Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro kaynak ve keratin kaynak ...

Canım,platinle bir görüş kesinlikle. Bak ben senelerce kulllandım saçı hiçbir sorun olmadı çok şükür. Şimdide saçımı gür göstermek için 60 tane taktırdım,çok iyi geldi. Asla beyaz beyaz olma durumu yok İnan. Ayrıca her işin arkasında,garanti veriliyor . Asla mağdur olmazsın..
Teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka yeri yakın zaten bana

Selam kızlar :) Yaklaşık bir iki senedir aklımda olan bir işleminde dün yaptırmış bulunmaktayım :))
Saçlarım röfleden boyadan dolayı yıpranmıştı. İki sene önce dayanamadım çok kıssa kestirdim. Evet saçlarım uzadı ama istediğim uzunluröfleli sarı boyalı saça getirmenin ne kadar zor olduğunu az çok bilirsiniz Tabiki :KK66:
Uzun araştırmalarım sonucunda Kadıköy'de Platin Peruk merkezinde saçlarıma mikro ve keratin kaynak yaptırdım..
Ön kısımlara mikro kaynak yapıldı,toplandığı Zaman belli olmaması için. Arka kısımlarada keratin kaynak yapıldı.. 250 adet saç kullanıldı.. Hatta aralara ekstradan daha açık tonlarda da birkaç tane saç eklendi.. Ayrıca çıtçıtlı perçemde aldım :) Çok hoşuma gitti :KK49:
Minimum 4 ay ile 6 ay arası süre veriyorlar saçın uzamasına bağlı olarak çıkartılıp takılacak tekrardan.. Her ay bakım için gidiyorsunuz ücretsiz.. İşlemden sonra neler yapılması gerektiği anlatılıyor. Saçlar için size garanti belgeside veriliyor. %100 gerçek insan saçı. Her türlü işlem yapılabiliyor saça..
İşlemi düşünen arkadaşlara tavsiyem muhakkak iyi araştırın,gidin,yapılan işi görün öyle karar verin :KK66:
Albüm olarak öncesi sonrası foto ekleyeceğim. Merak eden bakabilir :KK66:

İyi günlerde kullanın öncelikle.

Bende 7 yıldır sürekli , kaynağın her türlüsünü kullandım . Dediğiniz gibi yapan kişi çok önemli, herkesin dediğinin aksine hiç yıpranma ve dökülme olmadı.Tres kaynağa merak saldım şimdi de henüz çok yaygın değil sanırsam ...

Tekrar iyi günlerde kullanın...
Merhaba; ben de mikro kaynak yaptırmak istiyorum. İlk kez yaptırıcam saçlarım uzamıyor ve en son kestirdiğim kuaför pideci çıktı saçlarım kıpkısa oldu şimdi upuzun saçlar istiyorum fakat diplerim karışır mı boncuktaki gibi bundan endişeleniyorum ben diplerim karışmasın bana yeter lütfen bana öneride bulunun

Kızlar,şu an kuafördeyim.. Kaynaklar çıkarıldı,bakımı yapılacak ve tekrar taktıracağım.. Kendi saçım tarandı yıkandı ve fön çekildi. Açıkcası saçımda azalma çok çok az. Yıpranma hiç yok gibi. Saçlarım çabuk uzadığı için üçüncü ayda çıkartıp taktırma işlemi yaptırıyorum.
Tekrar öncesi sonrası foto yaparım sizin için :KK66:
Diğlerin karışması beni korkutuyor yeniden tak çıkar mı yapçaz yani 6 ayda bir tak çıkar yapsak keşke

Merhaba; ben de mikro kaynak yaptırmak istiyorum. İlk kez yaptırıcam saçlarım uzamıyor ve en son kestirdiğim kuaför pideci çıktı saçlarım kıpkısa oldu şimdi upuzun saçlar istiyorum fakat diplerim karışır mı boncuktaki gibi bundan endişeleniyorum ben diplerim karışmasın bana yeter lütfen bana öneride bulunun
Merhaba,diplerde karışma oluyor tabiki. Aylık ücretsiz bakımları var,gidiyorsunuz her ay karışan saçları açıyorlar zaten. Sizde evde dedikleri gibi tarar güzel kullanırsanız rahat edersiniz .

