Göz Makyajı Neden renkli gözler beğenilir?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende renkli gözlüyüm sarışınım ama benim güzelliğim 1 yıl öncesinde kaldı kilo aldım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: renkli göz merceklerin ışığı iyi iletememesi sonucu oluşur gerçek göz rengi koyu kahvedir kızlar takılmayın böyle şeylere biz bozuğuz bozuk :KK1::KK1::KK1:

yav niye öyle diyosun bizim ki de renk yahuuu.ben öleyim o zaman gözlerim siyahhh.niçünn kahveyi siyahı renkten saymıyosun hıhh çok tesuff:76::KK1:

bende renkli gözlüyüm sarışınım ama benim güzelliğim 1 yıl öncesinde kaldı kilo aldım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: renkli göz merceklerin ışığı iyi iletememesi sonucu oluşur gerçek göz rengi koyu kahvedir kızlar takılmayın böyle şeylere biz bozuğuz bozuk :KK1::KK1::KK1:

Evet ben de biliyorum bu konuyu renkli gözlü biri olarak.
Bir de renki gözlerin göz hastalıklarına yakalanma riski daha fazlaymış.
Hep kara kaşlı kara gözlü biri olmak istemiştim:KK43:

bnm gözlerimde iridir ve ela renklidir. herkes beğenir. ama bn mavi yada yeşil olmasını isterdim. ela garip bi renk her zaman belli olmuyor.:KK50:

ben ela gözlü biri olarak kara kaş kara göz yapısını bir çok renkli mavi-yeşil gözden daha cok begeniyorum.bence de hakikaten rengi değil şekli ve kaşlar çok önemli:KK31:

olay aslında şu herkesin gözü renklidir ancak siyah göz renksizdir sen kahverengi gözlüsün diye renksiz sınıfına girmiyorsun.
ben mesela mavi gözlüysem; yeşil,ela,kahverengi,siyah gözlüleri beğenirim
aynı şekilde siyah gözlüysemde ;mavidir yeşildir falan

çünkü insan kendisinde olana şükretmeyip hep karşısındaki gibi olsun onda var bende niye yok diye düşündüğünden oluştuğunu düşünüyorum ama bir de şu var benim bir çok arkadaşım özellikle erkek mavi ve yeşil gözden korkuyor ...

güzel göz rengi ile değil yapısı ve bakış ile olur bence..goz rengi deniz mavisi olupda goz yapısı hos olmayan bır cok ınsan var benım fikrim ister yesil olsun ister mavi ister siyah,iri gözler herzaman güzeldir.

Ben renkli gözlü olanlara çok özeniyorum valla bence renkli gözlü olan her bayan güzeldir şu ana kadar gördüğüm tüm renkli gözlü bayanlar benden çok daha güzeldi hiç benden çirkinini görmedim yani. Benim gözlerim de koyu kahve ve hafif çekik normal boyutta gözlerim ve kumral kaşlarım var. Ben şu anda şeffaf lens kullanıyorum gözlerim bozuk olduğu için. renkli lens almayı o kadar çok istiyorum ki. ama benim gözlerimde hem miyop hem astigmat var ve doktor astigmatım olduğu için bana renkli lens vermiyo :KK43: üff ya ama ben gözlerim mavi veya yeşil olmadan güzel olamam ki hiçbir zaman :KK43:

etkileyici ve dikkat çektiği için tepki oluşturuyor :KK76: bende renkli gözlüyüm güzel diyen çok oldu ama durduk yere renkli gözleri hiç beğenmiyorum diyenlerle de karşılaştım... farklı olan herzaman yorum alır :KK14:

Açıkçası bende sadece mavi gözlüleri begeniyorum cunku yeşil kahverengi siyah ela gozlerı hep goruyorum mavı gorunce bır farklı gelıyor ve genelde benım gordugum mavı gozler parıldıyordu yakısıyordu :))) Ben mavi gozlu olsaydım bana yakısmazdı yanı esmere mavi göz ... Yakısmaz bence.. Gözün renginin cok onemı yok kırpık kas goz boyutu falan etkılıyor bence.

cırkın göz yoktur bence ya :KK24:

ayrıca kara kas kara göz dıye bosuna dememısler.. bambaska bırsey..

Hiçbir zaman renkli göz hayranlığım olmamıştır. :KK19:

renklı goz hıc sevmem.

