Kullanılan Cilt Ürünleri

gizemben_de

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
4
0
Merhaba kızlar .Kullandığınız cilt ürünlerini özellikle temizleme jeli,köpüğü,tonik,nemlendiriciler gibi ürünleri kullanıp memnun olup olmadıklarını söyleyebilirler mi? ben kendimden başlayım sivilce sorunum var yağlı bi cilde sahibim kullandığım ürünleri sıralayım
1avene in yüz temizleme jeli yüzü çok güzel temizliyo ama benim yüzümü çok kurutmuştu ve çoğu jel gibi der altındaki sivilceleri çıkarıyodu ama güzel temizlediğini söyleyebilirim
2.the body shop çay ağacı serisi yüz temizleme jeli ve toniği kızlar bu iki ürün harika yüzü bebek gibi yapıyo ama bu da aynı yüzü kusturuyo hatta hayatımda sivilcelerimn en fazla olduğu dönem bunları kullandığm zamanlardı lakin yüzü temizliyo dyebilirm siyah noktalar yüzün kiri gdyo ama sivilceler gitmiyo kızlar
3.dermoday in akneli ciltler için olan köpüğü kızlar diğer iki ürün gibi temizlemiyo ama sivilce çıkarmıyo diyebilrim salyangoz kremiyle almıştım sivilce izlerimi azalttı sivilcelerm çıkmamaya başladı memnun kaldım dyebilirim
4.roc un pembe yüz temizleme köpüğü kızlar yüzümü inanılmaz yağlandırdı ve sivilce çıkardı çok fena hem de 2 hafta kullanıl tekrar dermoday e geçtim
5.nivea yüz temizleme jeli mavi olan bu da aynı yüzümü kuruttu ve sivilce çıkardı sivilce çıkarmasını dert etmem ama yağlandırıyo ya da kurutuyosa öyle ürünleri sevemiyorum
6.the body shop ın çay ağacı serisi maskesi yüzümü yakıyodu 10 dk boyunca ama diğerlernde olduğu gbi bu da fena sivilce yaptı hatta bu ürün temizlemiyo bile diyebilirim
aklıma gelenler bunlar sizde destek olursanız sevinirm :):):)

X