bi polip vardı. O var mı diye sordum. Yok zaten reglken rahim duvarı ince olur ve polip olursa hemen kendini belli eder dedi. Muhtemelen o da kaybolmuş 😀 inşallah bu tedavi olumlu sonuç verir
Oh ohh ne güzel şeyler söylemiş bak çok şükür 🤩
Şimdii stres yapmadan sakince bir tedavi süreci geçirme zamanıı sonu güzel olsun inşallah kuzum 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X