Renkli goz kendini daha bir gosterir. Icerden goz bebegi, gozun icindeki baska dokular, saydam doku filan daha bellidir, parlaklik daha da belirgin olur. Koyu renk gozler cogunlukla daha mat gorunur. Bu arada benim gozlerim koyu kahverengi, objektif yorum yapiyorum. :KK70: Ama ben de gozu sirf rengi var diye begenmem, kas ve kirpige de bakarim. Kirpikler sapsariysa, kas azsa, goz istedigi kadar tek basina guzel olsun, guzel sayilmaz bana gore mesela.

Ha bu arada, renkli gozluleri cok olan ulkelerde de koyu renk goz cok begenilir safsatalarina inanmayin. Halkinin cogunun gozunun renkli oldugu bir yabanci ulkede yasiyorum. Burda yine de renkli goz revactadir. :KK1:

Renkli gözler nadir bulunduğundan sevilir.Ben de çok severim.

Ama bir de bal rengi kahverengi gözler vardır ya hani,parlarlar ela gibi.Annemin öyle benim de benziyor açık kahve ve parlak.Ben öyle de seviyorum :KK69:

Renkli gözler nadir bulunduğundan sevilir.Ben de çok severim.

Ama bir de bal rengi kahverengi gözler vardır ya hani,parlarlar ela gibi.Annemin öyle benim de benziyor açık kahve ve parlak.Ben öyle de seviyorum :KK69:

bence de en güzel renk bal rengi kahve göz. çok hoş gözüküyor gerçekten ...

Ben renkli gözlü olanlara çok özeniyorum valla bence renkli gözlü olan her bayan güzeldir şu ana kadar gördüğüm tüm renkli gözlü bayanlar benden çok daha güzeldi hiç benden çirkinini görmedim yani. Benim gözlerim de koyu kahve ve hafif çekik normal boyutta gözlerim ve kumral kaşlarım var. Ben şu anda şeffaf lens kullanıyorum gözlerim bozuk olduğu için. renkli lens almayı o kadar çok istiyorum ki. ama benim gözlerimde hem miyop hem astigmat var ve doktor astigmatım olduğu için bana renkli lens vermiyo :KK43: üff ya ama ben gözlerim mavi veya yeşil olmadan güzel olamam ki hiçbir zaman :KK43:

Renkli gözlü olan her bayan çok mu güzeldir ?
Sen eralde sadece güzel olanlara dikkat ettin,
Yoksa benim gözüme gayet renkli gözlü olup da çirkin olanları da denk geldi.
Bu arada renkli göz derken?
Yeşil,mavi bir renk olarak sayılıyor da kahverengi neden renk olarak sayılmıyor ?
Bence kahverengi gözler daha güzel daha canlı gösteriyor bir kadını.
Tabi güzel bir makyajla da desteklemek lazım.
Birde benden sana tavsiye renkli lens kullanma.
Lens olduğu anlaşılınca kişi çok basitleşiyor.
İnsan kendine güvenmeli lenslere falan sığınmamalı.

bu ülkede az olduğu için beğeniilyor bence .yoksa gözün şekli daha önemli ve yüz hatları hepsi bir bütün sırf gözü renkli diye güzel demem birine .

Bende ela gözlüyüm, ama erkeklerde koyu kahverengiyi daha çok beyeniyorum renkli göze göre :) Hem önemli olan aslında o gözün rengi değil, bakışların anlamlılığı kanımca. :)

Bence az oldugu ıcın begenılıor kı tanıdgm bı çok erkek ıtıcı oldgunu söyluor hatta çağtay ulusoy saba tumerde canlı olarak soylemıstı kesın net renklı gözlü olamaz çok itici demişti şaşırmıştım :KK70:

ama bende çok ısterdım gozlerım renklı olsunn şöyle koyu mavi yada koyu yeşil :))

ama suda var 8 e yenı gecmıstım gıttıgımz tatıl koyunde ingliz rus ve ıtalyan erk hatta kadınlar bıle çok ılgı gostermıstı kı ve hep ılk ıltfan gözlerimin çok guzel olduguydu gözlerım orta kahve ve iridir badem şeklinde eşşek gözlu derler ozaman kucugm tabı sasırmıstm cocukların gozlerıde masmavı yemyesıl Allah allah dedım benım kahve gözlerimın nesıne bu kadar buyulendıler yesıl mavı olsa neyse dıodum tabı ozman kucuktum gozlerımn kıymetı bılmıordum :KK70:.

X