Ne yapabilirim daha alımlı olmak için makyaj dışında?

Ben eski uyeyim site disinda gorustugum, telde konustugum arkadaslarim var. Ayrica ne munasebet benim hakkimda asli astari olmayan hakarete varan seyler yaziyosun?
Accesim gruptan atacağın düğün fotonu alakasız bir konuya yapıştırdığını bilmiyorlar sanırım sana erkek dendiğine göre 😂😂

Ben de seni adamdan saymıyorum napicaz.Bir kadın bunu yazmaz.Yaziyorsa da suludur kesin.
Kimseye fake diyemezsiniz. Çok şüpheleniyorsanız şikayet edersiniz. Şu yazdığınız çok çiğ.
Kaç yıllık üye erkek olsa şimdiye çıkardı

accessdenied accessdenied Size hakaret etmemis, kotu bir laf soylememis. Sakayla karisik fotografi gormek istedigini soylemis. Neden hakaret ediyosunuz?
Bakın halkı da olabilirsiniz ama beni rahatsız eden algıda seçicilik yaptığım konular var.Mesela erkeklerin kadinlar konusunda her hakkı kendinde görmesi gibi.Ben mesajını taciz mesajı olarak algıladım.Kadin olabilir ama özür de dilemem bne tanımadığım kişiden.

Bakın halkı da olabilirsiniz ama beni rahatsız eden algıda seçicilik yaptığım konular var.Mesela erkeklerin kadinlar konusunda her hakkı kendinde görmesi gibi.Ben mesajını taciz mesajı olarak algıladım.Kadin olabilir ama özür de dilemem bne tanımadığım kişiden.
Ben gormedim fotoyu saymam

Bu mesaj taciz icermiyor.

Hem yanlis anlayip hem tanımadığınız birine hakaret edip ozur dilemem demeniz normal mi?

Algılarında sıkıntı var o zaman kuşum.

Belli
Allah sifa versin
Arkadaşlar bu arada ben aranıza kısa zaman önce katıldım ve sanırım yaşça da sizden küçüğüm.Kendimi tanitayim 19 yaşında hayatı anlamaya çalışan bir genç kızım.4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum.Selectra,lithuril,aripa ve zyprexa.Kendimde gozlemlediklerim öfke problemim var.Ilac kullanmadigimda öfkeli birine dönüşüyorum.Ama kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.
Bu öfkenin sebebi de Tatmin olmayan egom olabilir.Cunku 3 Türkiye 1.ligi olan biriydim ben şimdi mezuna kalmış biriyim.Islevsiz bir konumdayim yani.Anlayisla karşılayacak olgunlukta olduğunuzu düşünüyorum.

X