Makyaj Ürünleri Mineral içerikli makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende buaralar minerallere merak sardım id alıcaktım vazgeçtim everyday sipariş etmeye çalıştım onu da beceremedim :çok üzgünüm: zaten göndermiyorlarmış türkiyeye :dilcikar: şimdide bu taylor mıdır nedir onu deneyim bakayım merakettim..ya kızlar cilde zararı yok bunun dimi ilk defa duydum ben bu marka mineralleri..

kızlar google yazdım ama çıkmadı yani değişik şeyler çıktı :1no2:sitenin adresini bana atıcak olan varmı aranızda acabaŞeniz

Konuların sağlıklı ilerlemesi açısından
Mineral içerikli makyaj ürünleri hakkındaki paylaşımlarınızda ürün kullanımı, ürün özellikleri, kullanım tecrübeleri gibi konular paylaşmanızı;
bunun dışında kalan internet siteleri, satış, sipariş bilgileri gibi konuları burada paylaşmamanızı rica ederim.

Anlayışınıza teşekkürler. Şeniz

kızlar avonun da varmış mineralli pudrası bu ay ki katoloğunda gördüm bilgisi olan varmı

canım esas işi mineralli makyaj olmayan markalara güvenmemeni öneririm.

buyrun mineralli makyaj konusunda oldukça başarılı bir kaç isim;

i.d. bare minerals ( oldukça kalitelidir, mineralli makyaj denince akla ilk gelen markadır. doğallığı mükemmel. fakat oldukça pahalıdır ne yazık ki)

everyday minerals ( i.d. den bi eksigi yok bana göre. kapatıcılığı çok daha fazla. i.d.ye göre çok daha ucuz. kalıcılığı canlılığı mükemmel)

taylor minerals ( i.d. ve everydays'e nazaran çok daha az tanınmış bir mineralli makyaj uzmanı. nedeni reklam ve tanıtımlara onlar kadar yogunlaşmamış olması. far çeşitleri başinizi döndürebilir :) sipariş verirken dikkat edin 3-5 tane alacağım derken bir bakıyorsunuz ki 30u bulmuşsunuz :) fiyatları kalitesine göre çok ucuz)

silk naturals
kt naturals
ocean mist cozmetics

son 3ü hakkında pek bilgi sahibi değilim
en kısa sürede onlardan da numune isteyip kalite kontrol yapicam
paylaşirim sizinle arkadaşlar :dance:

kızlar oley nihayet Taylor'dan numunelerim geldi
bayıldım bayıldımm
ay kıyamam ben bunları kullanmaya öyle şirin öyle güzeller ki
ipek gibi yumuşacık yapiları var
1wub.gif

dener sizinle paylaşirim tecrübelerimi kızlar

fondotenlerim;
resim007yz3.jpg

farlarım;

resim008fx6.jpg

allıklarım;

resim009gb2.jpg

Hay maşallah kermit, bunların hepisini yüzüne mi sürecen be :şok olan üye smileyi:

30 una gelmeden buruş buruş olursun valla.

aldınmı
bana bak sabah niye gelmesine daha var diyosun angut :mymeka:
neyse güle güle kullan bari

Bitanesini acayip gübreye benzettim sürme nan bunları gurbalıktan farklı bi gruba geçersin mazallahtatlicadiarzu

Fondotenlerden 3üncü

Alliklardanda 1inci güzel...

Farlarda bi mok belli degil....tatlicadiarzu

Gurba danası bende istiyorum bunlardan :1rolleyes:
bu ay alamam mahbili kredi kartım tavan yapmiş eve kesin icra gelcek :3 vakte kadar siyah beyaz cızgılı pijamalarla hapse düşcek üye simili:
ama bi dahaki ay alırım :icecream:

Hay maşallah kermit, bunların hepisini yüzüne mi sürecen be :şok olan üye smileyi:

30 una gelmeden buruş buruş olursun valla.

aynı babannem gibi konuştun kuzu hiç şaşmadım şakkıdı
bakımlarını yaptıktan sonra makyajın hiç bir zararı yok
ki zaten bunlar mineralli cilde faydalı ürünler
ayrıcana makyaj en ucuz terapidir kuzu danası şakkıdı

aldınmı
bana bak sabah niye gelmesine daha var diyosun angut :mymeka:
neyse güle güle kullan bari

ya gelmesine daha vardı. normalde 20günden fazla transit süresi var amerika ve Türkiye arasında
fegat geldi işte först gılas bi müşteri oldugumdan özel jet tutup yollamış taylooorrr şakkıdı

Fondotenlerden 3üncü

Alliklardanda 1inci güzel...

Farlarda bi mok belli degil....tatlicadiarzu
ya naadar angutsun derya fondotenlerden şu güzel denmez şebelek :mymeka: senin cilt tonunu o tutuyodur o yüzden güzel gelmiştir :icecream:
allıklar çok guzel yaaa :asigim: paril paril parlıyo ama simli değil ipek gibi bi yapisi var, ayrıyetten farlarıma tek kelime edemezsin hepsi perfekto şakkıdı

canım esas işi mineralli makyaj olmayan markalara güvenmemeni öneririm.

buyrun mineralli makyaj konusunda oldukça başarılı bir kaç isim;

i.d. bare minerals ( oldukça kalitelidir, mineralli makyaj denince akla ilk gelen markadır. doğallığı mükemmel. fakat oldukça pahalıdır ne yazık ki)

everyday minerals ( i.d. den bi eksigi yok bana göre. kapatıcılığı çok daha fazla. i.d.ye göre çok daha ucuz. kalıcılığı canlılığı mükemmel)

taylor minerals ( i.d. ve everydays'e nazaran çok daha az tanınmış bir mineralli makyaj uzmanı. nedeni reklam ve tanıtımlara onlar kadar yogunlaşmamış olması. far çeşitleri başinizi döndürebilir :) sipariş verirken dikkat edin 3-5 tane alacağım derken bir bakıyorsunuz ki 30u bulmuşsunuz :) fiyatları kalitesine göre çok ucuz)

silk naturals
kt naturals
ocean mist cozmetics

son 3ü hakkında pek bilgi sahibi değilim
en kısa sürede onlardan da numune isteyip kalite kontrol yapicam
paylaşirim sizinle arkadaşlar :dance:

canım ben i.d kullanıyorum ama dediğin gibi çok pahalı bitmesin diye az kullanıyorum ama az kaldı daha ucuz diye tavsiye etmişsin onlara geçebilirim ama sen ingilteredesin galiba yanlış görmediysem burda i.d den başka hangisini bulabilirim
sevgiler

Olsun gurba canın sagolsun önemli degil arkadaşım...
Güzel günlerde kullan :1hug:

ben de merak ediyodum.
canım güle güle kullan.inşallah memnun kalırsın.

canım eğer paypalda üyeliğin varsa numune sipariş et
bugüne kadar kullandıklarımın içinde en iyisi kesinlikle şakkıdı
c.dior'un farlarını çok severim fakat taylor bana dior'u unutturdu
Everydaysten numunelerim de haftaya falan elimde olur sanırım
onlar taylor'dan daha iyi olmalı
deneyip bilgi veririm Şeniz

X