Müge Anlı-OSMAN !!

Mehmet ali de uyuşturucu işinde olduğu için o akşamı açıklayamamış. Yazışmalar incelenince çıkmış diyorlar. O da o yüzden yargılanacakmış galiba.

Ben yoldaydım bugün bakamadim pek ama anladigim insanlar sirf medya önünde linçledikleri insanlari istiyorlar. Yazik günah. Osman bjsrayi yanına alsin. Hepsi ailecek psikolojik destek alsinlar. Eski programra arif verimli büşrayla görüşmüştü dediği sey kendini baskiliyor , geruyr atmak istiyor demişti. 21 yaşında kiz cok agur şeyler. Ben büşraya inanmak istedim ama hep bir engel oluyordu am taşlar oturdu cok sevindim büşra olmamasina. Insanlar hala muharem den korkuyor para yedirdi suçu baskasi kabullendi diyorlar. Kim boyl3 birseyi kabul eder. Özgürlük gibisi var mi?

Müge bu konuyu bırakırsa çok yazık eder.
Bu cinayet tüm ayrıntılarıyla çözülmeli.
Ibreti alem için. Öyle elini kolunu sallaya sallaya gezemesin hiçbir katil.

Uğur tetikçi. Zaten saf ve sinirli olduğu için onu bir güzel gazlayabilmişler Pancargiller ailesi.
Yüzlerinde meymenet yok.

Müge bu konuyu bırakırsa çok yazık eder.
Bu cinayet tüm ayrıntılarıyla çözülmeli.
Ibreti alem için. Öyle elini kolunu sallaya sallaya gezemesin hiçbir katil.

Uğur tetikçi. Zaten saf ve sinirli olduğu için onu bir güzel gazlayabilmişler Pancargiller ailesi.
Yüzlerinde meymenet yok.
pancargiller ailesi ahahaha
gerçekten pislikler ya
şer akıyor yüzlerinden

Tetikçi dedikleri adam tetikçi çıkmadığına göre suçlanan 2 sevgili de suçsuz olmuyor mu 🤷🏼‍♀️Zaten olaya kimse inanmıyordu,iyice saçmalaşti. Osman Betül'ün ailesinden özür dilemiş :olamaz:
Net yengesi ve abisinde bitiyor iş Büşra da bile o kadar barut izi çıkmazken yenge ve abi de 9 bölge de vardı

Tetikçi dedikleri adam tetikçi çıkmadığına göre suçlanan 2 sevgili de suçsuz olmuyor mu 🤷🏼‍♀️Zaten olaya kimse inanmıyordu,iyice saçmalaşti. Osman Betül'ün ailesinden özür dilemiş :olamaz:
Valla ben bişey anlamadım yani ortada Betül ve ailesi ile bir sürü şey var , Osman müge anlı ya bile en son ayrıldığında sert davrandı ,niye kardeşlerimi sucluyorsunuz diye ama Betül Uğur ve Büşra üçgeni resmen şeytan üçgeni .

Valla ben bişey anlamadım yani ortada Betül ve ailesi ile bir sürü şey var , Osman müge anlı ya bile en son ayrıldığında sert davrandı ,niye kardeşlerimi sucluyorsunuz diye ama Betül Uğur ve Büşra üçgeni resmen şeytan üçgeni .
Osman'da bir hoş olmuş,tek takip ettiği kardeşi Büşra 🤷🏼‍♀️Müge Anlı ne kadar uğraştı aslında,o da değişik cikti .

Ha buarada bu olayda teyze varya birtane o kadının ellerinden öpeyim, o kadın dedi ben o Afgan in tetikçi olduğuna inanmıyorum ,yine kadın Büşra Betül ugurdan supheleniyodu şuan izliyorum tekrar dün ki programı . Amcalar ve teyzeler bir harika diğerleri boş , Osman ymteyzeleri aramış demiş ki yayına çıkmayin

Ha buarada bu olayda teyze varya birtane o kadının ellerinden öpeyim, o kadın dedi ben o Afgan in tetikçi olduğuna inanmıyorum ,yine kadın Büşra Betül ugurdan supheleniyodu şuan izliyorum tekrar dün ki programı . Amcalar ve teyzeler bir harika diğerleri boş , Osman ymteyzeleri aramış demiş ki yayına çıkmayin
Aaa Müge anlı bu konuyu mu işliyor tekrar

8 bin TL ödemiş insanlar ,yazik . Mikrop kız Büşra

X