Neutrogena yüz temizleme köpüğü

Cruella24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2022
2
0
23
Neutrogena zerdeçal yüz temizleme köpüğü sakın kullanmayın
İçinde sodyum laury sülfat varmış(bilmiyordum)..Neutrogena bu ürününü bir youtuber bahsettiği için almıştım .Çisem gibi o da temizleme ürünleri paylaşıyor.Uygun fiyatlı diye aldım .Yüzümü mahvetti .İçinde sls olduğu için yüzümü kuruttu .Yüzümde sivilce yaptı .Yüzüm karma olduğu için kullanmak istemiştim.Yuzümü kuruttu ve sivilce yaptı .
Birde dermotolojik olarak test edilmiştır diyorlar .Bu nasıl test etme anlamadım .Ürünü 3.kullanımda yüzümde olmayan sivilceleri çıkarttı.Yazık gerçekten yazık .Ürünler fiyatı zaten bizi böyle yorarken birde verdiğimiz paranın böyle ziyan olması ...

Geçmiş olsun ama niye hiç arastirmadan sirf biri oneriyor diye alip kullaniyorsunuz hemen? 🙄 Arkadaşim bile bir şey önerse önce bir bakiyorum neymiş.

Geçmiş olsun ama niye hiç arastirmadan sirf biri oneriyor diye alip kullaniyorsunuz hemen? 🙄 Arkadaşim bile bir şey önerse önce bir bakiyorum neymiş.
Normalde natrualy serain önerdiği ph seviyesi düşük ürünleri alıyordum .Bunda ikili paket vardı ve kutusunu okuduğumda içerik kısmında sls yazmıyordu.Kutu sağlam olduğundan gratiste açamadım .
.Sonradan öğrendim sls olduğunu ve benim için tam bir hayal kırıklığı oldu

X