Anket Ne kadar kıskançsınız?

Ne kadar kıskançsınız?

• Ankete Katılan
    453
O kadar cümle arasından tek şu:
"Beni arkadaşlarına nasıl anlattığını sorarım."
Ama bu da kıskançlıktan değil işte. Lqllxşalxps

Şıklar biraz abartı olmamış mı. Ben eşimi kıskanırım ama benim kıskançlık seviyem godoş kaldı bunların yanında.

İş yerinden kadın arkadaşıyla başbaşa şehir dışı yurtdışı göreve gitse kıskanırım.

Kadın arkadaşıyla başbaşa yemeğe çıksa kıskanırım.

Ama çok sorun çıkarmam içten kıskanırım.

Bana haber vermeden aktivite yapabilir sonradan da söyleyebilir sorun yok. Lakin Yukarıdaki durumlardan biri bana haber vermeden olduysa ümüğünü sıkarım

Tek şık bana uyuyor,benden habersiz adım bile atamaz 😆

Şıklar biraz abartı olmamış mı. Ben eşimi kıskanırım ama benim kıskançlık seviyem godoş kaldı bunların yanında.

İş yerinden kadın arkadaşıyla başbaşa şehir dışı yurtdışı göreve gitse kıskanırım.

Kadın arkadaşıyla başbaşa yemeğe çıksa kıskanırım.

Ama çok sorun çıkarmam içten kıskanırım.

Bana haber vermeden aktivite yapabilir sonradan da söyleyebilir sorun yok. Lakin Yukarıdaki durumlardan biri bana haber vermeden olduysa ümüğünü sıkarım
Kesinlikle size katılıyorum anket eksik kalmış ben de kıskanırım ama ankete göre hiç kıskanç olmadığım kanaatine vardım mesela şimdi tatildeyiz bir bayana baksa kıskanırım

Bir arkadaş (erkek) yeni evlendi 2 ay. Eşinin telefonu iPhone 14 kendininki xaomi. Neyse kız fotoğrafını çekiyor eşinin çocuk diyor gönder paylaşayım. O da diyor ki gönderince kalitesi bozuluyor benim telefondan senin Instagram hesabını açalım
Safım da tamam diyor. Dedim sen bunu nasıl yedin 🤣🤣

kıskanç değilim. Eşim kıskançlık yapmaya çalışıyor ona da kızıyorum

Hayatımda biri yok yinede ankete katıldım aman aman kıskanç değilim ben ya ha olursa neler olur bilemem🤣🤣

X