Muhitdin Eski, Tevfik Sözen burun ameliyatı?

Ben_bety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
143
26
28
Merhaba herkese, bu doktorların hastalarına ulaşmak istiyorum. Bazı hastalarına ulaştım ama zaten memnun oldukları için yaptıkları yorumlardan ulaştim. Bu yüzden içim rahat değil. Ameliyat olan veya görüşenlerden yorumlarını bekliyorum... Benim için çok kıymetli yorumlarınız. Teşekkürler

merhaba, ben ameliyat oldum. şu an tek bir postum olduğu için beni fake hesap sanacak olan çok olacak ama neyse ahaha.
3 eylül 2022 tarihinde ameliyat oldum. Ortaya çıkan eserden yani burnumdan, ekibinden ve kendisinden çok memnunum. Varsa sormak istediğiniz soru ya da foto görmek isterseniz paylaşabilirim.

merhaba, ben ameliyat oldum. şu an tek bir postum olduğu için beni fake hesap sanacak olan çok olacak ama neyse ahaha.
3 eylül 2022 tarihinde ameliyat oldum. Ortaya çıkan eserden yani burnumdan, ekibinden ve kendisinden çok memnunum. Varsa sormak istediğiniz soru ya da foto görmek isterseniz paylaşabilirim.
Merhaba. ben once-sonra fotografiniz varsa gorebilir miyim?

3 eylül 2022 tarihinde ameliyat oldum. Ortaya çıkan eserden yani burnumdan, ekibinden ve kendisinden çok memnunum. Varsa sormak istediğiniz soru ya da foto görmek isterseniz paylaşabiliri

Görebilir miyim foto

Merhaba, başka bir başlık altında da yorumunuzu görüp yazdım ama ben de fotoğraf görebilir miyim? Teşekkürler

Bende yenilerde operasyon geçirdim, bu süreçte araştırırken. Muhittin eskiyi çok duydum benim yakın bir arkadaşımda olacaktı çünkü onun akrabası olmul muhittin beye çok memnundu. Doğal burun yapıyor genelde galiba onlardan gördüğüm kadarıyla. Be revizyondu. Bana tarzı pek içime sinmediği ve alırı iddialı oldukları için başkasında oldum ama ismini çok duydum arkadaşım muhtemelen onda ameliyat olacak gibi görünüyor

Bende yenilerde operasyon geçirdim, bu süreçte araştırırken. Muhittin eskiyi çok duydum benim yakın bir arkadaşımda olacaktı çünkü onun akrabası olmul muhittin beye çok memnundu. Doğal burun yapıyor genelde galiba onlardan gördüğüm kadarıyla. Be revizyondu. Bana tarzı pek içime sinmediği ve alırı iddialı oldukları için başkasında oldum ama ismini çok duydum arkadaşım muhtemelen onda ameliyat olacak gibi görünüyor
Arkadaşınız ameliyat oldu mu

Fotoğraflarınızı ben de görebilir miyim rica etsem

X