Nişan Nişan tepsisini kim alır ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Hiç düşünmedim bile ben bunu. Organizasyon için anlaştığım şirket bana damat kahvesi ve nisan tepsisi verdi hatta gelin çiçeğimi de. Hepsini kiralamış oldum ve iyi ki öyle yaptım diyorum, böyle detaylarla uğraşmayı, maddeye bu kadar önem vermeyi sevmiyorum. Kayın aile tarafım bir şey dedi mi haberim yok genelde nişanlım iletmez söylediklerini. Ne düşünüyorsak onu yaparız.
Iyi ki kiralamış oldum hiç evde fazlalikta sevmem.
Ama elbette hoşlanan olabilir hepimizin zevkleri farkli. Eğer öyle olsaydım da kaynanamın benim zevkime göre almasını isterdim.

Merhaba,
Haziranda nişanım olacaktı covid sebebiyle ertelendi. Ne zaman olacağı belli değil apar topar bir anda olabilir diye ben önden alıyım hazır bulunsun dedim üzerine kız kardeşi tepsi atmış bende beğendiğimi attım alıcam diye ve kaynanam biz alıcaz erkek tarafı alır demiş, benim beğendiğimi malesef beğenmemişler ben ona daha güzelini alırım demiş. Adetlerden hiç anlamam Gerçekten erkek tarafımı alıyor, nasıl yaptınız sizler
Bizde kız alır Nisan kıza aittir

Bende nişanlıyım kendim aldım kız tarafı alır . Senin içine senin beğendiğin siniyorsa kayınvalidene yada sözleneceğin kişiye söyle onu al çünkü böyle şeyler bir kere yaşanıyor sen nasıl istiyorsan o olsun kayınvalidene ne ki

Daha şimdiden karıştırma işlerine
Tepsiyi sen beğeneceksin onlar değil. Sen veya onlar alsın 100 liralık birşey bu da önemli değil. Ama senin istediğin olmalı gün senin m günün kimseyi karıştırma işine sonra çok başın ağırır

X