Nişan bohçasına bunları alsam olur mu ?

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Nişan bohçasına siteden satılan , losyon setini ve üç tane kutu aldım , ve sonra trendyolman dan gömlek , çorap , boxer, atlet , cüzdan , eşofman takımı, LCW den terlik ve kemer aldım olur mu sizce bu şekilde ? Siz neler yaptınız hiç tecrübem olmadığı için bilmiyorum 🤷‍♀️

Nişan bohçasına siteden satılan , losyon setini ve üç tane kutu aldım , ve sonra trendyolman dan gömlek , çorap , boxer, atlet , cüzdan , eşofman takımı, LCW den terlik ve kemer aldım olur mu sizce bu şekilde ? Siz neler yaptınız hiç tecrübem olmadığı için bilmiyorum 🤷‍♀️
Zaten borç içindesin ne gerek var böyle şeylere? Senin aldığın dona atlete mi ihtiyacı var diycem de korkuyorum evet diyceksin diye işsiz güçsüz adam be zorunlu.
Biz bohça falan yapmadık. Boş masraf çünkü. Herkesin her şeyi var zaten. Başka bir şeye harcadık parayı.

Zaten borç içindesin ne gerek var böyle şeylere? Senin aldığın dona atlete mi ihtiyacı var diycem de korkuyorum evet diyceksin diye işsiz güçsüz adam be zorunlu.
Biz bohça falan yapmadık. Boş masraf çünkü. Herkesin her şeyi var zaten. Başka bir şeye harcadık parayı.
Bunlara ebeveynlerinizi nasıl ikna ettiniz? Ben annemi ikna edemiyorum 🥲

Bu herkesin bütçesine göre değişmeli bence. Nişanlın da sana aynılarını alırsa yeter. Onlar çok alırsa rahatsız olabilirsin

Bende hazırlıyorum pijama alicam sadece kiyafet almak istemiyorum.Birde ceyize bayan iccamasiri ne kadar alınmalı ortalama ?

Biz avm gidp birbirimize ne istiyosak onu aldık ben mesela dedım elbıse ıstemıyorum onun yerınw ayakkabı aldım . O da spor ayakkabı yerıne klasık ıstedı onu aldım gibi gibi. Aay o kadar karısık şeylerkı damatla bıtse keşke yöreden yöreye değişiyor annanesı halasına kadar yapan var. Kızın hıcbıssy almadığı yerlerde var

Biz avm gidp birbirimize ne istiyosak onu aldık ben mesela dedım elbıse ıstemıyorum onun yerınw ayakkabı aldım . O da spor ayakkabı yerıne klasık ıstedı onu aldım gibi gibi. Aay o kadar karısık şeylerkı damatla bıtse keşke yöreden yöreye değişiyor annanesı halasına kadar yapan var. Kızın hıcbıssy almadığı yerlerde var
En güzeli bu aslinda yormadan hayatım şuna ihtiyacım var.Karsi tarafın maddi gücü zorlanmadan ne isteniyorsa o alınmalı.Ama bizde yok adetler yok siz şunu aldınız bunu aldınız.Nisan atma sebepleri en çok bundan

Valla ben de kimsenin benim giyeceğim çamaşıra kadar bilmesini istemedim aynı şekilde nişanlımın da :KK70: O yüzden biz anlaştık evlenince birlikte gider seçer alırız dedik hem de aceleye gelecek bunlar tamamen iki kişinin beraber alacağı kararlar ailelerimiz de anlayışla karşıladı

X