İlk buluşma

Amannn sanki kendisi çok mu mükemmel. Burnu onunda kötüymüş yaptırmış. Siz sorun etmiyorsanız kendi burnunuzu ona ne?! Sırf burnunuzdan dolayı sizi beğenmeyecekse de beğenmesin. Öyle biriyle de zaten konuşmayı sürdürmeyin. Buluşun, gözünüzde de büyütmeyin. Belki siz beğenmeyeceksiniz onu yüz yüze.

benim burnum kemerli ve büyüktü . Çok rahatsız oluyordum yaptırdım ama erkek arkadaşımın burnu kemerli :) bu onu sevmemi engellemiyor .
Demem o ki burnunu yaptırdı diye sizi burnunuz yüzünden beğenmeyecek diye bir şey yok.
bu sebepten görüşmeyecekse zaten görüşmesin o da ayrı :)

Görüşmeye giderim. Karşımdaki insan sadece dış görünüşe bakacak kadar sığ biri ise zaten beni elesin, benle olmasını ben de istemem. Ayrıca karşınızdaki insan kıvanç Tatlıtuğ olmadığı sürece kendinizi bu kadar ezdirmeyin. Ki kıvanç tatlıtuğu bile ben kusursuz bulmuyorum.

tamamen anlık bi tepki vermiş olabilir ki anormal bişi söylememiş
fotolarda öyle durmuyor demiş sadece
takılacak insan daha fazla soru sorar daha çok üstüne giderdi bence
bugüne kadar çok sayıda insanla buluştum, kimseyi yok burnunun şekli yok ağzının bilmem nesi
yok bacağının şu tarafı gibi sebeplerle elemedim
en önemli eleme sebebim enerjimin tutmaması ve genel anlamda elektrik alamamak olmuştur
kimse kimseyi burnu yüzünden elemez. enerjiniz tutarsa umurunda bile olmaz
zaten buna takılacak biriyse açsın kendi g.tüne baksın aynada. sanki brad pitt
boşverrr

Biri ile ilk bulusmaya gitmeden once dert edeceginiz sey o beni begenecek mi degil, ben onu begenecek miyim acaba anlasabilcek miyiz olmali bence.
Tanimadiginiz etmedeginiz insanlar icin bu kadar paralamayin kendinizi. Allahin dumduz bir kulu o da. Eger boyle bir sebepten sizinle gorusmek istemezse zaten bosverin, o adamdan olmaz.

Yahu ilişki dediğin insanı mutlu etmeli.
Siz,henüz adamla görüşmeden gerilmeye baslamissiniz.
Gorusmeyin derim,karsinizdaki kişinin suratı bile asilsa siz burnunuzdan olduğunu dusuneceksiniz,hiç gerek yok bence.

Kalbinin ve ruhunun güzelliğini göremeyip, burun kemerine bakan herkes defolsun gitsin bence. Asıl bakmaları gereken yerin neresi
olacağını öğrenemeden de gelemesinler.

Buluşma olayında ise kendinize güveniniz “tam” olmalı. Duruşunuzun sağlam olması şart. Ancak burada amaç burnu gizlemek değil, ışığınızın ne kadar muhteşem olduğunu yansıtmak.

X