Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 95 49,2%
  • erkek

OY: 91 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    193
Daha belli değil şuanlık normal gibi ama bakalım 🥹
Haydi hayi
Ben normal istiyorum, ilk doğumum olacak. Şuan bir sorun görünmüyor, doktorum da sıkıntı olmazsa sonuna kadar destek olacağım dedi bakalım 🤗 Sizin belli mi? 37'de çatı muayenesi olacak
benim 2. Dogum sezeryen olacak bakalim 30mayis-6 haziran arasinda uygun tarihi sec dedi doktorum. Hayirli dogumlar olsun saglikla alalim kucaklarimiza🫶🫶

Kızlarrr

En geriden ben geliyorum galiba yarın 34+0 olacağız dahaa🤦‍♀️
Birde bugün karnım hafif hafif ağrıdı genital bölgemede arada ağrı girdi iş yerindeyken İnşallah hayra alamettir🙏
Yok ben varım 33+2 😁 benimde ağrı giriyor valla her kontrolde de doktor her sey yolunda diyor jsjs
Ben daha gerideyim 33+2 merak etme 😄
No canım 33+2 yim ben bir gün gerideyim senden ksjsjjs😁

Kızlar bugün özel bir ebeyle görüştüm doğum sonrası emzirme, bakım desteği için. Bana yardım edebilecek kimse yok sonrasında. Annem, teyzem hiç bilmiyor emzirmemişler.
Sezaryen düşünüyorsan bile akışına bırak doğumun kendi başlamasını bekle dedi. O sancıyı 2-3 saat yaşamak bile beyne sinyal gönderiyor ve süt çok daha rahat geliyor dedi. Doğum yapacağım hastane için de oranın bebek hemşireleri çok kötü hiç öğretmiyorlar her ay bana oradan en az 5-6 kişi danışmanlık için geliyor dedi moralim bozuldu 😂 Hemen mama desteğine başlıyorlarmış süt gelmiyor diyip. Zaten doktorum da 39.haftadan önce pek alma taraftarı değilim kendi başlarsa alırız tabi dedi. Ciğer gelişimi için 1 gün bile önemliymiş. Siz ne düşünüyorsunuz
Merhaba, sizinle aynı hastaneye gidiyoruz. Hemşireleri ve ebeleri çok iyi diye duydum. Doğum paketi içerisinde ayrıca eve hemşire hizmeti de var. Ben eve hemşire hizmetini doğumdan 1 hafta sonra bebeğin banyosunu göstersin ve bebeğin banyosunu da yapsın diye kullanmak istiyorum. Ama siz isterseniz hemen doğum sonrası Emzirme için de talep edebilirsiniz. Ayrıca hastanede de Emzirme eğitimi veriliyor. Ben de doğum sonrası hemşire/ebe desteği almak istiyorum ama daha bulamadım

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Gözünüz aydın 💞Rabbim saglikla anali babali buyutmeyi nasip etsin,darisi basimiza olsun Allah hepimize yardim etsin.

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Ayyyyy hayırlı olsun Yasemiiiin🫶🥲 ne kadar sevindim anlatamam. Sağlıkla büyütün inşallah maşallah 🧿 hayırlı olsun

Hayırlı uğurlu olsun canım benim adıyla sağlıcakla büyüsün inşallah 🙏🏻 🤗

Yasemiinn saglikla buyutun canim 🥹 ne diyecegimi sasirdim kendim dogurmus gibi sevindimm 🙏🙏

X