İyi günlerde kullanın öncelikle.

Bende 7 yıldır sürekli , kaynağın her türlüsünü kullandım . Dediğiniz gibi yapan kişi çok önemli, herkesin dediğinin aksine hiç yıpranma ve dökülme olmadı.Tres kaynağa merak saldım şimdi de henüz çok yaygın değil sanırsam ...

Tekrar iyi günlerde kullanın...
Tres kaynak yaptırdınız mı?

image.jpg
Merhabalar ben dün mikro kristal dedikleri kaynaktan yaptırdım . Platine gitmediğim için çok pişmanın Türkiye’de üç yerde şubesi olan instegramda popüler bir yere gittim adamın dediği lafı aynen yazıyorum x bey siz yapmicakmıydınız saçı dedim yemin ediyorum dediği laf aynen bu “ ben organizasyonuyum” dedi . Bana liste atmıştı ekstra paralar çıkardı bide şeriki ben yaparsam iki katı para alırım dedi İnan’ın şok oldum . Şehir dışından gittiğim için geri dönemedim hiç memnun değilim pişman oldum .

Eki Görüntüle 2147418 Merhabalar ben dün mikro kristal dedikleri kaynaktan yaptırdım . Platine gitmediğim için çok pişmanın Türkiye’de üç yerde şubesi olan instegramda popüler bir yere gittim adamın dediği lafı aynen yazıyorum x bey siz yapmicakmıydınız saçı dedim yemin ediyorum dediği laf aynen bu “ ben organizasyonuyum” dedi . Bana liste atmıştı ekstra paralar çıkardı bide şeriki ben yaparsam iki katı para alırım dedi İnan’ın şok oldum . Şehir dışından gittiğim için geri dönemedim hiç memnun değilim pişman oldum .
Merhaba,çok üzüldüm pişman olmanıza. Umarım saçlarda bir deformasyon yaşamazsınız..
Burda biz bayanları uyarmak,bilgilendirmek için açtım bu konuyu. Umarım birçok kişi faydalanır ve zarar görmeden uzun ve sağlıklı saçlara kavuşur..
Merak ettim kaynak yaptırdığınız yeri,özel mesajla bana yazarmısınız?

Eki Görüntüle 2147418 Merhabalar ben dün mikro kristal dedikleri kaynaktan yaptırdım . Platine gitmediğim için çok pişmanın Türkiye’de üç yerde şubesi olan instegramda popüler bir yere gittim adamın dediği lafı aynen yazıyorum x bey siz yapmicakmıydınız saçı dedim yemin ediyorum dediği laf aynen bu “ ben organizasyonuyum” dedi . Bana liste atmıştı ekstra paralar çıkardı bide şeriki ben yaparsam iki katı para alırım dedi İnan’ın şok oldum . Şehir dışından gittiğim için geri dönemedim hiç memnun değilim pişman oldum .
Nerede yaptırdiginiz lütfen yapılan yerleri de yazalım. Yaptırmak isteyenler var benim gibi en azından tekrar düşünürüz.

