Neftlix dizi önerisi lütfen

Bilim kurgu sevdiğim için ben çok beğenmiştim
Bilim kurgu neresinde anlamadım açıkçası aynı kızdan copy paste yapmışlar hepsinin meslekleri farklı kızıl saçlı vardı hasta olan o gitti öldürüldü

Evet lütfen bana bi dizi önerin lütfen . İzlediklerim
Var tabi ama mesela gözlerinin ardından pek beğenmedim açıkçası değişik evet ama fazla yavaş ..
%3 dizini beğendim ilk 2,3 bölüm sıkıcı geliyor ama sonrasında baya iyi akıyo 4.sezonu nasıl bitirdim anlamadım..
Klasık lacasa nın yeni sezonunu bekliyorum.
Dark ı izledim güzeldi.
Robotlu bi dizi vardı beğenmedim açıkçası..

Sizin önerebileceğiniz neler var ??

merhaba, izlediğim ve çok sevdiklerimden önereyim.
the walking dead
lost
black mirror
breaking bad
queen’s gambit
prison break
fringe

the walking dead
lost
black mirror
breaking bad
queen’s gambit
prison break
fringe
The walking dead izledim yani 7.sezondan snra bıraktım zombilerden çıkıp hayatta kalma savaşına dönünce..
Black mikroru parça parça izledim yalan yok bölüm bölüm farklı
Lost izledim
Aksiyon ve bilim kurgu seviyorum ben sanırım

Good girls hem aksiyon hem de biraz eglenceli. Ilk sezonu cok sevmiştim
Breaking bad en begendigim dizilerden
Black mirror bölümlerin bağımsız olmasını sevdim ve bence ana fikir, verilen mesajlar çok güzel
Lupin izledim hiç sarmadı. La casa, prison break sürekli başa sarıp kısır döngüye giren diziler. Kaç kaç nereye kadar
Anne with an E guzel, ama boş zamanlarda kafa dağıtmak için açıp izlenecek dizi. Sonraki bölümde nolcak acaba diye heyecanlandıranlardan değil

Godless, barbarians, outlander, beğendiğim dönem hem de aksiyon dizileri
Fargo, mindhunter, ruh avcısı, you, unbelievable beğendiğim suç dizileri

Evet orası öyle hep kadın göğsü. Ama eşimle beni inanılmaz sardı, ki biz hiç dizi izleyen insanlar değiliz. Her bölümü film gibi. Çok sürükleyici. Her akşam 2 bölüm izliyoruz.
Güzelmiş sevindim ben bi türlü bulamadım bi dizi sarmıyor bi türlü 🙄 aksiyon bilim kurgu değişik bi dizi istiyorum bilmiyorum

the walking dead
lost
black mirror
breaking bad
queen’s gambit
prison break
fringe
Breaking bad herkes beğenmiş ama ben çok yavaş buldum açıkçası evet konusu var ama 2 sezon 5 bölüm izledim pek bir şey göremedim uyuşturucu yapıyo ailesi için satmaya çalışıyo fln sürekli konusma

Bende Breaking Bad'i yarım bırakmıştım. Bilmiyorum nedense o dönem izlerken bir türlü sarmamıştı..
BB'nin devamı olan Better Call Saul'e başladım 2.sezondayım. Konusu BB'deki avukatın BB'den önceki hayatı üzerine. Şuan için akıcı ilerliyor sevdim, öneririm :rapci:

X