Çatlaklar NESLİM GÜNGEN ÇATLAK TEDAVİSİ

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba,
çatlak tedavisine 4 arkadaşımla beraber 2 hafta ara ile gittik, şu anda isim vermeyeceğim ancak ünlü bir güzellik merkezidir. (yukarılarda da sanırım isim verilmiş ) Benim ve bir arkadaşımın 15. günü olacak bize verdikleri ev ürünlerini de kullanmamıza rağmen henüz ikimiz bir sonuç alamadık, normalde iyileşme süreci 28 gün denilmekte ve vücudumuzun collegan üretimine/oranına bağlı bir iyileşme süreci olduğu söylenmektedir. bunu bildiğimizden dolayı collegan de kullanıyoruz ki hepimiz 35 yaşın altındayız. yaşlarımız;28-30-33-33 şeklindedir. collegan kullanımı normalde eğer vücudun gerçekten ihtiyacı yoksa 35 yaşından sonra öneriliyor ve vücuda yaşa bağlı azalan colleganin takviyesi için alınması gerekiyor. Yinede kontrol seansı için randevumuzu aldık ve memnuniyetsizliğimizi dile getireceğiz. telefonda birazcık bu durumdan bahsetmeme rağmen ilgili kişi ile de olumlu bir konuşma geçmedi. umarım oraya gittiğimizde mağduriyetimizi karşılayacak bir öneri sunarlar. Diğer iki arkadaşıma gelirsem bizden önce gitmişlerdi ve onların 1 ay olacak maalesef ilk seansta çözüme hiç birimiz ulaşamadık. Sadece doğum yapan arkadaşımızın çatlakları yeni doğum yaptığından dolayı ( henüz 1 yıl olmadı ) bazı bölgeleri hafif silikleşti ancak gözle görülür bir iyileşme yaşanmamıştır. %30'a varan tek seanstaki işlemlerin doğruluğu hiç bir şekilde yoktur. 4 kişiden birinde iyileşme olmaması normal değil. Benim sadece basen kısımlarında olan çizik halinde toplasam iki tarafımı 20 ince çizgi çatlağım yoktu ki o bile yok olmadı. ayrıca ilk giden diğer iki arkadaşıma bir form imzalatmışlar ve formda arkadaşım imzalamak istemiyorum demesine rağmen ya bir sorun olmaz imzalayın lütfen dedikten sonra formlarını imzalatmışlar. formda yazan maddelerden en çarpıcı olanlar çektikleri fotoğrafları istedikleri şekilde kullanmaları ve sosyal medya üzerinden (herhangi bir platformdan) kendileri hakkında herhangi bir olumsuz yorum yapamayacağına dairmiş. biz sonradan giden kişi kişi böyle bir form imzalamadık hoş imzalamış olsaydım da yine de fikirlerimi paylaşmaktan kaçınmazdım. bu çatlak tedavisinin başarı oranına neden güvendiğimi belirtirsem; bundan iki yıl önce arkadaşım yaptırmıştı başka bir yere ve 3 seansta doğum çatlaklarından kurtulmuştu gözümle gördüğüm bir süreç olduğundan işe yaramamasını beklemiyordum açıkcası hepimiz yıkıldık. neden oraya gitmediğimize gelince aynı tip makine olduğundan dolayı ayrıca çok daha ünlü bir merkez ve %30 a varan güvence verdiklerinden bu merkezi tercih ettik.
Bu hafta sonu başka bir güzellik merkezine (yine ünlü olan) soğuk lipolize gideceğim onu da soğuk lipoliz başlığı altında yazacağım.
Benn de gittim.Evet ilknseans ama azıcık bi düzelme var.soguk lipoliz de hiç gereksiz hiç bir ise yaramıyor 4 seans 45 dakika aldım üç ay gecti

Vallahi arkadasim yakin zamanda yazmissin diue yazmak istedim.gecen sene kasim ayinda en yakin arkadasim gitti.gitme dedim yapma etme dedim dinlemedi gitti.gogusleri oyle catlaktiki yarik yarikti...3 seansada gitti floryaya.ev bakim urunlerini ilk aldi 2.gittiginde hala var deyip almamis ama o para standart olarak alınıyormuş.parayi vermis kremide alamamis.neyse bu geldi strece sarmislar bide goguslerini
Mosmor.olmus.azimle o kremleri sürdü kullandi.acidan öldüğü halde 3 seansada gitti ve o gogusler ne oldu biliyormusun tas gibi hem dik hedme inceceik kilcal cizikler.onlarda yarik degil yaklasirsan girunur.simdi bikinisini giyip havuzlarda gunesliyor

Bende bacagimin arkasindakilere gitmek icin ölüyorum ama evliyim.evli olunca esin ben dert etmiyorum diyor paraya kiyip gondermiyor.bekarsaniz hayatin kiymetini bilin

02.02.2021 tarihinden lipones uygulaması için Neslim Güngen Eryaman şubesine gittim. Kullandıkları aletin ucu kesik miydi, yırtık mıydı bedenimi kestiler! Hep çizik çizik oldu iz kalacak. Böyle bir sorumsuzluk nasıl olabilir? Kanadı ve bunu görerek Büşra diye bir çalışan işleme devam etti. Fotoğraflar ekte, siz bakın ve şok olun, ne desem eksik anlatırım şu sahneye. Yazıklar olsun! Doktor raporumu aldıktan sonra mahkemede görüşeceğiz.

Eklentiler

• D8E6A9DC-17BC-46AB-9FB2-CB1B54F7DDC3.jpeg
    D8E6A9DC-17BC-46AB-9FB2-CB1B54F7DDC3.jpeg
    152,7 KB · Görüntüleme: 165
  • CD5347A1-BA7F-407E-8D35-196B28F24641.jpeg
    CD5347A1-BA7F-407E-8D35-196B28F24641.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 163
Ben lipones ve G5 selülit masajı içn qittim param çöpp resmen.hiçbir faydasını qörmedimm isime qüwenerek qttim ama keşke qtmeseydim.iade istesiqimdede kampanyadan aldıqım içn iade edemeyeceklerini sölediler.onun yerine cilt bakımı verelm dediker ama ben istemedim.

Ben lipones ve G5 selülit masajı içn qittim param çöpp resmen.hiçbir faydasını qörmedimm isime qüwenerek qttim ama keşke qtmeseydim.iade istesiqimdede kampanyadan aldıqım içn iade edemeyeceklerini sölediler.onun yerine cilt bakımı verelm dediker ama ben istemedim.
Bence tüketici hakem heyetine şikayet et iadeni al

Ben de 2 seans gittim Tekirdağ'da Sisters Beauty Club'da yaptırdım. Ama hiç fayda etmedi. Bir de verdikleri ev bakım ürünleri striort orijinal ev ürünleri değil strioff diye bir marka. Farklı bir marka verdiler belki o nedenle etki etmemiş olabilir.

Eklentiler

• 1624745594942485155083092033456.jpg
    1624745594942485155083092033456.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 107
Konu hortlayacak ama ben iki seans yaptırdım. Ne sabun krem takviye verdiyse harfiyen uyguladım. Belki 2-3 tanesi %5 iyileşti asla değmedi. Acısı ayrı bi şey.

X