Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisem nasıl 🤔

Viserion

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
1.440
562
Merhaba nişanim kafede olcak 1.5 ay var ben bakayım bugün dedim fiyatı da uygun olunca bu elbiseyi aldım abiye aslında tarlatan kullanicam ben nasıl duruyor acaba
Kolları biraz daha ayarlanicak.
Belinde bir kemeri var bu fotoğraf da takmamistim
Işıklardan dolayı biraz açık gibi duruyor ama koyu bir pudra.

Son düzenleme:
Ya yanlıs anlamayın da sanki biraz kilolu göstermiş bari daraltın kolları tarlatan fazla gelmez mi?bide bel kısmını daraltın mutluluklar

Ya yanlıs anlamayın da sanki biraz kilolu göstermiş bari daraltın kolları tarlatan fazla gelmez mi?bide bel kısmını daraltın mutluluklar
Yok yanlış anlamıyorum önerilerini dikkate dikkate alıyorum.biraz spor ve diyet yapıp nişana yakın bir zamanda tadilat yaptırırım diye düşündüm
Tarlatani daha küçük secicem bu mağazadaki

He birde ben pek zayıf değilim bel kısmım malesef biraz kalın alt bedenim 38 üst beden 42😂

Aynen o zaman daha iyi durur bide başörtünüzü baska bi ton ya da renk seçebilirsiniz.kontrast yaratması açısından ya da arkadan toplu saç gibi baglasanız gümüş rengi olabilir.kemeri de evet incecik ve aynı renk kullanın

Başörtü tonunu kumaş pazarında bulabilirsiniz aynı ton olsun bi ton köyü veya açık çok sırıtıyor

Öyle düşünüyorum nasil bir kumaş kullanilcak onu da öğrenmem lazım.
Kuaförünüzle görüşün ben krep kullanmıştım nasıl model düşünüyorsanız kuaför söyler şu kadar kumaş al diye hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

Kızlar nişan kıyafetini ailecek çıkılıp oğlan tarafı almaz mı ya giyilip damadın da beğendiği bir elbise alınmaz mı her yörede farklı mıdır?

Yanlış anlama ama kuzum ben çok beyenmedim tamam renk güzel aslında ama model fln olarak çok beyenmedim ama hemn karar verme istersen gene de bak bir kaç model daha kuzum
Baktım fiyatları çok yüksek bazı elbiselerin iki bin lira filan
Bu uygun hem kumaşı da güzel
Kollari filan yapılacak işte
Yinede teşekkürler ❤

Tarlatani çok belli oluyor. Onun haricinde gayet hoş.

Kızlar nişan kıyafetini ailecek çıkılıp oğlan tarafı almaz mı ya giyilip damadın da beğendiği bir elbise alınmaz mı her yörede farklı mıdır?
Kendisi şehir dışında çalışıyor,izne gelince çok kısa bir zaman zarfında söz nişan isteme olcak zaten nişan masrafı bize ait.

Kendisi şehir dışında çalışıyor,izne gelince çok kısa bir zaman zarfında söz nişan isteme olcak zaten nişan masrafı bize ait.
Yok bizde de nişanı kız tarafı yapar da oğlan tarafıyla alışverişe çıkılır nişanlanacak kızın o gün elbisesi ayakkabısı çantası takılacak takıları yüzükleri alınır aileyle. Yani masraftan da kaçınılmaz gelin alacaklar diye en beğendiği kıyafeti alırlar kızın. Yani bizim taraflarda öyle. Yine de siz beğendiyseniz sorun yok ama özel bir gün yani çok güzel elbiseler var 1000 tl altında satılan. Çekilen fotolar size anı olarak kalıcak uygun fiyatlı diye almak ne kadar doğru bilemedim

X