Nekadar Beklemem Gerek

Seda♥Recep;1804450 .!.:
aşılamayı jfk hastanesinde yaptırdım. bizim sayı düşük bi de aşılamada tutma oranı düşük o yüzden denedik ama olmadı ilaçlı hsg yani rahim filmi çektirdinizmi kızlar bana önce rahim filmi çekildi yapışıklık filan varsa açılsın diye ama çok şükür bişey yokmuş herşey temiz çıktı rontgenden sonraki ayda aşılama yaptırdım ama olmadı. ssk yapıyormu aşılama bilmiyorum randevu aldım ssk okmeydanına pzt gidip görüşücem bakalım..

canım aşılama yaptırmaya karar verdiğimde dr.um istemişti yaptırdım(ayyy iğrenç bir şey Allahım bir daha yaşatmasın) şükürler olsun temiz çıktı...vee daha bir sürü testler, tahliller falan hepsi normal...bakalım şansımızı birde tüp bebekte deneyeceğiz...inşallah misss kokulu nazlı meleğimi Allahım gönderir bana...İNŞALLAH HEPİMİZE...

Yapıldı onlar cok önceden yapıldı hepsi normal cıktı sonra doktorum hsg istedi o da normal çıktıi. Doktorum bir kere yumurta takibi yaptı gebelik kolaylassın diye o da olmadı sonra artık yapacak baska bısey yok senın psıkolojınde cok etkılenıyor en ıyısı tup bebek yaptır dedı ve ... malum :KK43:

inşallah kaktüs Allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin.. tüp bebekten çok genelde mikroenjeksiyon tercih ediliyor genelde aradaki fark tüp bebekte yumurtayı ve spermi biyere alıyorlar, spermin yumurtaya gidip döllemesini bekliyorlar.
mikroenjeksiyonda ise yumurtanın içine spermi onlar koyuyor. bu daha iyiymiş o yüzden bunu tercih ediyor dr lar genelde fiyat olarak aynı sadece işlem farkı olduğu için mikroenjeksiyon daha garantili oluyormuş.. Aşılamada yaptırsak tüp bebek yaptırıp 15 gün hastanede kıpırdamadan yatsak bile olmucagı varsa olmaz Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur bunlar bahane yani ama yinede bi umut diyip yapıyoruz işte..

Bende tüp bebekte 20 tane yumurta çıktı ve bunların 9 u döllendi e rakam cok olunca ben daha cok heveslendim herhalde olucak dedim ama dediğin gibi olmayacağı varsa olmuyor. Allah hayırlısını nasip etsin

medismart ovulasyon kiti varmış bu ay onumu alsam acaba diyorum. her eczanede yok 27.50 fiyatı ama bulamadım. pzt günü nişantaşı veya osmanbeye gidicem sorucam oralara mutlaka vardır o taraflarda internette de var ordanda alabilirim ama ben eczacıya sorucam. her sabah uyanır uyanmaz ilk idrarımızla yapıyormuşuz testi kaç günde adet oluyorsak belirli aralıkları var 28 günde olanlar adet bittikten 10.gün başlıyor filan çift çizgi görüğümüz gün 24-48 saat içerisinde ilişkiye giriyormuşuz 10 tane bu testten 1 tanede gebelik testi çıkıyormuş içinden bilmiyorum hayırlısı offff offfff

AAA Bak onu yeni duydum nasıl bişey ki o yine hormon falan değil dimi? Artık hormon almaktan şiştim. Aslında denemeye değer

idrarla yapılan gebelik testi varya onun gibi sabahları ilk idrarını yapıp bakıyorsun çift çizgiyi bulana kadar her sabah yapıyorsun çift çizgi çıktığı zamanda 24-48 saat içinde ilişkiye giriyorsun. Medismart ovulasyon kiti adı bu arama motorunda arat bak çıkıyor..

X