Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Canım kızlar ankarada bildiğiniz yumurtlama problemleri üzerine iyi bir kadın doğum uzmanı var mı önerebileceğiniz?

Kızlar adete son 3 gun olmaz ise asılama isteyecem doktordan sadece benim gördüğüm bi test atmak istiyorum esim asla görmüyor 🤪 kaffaları yedırttı bana 🤪

Eklentiler

• IMG_0456.jpeg
    IMG_0456.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_0455.jpeg
    IMG_0455.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 53

Eklentiler

• IMG_20240512_113558.jpg
    IMG_20240512_113558.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 65
Her regl yaklastıkca agrıyon gögüs agrım yok asırı sıvılcelendım ve hiç birşey yapasım yok sureklı uyuyorum ve kasıklarımda agrım var
Aynen bende normalde adete 7 gün kala göğüslerim şişer ağrırdı. Şimdi hiç ağri yok. Sadece kasık ağrısı var ama adet gibi değil sol kasığım batıyoe gibi. Bir de akıntım çoğaldı ama hiç kahverengi falan değil bildiğin beyazımsı sarımsı. İnşallah hepimizinki hamilelik belirtisidir

Aynen bende normalde adete 7 gün kala göğüslerim şişer ağrırdı. Şimdi hiç ağri yok. Sadece kasık ağrısı var ama adet gibi değil sol kasığım batıyoe gibi. Bir de akıntım çoğaldı ama hiç kahverengi falan değil bildiğin beyazımsı sarımsı. İnşallah hepimizinki hamilelik belirtisidir
İnşallah bende akıntı cok cok az oda normal yani ama diger gebeliğimdede gögüs agrısı akıntı 5-6 haftada olmustu o yuzden pek takılmıyorum ona kendi adıma

Kızlar 9 gün kala adete gebelik testi yaptım sonucuma bakarmısınız bişeu görebilen varmı ? Bu ay tek yumurtlama günü ilişki olabildi bide yumurtlamadan 2 gün sonra sadece ailevi durumlar vardı hiç aklıma gebeliği getiremedim düşünmeyince olur diyolarya hiçbir belirtimde yok ama yorgunluk var biraz sadece bakalım bekleyeceğim insallah herkes güzel sonuclar alır rabbim bekletmesin 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_0223.jpeg
    IMG_0223.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 59
kızlar benim 3 gün gecikti ama kasık ağrım geçti sanki hiç yok gibi normal mi kan vermedim henüz var mı böyle bir şey yaşayan ?

kızlar benim 3 gün gecikti ama kasık ağrım geçti sanki hiç yok gibi normal mi kan vermedim henüz var mı böyle bir şey yaşayan ?
Bebiş yerleştikten bir süre sonra kasık ağrısı geçiyor o ağrı yerleşmeye çalıştığı için oluyor. Herhangi sıradışı bir durum yoksa için rahat olsun

Kızlar 2 saat sonra bata 3 kalmış olacak. Sanki bir şey sol kasığımı ısırıyor gibi aşırı ağrıyor. Hamişler lütfen cevap verin sizde de böyle oldu mu:KK43:

X