Çatlaklar NESLİM GÜNGEN ÇATLAK TEDAVİSİ

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Bilmem ki. İsterseniz instagramdan mesaj atın deneme amaçlı küçük bi yerimize yaptırabiliyor muyuz etkisini görmek için diye. Bence mantıklı, deri uygun değilse boşuna o kadar para vermez millet ama yaparlar mı bilmem.
Deneme amacli degil de bacagimin ust kismi felaket benim. Birine tam yapsalar.eger ise yaramicaksa digerini hic denemeyeyim bile.
Tamam cok tesekkur ederim.

Ben de 24 yaşındayım ama çatlaklar on yıldan fazladır oluşması. Bu yüzden anca yüzde 30 oldu heralde dedim. Şimdi baktım da gönderilerine son paylaşımlarda yüzde 30 yazmamışlar paylaşımlara hatta öncekilerden de kaldırmışlar gibime geldi. Yani gidecek olanın her ihtimali kabul edip gitmesi gerekiyor. Buna kandırmaca demek doğru olmaz hiç bir merkez kötü sonuç da alabilirsiniz demez zaten iyi sonuçları gösterir. Yani şikayetin değerlendirilir mi bilmiyorum ama inşallah alırsınız paranızı geri.

arkadaşlar bende iki seans yaptırdım hiç bir işe yaramadı. Çok hafif silikleşti. Tavsiye etmiyorum. Zaten denemediğim yöntem kalmadı. Artık hiç bir şey yaptırmam. 29 yaşındayım kremlerden fazlaca parasını verip aldım . kolajen tablet c vitamini bol su tüketmeme rağmen en fazla %10 diyebilirim.

arkadaşlar bende iki seans yaptırdım hiç bir işe yaramadı. Çok hafif silikleşti. Tavsiye etmiyorum. Zaten denemediğim yöntem kalmadı. Artık hiç bir şey yaptırmam. 29 yaşındayım kremlerden fazlaca parasını verip aldım . kolajen tablet c vitamini bol su tüketmeme rağmen en fazla %10 diyebilirim.
Bendede aynısı cnm ...

Merhabalar.
Neslim hanima gidip memnun olani daha gormedim.
O fotograflar inanilmaz ama sahipleri ortada yok.
Degisim olmayinca yok yapisi farkli yok ilaclari duzenli kullanmamistir vs diyorlar.

evet ben zaten burada görünce gidip yaptırmak istedim. İnsanların umutlarıyla oynuyorlar işte. Ama sağlık bakanlığına şikayet edicem.

@molbiogen merhaba biryerde yorumunuzu gördüm Volkan beyle işgili ben de gördüm başarılı gibi yaptırdınız mı? Bir de gusül nasıl oluyor kendisi bana boya olduğunu söyledi ama içeriği hakkında Bilgi vermedi bildiğinizi paylaşır mısınzı?

Ben geçtiğimiz cuma gittim kampanya yapmışlar iki seans ve ev bakım toplam iki bin lira. İlk seans olduğu için pek bişey beklemiyorum kalın çatlaklar aynı gibi şuan ama inceler yok olmuş gibi geliyor emin olamıyorum. Kırmızılıklar tam geçsin bi de ikinci seans olayım sonra işe yarayıp yaramadığını yazarım size. Bu arada bu da işe yaramazsa medikal dövmeye başvurucam beşiktaşta yapan bi dövmeci varmış çatlakları tenrenginyle kapatıyorlar mail attım ne kadar kapanıyor diye bir oran veremeyiz dediler. Onu da bi araştırın isterseniz.
Şu anki hali nasıl? Düzeldi mi çatlaklar?

Ben striort tedavisini yaptırdım 2 seans,bu işlem sonrasında parlak olan çatlakların parlaklığı matlaşıyor sadece,iyileşme yüzde 2 bile değil,3.seansı bu yüzden yaptırmadım.Mucize falan olmuyor arkadaşlar anlayacağınız.Sawunma şekilleride yapan güzellik uzmanlarının;Her cilt tipi ve vereceği cevap başkadır bu yüzden net bişey söyleyemiyoruz diyorlar hatta ciltteki geniş çatlak yırtıklarında daha etkili olduğu incelerde daha zor iyileştiği sawunması oluyor.Benim kalçamın sağ bölgesinde o dedikleri çatlak yırtıkları daha genişti solda daha ince...İkisindede farketmediiiii.Bi umut yaptırıyoruz belki geçer gider diye fakat giden sadece paralarımız oluyor hanımlar...Sevgiler ps:Görsel uyguluma esnasında çekilen bi görüntü.Asla bu hale getirmenize değmiyor!

Eklentiler

• F39444AC-1D8E-4A4C-A3A0-22EDA2EA414F.jpeg
    F39444AC-1D8E-4A4C-A3A0-22EDA2EA414F.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 418
merhaba benimde başım bu çatlaklarla belada neslim gungeni önerdiler ama bilemedim şimdi

merhaba benimde başım bu çatlaklarla belada neslim gungeni önerdiler ama bilemedim şimdi
Ben Neslim Hanıma gittim ve çok memnun kaldım çatlaklarımı 3 seansta kapattık ve çok güler yüzlü ekiple karşılaşıyorsunuz memnun kalırsın gitmeni tavsiye ederim canım

X