Ne yapabilirim daha alımlı olmak için makyaj dışında?

Arkadaşlar bu arada ben aranıza kısa zaman önce katıldım ve sanırım yaşça da sizden küçüğüm.Kendimi tanitayim 19 yaşında hayatı anlamaya çalışan bir genç kızım.4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum.Selectra,lithuril,aripa ve zyprexa.Kendimde gozlemlediklerim öfke problemim var.Ilac kullanmadigimda öfkeli birine dönüşüyorum.Ama kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.
Bu öfkenin sebebi de Tatmin olmayan egom olabilir.Cunku 3 Türkiye 1.ligi olan biriydim ben şimdi mezuna kalmış biriyim.Islevsiz bir konumdayim yani.Anlayisla karşılayacak olgunlukta olduğunuzu düşünüyorum.
Herkes hata yapar, sen de yapabilirsin. Önemli olan hatayı kabul edip gerekirse özür dilemeyi bilmek. Dilin, elin aşınmaz. Özür dilemekten korkma.

Siz dış görünüşünüzü takıntı haline getirmişsiniz. Kimisi sizi güzel bulur kimisi bulmaz. Önemli olan sizin kendinize güvenmeniz. Ayrıca dünya güzeli de olsanız özgüvensiz birisi iseniz o enerjiyi yayarsınız ve bana o tarz insanlar güzel gelmez mesela. Bence siz psikolojik yardım alın. Kesinlikle kinaye amaçlı söylemiyorum bunu.

Arkadaşlar bu arada ben aranıza kısa zaman önce katıldım ve sanırım yaşça da sizden küçüğüm.Kendimi tanitayim 19 yaşında hayatı anlamaya çalışan bir genç kızım.4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum.Selectra,lithuril,aripa ve zyprexa.Kendimde gozlemlediklerim öfke problemim var.Ilac kullanmadigimda öfkeli birine dönüşüyorum.Ama kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.
Bu öfkenin sebebi de Tatmin olmayan egom olabilir.Cunku 3 Türkiye 1.ligi olan biriydim ben şimdi mezuna kalmış biriyim.Islevsiz bir konumdayim yani.Anlayisla karşılayacak olgunlukta olduğunuzu düşünüyorum.

Siz hakaret edip tanimadigim birinden ozur dilemem diyorken biz size neden anlayis gosterelim ki?
Ofke probleminizi psikolojik sorunlariniza bagliyosunuz. E madem oyle, sakinlesince neden Pismanlik duymuyorsunuz?

Ha bide hayatin acı yuzunu soyleyeyim. "Ben istedigimi soyleyeyim, onlar anlayisla karsilasin" dusuncesi sizi sadece uzer. Etrafinizdakiler arkasina bakmadan kaçar. Zaten herkesin turlu turlu sorunu var. Kimse sizle ugrasmaz

Geçmiş olsun

Siz dış görünüşünüzü takıntı haline getirmişsiniz. Kimisi sizi güzel bulur kimisi bulmaz. Önemli olan sizin kendinize güvenmeniz. Ayrıca dünya güzeli de olsanız özgüvensiz birisi iseniz o enerjiyi yayarsınız ve bana o tarz insanlar güzel gelmez mesela. Bence siz psikolojik yardım alın. Kesinlikle kinaye amaçlı söylemiyorum bunu.
4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum.6 kasimda randevum var profa

Fotoğrafınızı görmedim bende ama bence daha alımlı görünmek için güzel kokmak önemli kalıcı ve hoş kokan bir parfüm kullanmakla başlayabilirsin. Koku çok etkileyicidir. Ve senin dişil enerjini yükseltecek çalışmalar yapmanı da öneririm ☺️☺️ Maddi imkanların neticesinde giyim tarzında da değişikliğe gitmen gerek ve özgüvenini yükseltecek şeyleri daha çok yapablirsin🤞🏻

X