Nişan Nişan elbisemin altına hangi renk ayakkabı gider? Fotoğraflı

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Rengi için değil ama başka bir öneri için geldim. eğer rahat etmek sizin için önemliyse kesinlikle dolgu topuk ayakkabı alın. Benim kına düğün bir gecede oldu. Tabii 5 sene evvel evlendim, takı kuyruğu bitmek bilmediği için dolgu topukla aşırı rahat etmiştim Ve tahminen 10 dK bile oturmadan gece 1’e kadar ayaktaydım. eğer ince topuk alsaydım muhtemelen takının yarısında terlik giyerdim.
ben ince topuk istemiyorum açıkçası zaten görünmeyecek dolgu da olabilir ve erkek arkadaşımla aramızda 15 cm var boy olarak yüksek topuk giyip boyuna erişmekte istemiyorum o yüzden bulamadım hala nasıl olacağını :)

Şeffaf olanın aynısı bende var ve maalesef ayak terleyince ıslak ve buğulu bi görünüm oluyor. Maxi boy elbiseyle giyerseniz sorun olmaz, ama midi ve mini boy ile giymeyin şeffaf ayakkabıyı.
etek boyu baya uzun hatta ayakkabı hiç görünmüyor ama oldu ki göründü çok sırıtmasın istedim. Şeffaf çok hoş ama ayakların görünmesi çirkin geliyor yine önerildiği için ekledim onu

Arkadaşlar nişan elbisemin rengi lila, lavanta gibi fotoğrafında bir kısmı atıyorum buna ne renk ayakkabı gider? Gelinlik altına da uyumlu olsun diyorum bir daha ayakkabıya gerek kalmasın. Nişanlık uzun olacak yine de uyumsuz dursun istemiyorum. Şeffaf ayakkabı önerildi ama ayaklarımın görünmesi yine çoğu göremeyecek olsa da rahatsız edecek gibi diye düşünüyorum. Onun da fotoğrafını atıyorum. Bir de nişanım martta yani yağmur vs olmasına karşı da önerdiğiniz renk ve modeller var mı?

Eki Görüntüle 2982341
Şeffaf veya gri gümüş karışımı renk olabilir

ben ince topuk istemiyorum açıkçası zaten görünmeyecek dolgu da olabilir ve erkek arkadaşımla aramızda 15 cm var boy olarak yüksek topuk giyip boyuna erişmekte istemiyorum o yüzden bulamadım hala nasıl olacağını :)
Tamam güzel durması da önemli ama bence en önemlisi rahat olması. Sırf başkaları aaa ayakkabısı çok güzel diyecek diye eziyet çekme bence. ben 163’üm eşim 190. Düşün yani aramızda 30 cm var. giydiğim dolgu topuk herhalde 10-12 cm filandı Yüksek olmasına rağmen dediğim gibi çok rahat ettim. Başkasının düğününde şık şık ince topuklar giyip En fazla 1 saate ayağımdan ayakkabıyı atarım. Benim ayak tabanında problemlerim var. O yüzden rahatlığa bu kadar önem veriyorum 🤭

X