Müge Anlı-OSMAN !!

Ya neler okudum böyle😱 gerçekten çok yazık. Peki o sevgili olayı nasıl çözülecek müsait bir zamanda videoları izleyeceğim. Gerçek katiller çıkar inşallah ortaya🤲
Kadin kızgın olduğu için hem kendini,hem adamı yaktı. Zaten adam hiç bir zaman öldürdüm dememiş. Elbet çıkacak,sonuçta tetikçi dedikleri adam serbest.

Peki bu kader umut var ya konu müge anlı da değil ne düşünüyorsunuz 2 aylık evli kendini aşmış diyorlar kocası cenazesine gitmemi mesajlar ortaya cikmis

Kadin kızgın olduğu için hem kendini,hem adamı yaktı. Zaten adam hiç bir zaman öldürdüm dememiş. Elbet çıkacak,sonuçta tetikçi dedikleri adam serbest.
İnşallah jennam. Yüreğimize su serpilir inşallah 🤲
Benimde tek umudum osmandi osmanda sustu
Sorma... Artık o da düşmeyince peşine ne olacak. Özel tim tekrar kurulur mu acaba..
Çatalca ve Fadime Çam,Nezen Germiyen cinayetleri de böyle sonuçsuz kaldı.
Evet ya çok üzücü cok. Bir de Ankara'da 40 yerinden bıçaklanan sevgi cinayeti vardı o da sonuçsuz kaldı. Keşke yakalansaydi yıllardır katili geziyor sokakta..

İnşallah jennam. Yüreğimize su serpilir inşallah 🤲

Sorma... Artık o da düşmeyince peşine ne olacak. Özel tim tekrar kurulur mu acaba..

Evet ya çok üzücü cok. Bir de Ankara'da 40 yerinden bıçaklanan sevgi cinayeti vardı o da sonuçsuz kaldı. Keşke yakalansaydi yıllardır katili geziyor sokakta..
Amin canım 🤲🏻Sevgi için en son eşi dediler ,öyle de kaldı

İntiharsa Allah affetsin,cinayetse de bir an önce çözülsün inşallah.
İntiharsa neden eşi cenazesine katılmadı acaba 🤔 mesajlardan dolayı mı acaba çok karışık gencecik öyle bir düğün yapmış ki her istediğini yapmış

X