asla ve asla kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2005-2015 arası hep çıt çıt kullandım. en sonunda artık yeter diyip mikro kaynak yaptırmaya karar verdim. istanbul'da en iyi olan kuaförlerden birine gittim zaten 2 yer var bu işte iddialı olan. isim vermek istemiyorum. ilk başlarda gözünüze güzel görünebilir fakat sonrası tam bir felaket. dip kısımları beyaz beyaz oluyor, saçlar tiftikleniyor ve en kötüsü çıkartmak için gittiğinizde saçlarınızın yarısı lavobada kalıyor. çok büyük hayal kırıklığı yaşadım ben kimsenin yaşamasını istemem. toplam 1800 liralık ödeme yaptım ki fazlasına bile razıydım çünkü saç benim için en önemlilerden biriydi. dönüşte havalimanında ağlarken mahvoldum kuş tüyü kadar kalan saçlarıma baktıkça kendimden nefret ettim nasıl bunu kendime yaptım diye. bir daha da tövbe ettim böyle bir işleme. hatta tam açılmayan tiftikli kısımlardan birini kesmek zorunda kaldım. şuan 6 aydır saçımı kendine getirmeye çalışıyorum sürekli dökülüyor o işlemden beri, kuaförde döküldüğü yetmemiş gibi. zaten çabuk uzayan bir yapısı yok. çok şükür biraz daha iyi. artık mikro kaynak keratin kaynak nano kaynak falan filan tövbeler tövbesi. çok istediğim zaman takıyorum çıt çıtı çıkıyorum oh mis istediğin zaman tak çıkar. siz siz olun böyle şeylerden uzak durun. konuyu hatırlayınca tekrar kalp atışlarım hızlandı elim ayağım titredi resmen aman diyim.
Canım bende kısa olan öndeki katlı saçlarım için keratin kaynak yaptırmayı düşünüyorum çünkü çıt çıt çok öne takıldığında belli oluyo bi kuaföre danıştım 20 sağa 20 sola yeterli olur yanlar da arkalarda aynı boy olur saçlarınız gür arkalara gerek yok dedi benim de baya aklıma yattı ama senin yorumun beni çok korkuttu tekrar yaptırdın mı kaynak saçların düzeldi mi merak ettim

Keratin kaynak yaptırdım 2. Günündeyim kafamın üzerine yatamıyrm yolunuyr sanki bu gis ne zaman geçer valla çıkarttırıcam parama yazık yaaa

Çok dipten yapıldıysa ilk başlarda rahatsız eder,birkaç güne düzelir endişe etmeyin . Muhakkak rahatlayacaksınız,yazık etmeyin saçlarınıza :KK66:
Birde yoluyr hissi var hep kendi saçım koparmı sizdede bu sıkıntlr oldumu
Allah allah .... Nerde yaptırdınız işlemi?
tekirdağ çorluda bugün biraz daha iyi ama siz hiç sorun yaşamadnzmı ilk günler.yatarken kafanıza batmadımı

Canım,çok dipten yapılmışsa kaynak sıkıntı olabilir. Yani ben ilk yaptırdığımda ilk bir iki gün yatarken hafif agrı oluyor gibi olmuştu ama üç gün sürer geçer demişlerdi. Son yaptırdığımda hiç yaşamadım o hissi mesela ,çok daha rahattım. Misal Afrika örgüsüde yaptırdım ben,onuda çok dipten yaptırdığında acıyor,kendi saçına zarar verebiliyor. Herşeyin püf noktaları var. Doğru yapılırsa saça zarar vermez. Ama tabi herşeyin ilkinde alışkanlık olmadığı içinde biraz farklı hisler olabilir. İlk üç günden sonrada sıkıntı sürüyorsa yaptırdığın yerle görüş bence,bir baksınlar.
tekirdağ çorluda bugün biraz daha iyi ama siz hiç sorun yaşamadnzmı ilk günler.yatarken kafanıza batmadımı

Canım,çok dipten yapılmışsa kaynak sıkıntı olabilir. Yani ben ilk yaptırdığımda ilk bir iki gün yatarken hafif agrı oluyor gibi olmuştu ama üç gün sürer geçer demişlerdi. Son yaptırdığımda hiç yaşamadım o hissi mesela ,çok daha rahattım. Misal Afrika örgüsüde yaptırdım ben,onuda çok dipten yaptırdığında acıyor,kendi saçına zarar verebiliyor. Herşeyin püf noktaları var. Doğru yapılırsa saça zarar vermez. Ama tabi herşeyin ilkinde alışkanlık olmadığı içinde biraz farklı hisler olabilir. İlk üç günden sonrada sıkıntı sürüyorsa yaptırdığın yerle görüş bence,bir baksınlar.

Görüştm dayan 1 hafta 10 güne geçer diyor dipten yapmış uzun kullanaym diye öyle diyor

X