Nişan Nişan elbisemin altına hangi renk ayakkabı gider? Fotoğraflı

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

loveinnovember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
3.925
6.086
Arkadaşlar nişan elbisemin rengi lila, lavanta gibi fotoğrafında bir kısmı atıyorum buna ne renk ayakkabı gider? Gelinlik altına da uyumlu olsun diyorum bir daha ayakkabıya gerek kalmasın. Nişanlık uzun olacak yine de uyumsuz dursun istemiyorum. Şeffaf ayakkabı önerildi ama ayaklarımın görünmesi yine çoğu göremeyecek olsa da rahatsız edecek gibi diye düşünüyorum. Onun da fotoğrafını atıyorum. Bir de nişanım martta yani yağmur vs olmasına karşı da önerdiğiniz renk ve modeller var mı?

08882EA7-2DAE-4CE2-A6EA-F6D04B95ABB5.jpeg

Eklentiler

• C7F3C533-B6B5-419E-844C-A92303B7BDAA.jpeg
    C7F3C533-B6B5-419E-844C-A92303B7BDAA.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 182
Lame rengi hoş duracaktır. Bu şeffaf ayakkabılar ayağa yapıştığı için rahatsız edecekmiş hissi veriyor cok rahat edemeyebilirsiniz

412F605F-4D3E-4907-BA12-B7E83239EA30.png

Bu ayakkabıyı beğeniyorum. Ben de aynı markanın farklı bir modelini giymiştim gelinliğimin altına. Aşşırı aşırı rahattı. ☺️

Bende yukardaki üyenin koyduğu fotodaki ayakkabiyi giydim farkli bir topuk versiyonu vardi stiletto ama asagi dogru kalinlasan topuk
Oldukça rahat bir ayakkabı gelinliğim agirdi üstelik ☺️☺️

Rengi için değil ama başka bir öneri için geldim. eğer rahat etmek sizin için önemliyse kesinlikle dolgu topuk ayakkabı alın. Benim kına düğün bir gecede oldu. Tabii 5 sene evvel evlendim, takı kuyruğu bitmek bilmediği için dolgu topukla aşırı rahat etmiştim Ve tahminen 10 dK bile oturmadan gece 1’e kadar ayaktaydım. eğer ince topuk alsaydım muhtemelen takının yarısında terlik giyerdim.

Ten rengi kesinlikle ya da gümüş ama yoğun olmamalı stilettoda hele hiç hoş durmuyor eğer midi boysa elbiseniz bantlıda hafıf bandı taşlı şık ve zarif modeller bakabilirsiniz

Şeffaf olanın aynısı bende var ve maalesef ayak terleyince ıslak ve buğulu bi görünüm oluyor. Maxi boy elbiseyle giyerseniz sorun olmaz, ama midi ve mini boy ile giymeyin şeffaf ayakkabıyı.

X