Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro kaynak ve keratin kaynak ...

Hmm bilemiyorum ama caddede fiyatlar biraz daha fazlaymış instagramda canlı yayın yapmıştı volkan kartal orda söylemişti.

San kuaför de benim saçlarımı mahvetti ondan sonra toparlanamadı bir türlü saçım olaplex kullandı yine de yandı fön bile çekemedi işlem sonrası düşünün maşayla şekil verdi sonra. Bir de başta söylediği fiyattan çok daha fazlasını aldı. Parası çok da önemli değildi ama olan saçlarıma oldu sonra keratin brezilya fönü yaptım da az bişey daha iyi oldu. Tüketici haklarına başvurmayı bile düşündüm. Ben ordan hiç memnun kalmadım. Çalışanları da hiç profosyonel değil bence. Gelin vardı ben ordayken lanlı lunlu konusuyordu espri güya Selami midir ne. O yapmadı saçımı da sahiplerinden sanırım. Kısacası ben hiç ama hiç memnun kalmadım. Aklıma gelince yine sinirlendim şimdi
Yaa.. Hay Allah :KK43:( İşte her sonuç iyi çıkmayabiliyor tabi haklısınız. Bazen ayağımızın dibindeki kuaförler bile harkulade sonuçlar çıkartabiliyor aslında.
Ben dünya para ödemiştim. Ama semtimizdeki kuaför kızıma bir saç yaptı ❤ Yani herşey ün,nam,reklam degil tabi.. İnşallah iyi bir yer bulursun canım..
Birde haircopath var Bakırköy'de. Instagramdan orayada bir bak canım . Aklında olsun yani :KK66:

Yaa.. Hay Allah :KK43:( İşte her sonuç iyi çıkmayabiliyor tabi haklısınız. Bazen ayağımızın dibindeki kuaförler bile harkulade sonuçlar çıkartabiliyor aslında.
Ben dünya para ödemiştim. Ama semtimizdeki kuaför kızıma bir saç yaptı ❤ Yani herşey ün,nam,reklam degil tabi.. İnşallah iyi bir yer bulursun canım..
Birde haircopath var Bakırköy'de. Instagramdan orayada bir bak canım . Aklında olsun yani :KK66:
Sağol canım bakarım o kuaföre de. Saç konusunda çok müzdaribim instagramda ana sayfam saçlarla doldu:) Şehir dışında yaşıyorum genelde saç için geliyorum istanbula. Ahmet Çoban dan çok memnun kalmıştım. Aslında Garage Repair studio. Orası da fiyat olarak çok gelmişti. Ama san kuaför ve sonrasında gittiğim diğer kuaförler de ona yakın yaptı. Belki tekrar oraya giderim. Ama bu saça işlem yapmazlar gibi geliyor orada. O zaman saçım daha sağlıklı olduğu halde uçlara hiç dokunmamışlardı. Saçı yaktıktan sonra istediğin rengi elde etmişsin bi anlamı olmuyor. Umarım en yakın zamanda istediğim saçlara sahip olurum:)

Sağol canım bakarım o kuaföre de. Saç konusunda çok müzdaribim instagramda ana sayfam saçlarla doldu:) Şehir dışında yaşıyorum genelde saç için geliyorum istanbula. Ahmet Çoban dan çok memnun kalmıştım. Aslında Garage Repair studio. Orası da fiyat olarak çok gelmişti. Ama san kuaför ve sonrasında gittiğim diğer kuaförler de ona yakın yaptı. Belki tekrar oraya giderim. Ama bu saça işlem yapmazlar gibi geliyor orada. O zaman saçım daha sağlıklı olduğu halde uçlara hiç dokunmamışlardı. Saçı yaktıktan sonra istediğin rengi elde etmişsin bi anlamı olmuyor. Umarım en yakın zamanda istediğim saçlara sahip olurum:)
Haa bu Arada Platin Peruk artık saç bakım,boya işlerinide çok iyi yapıyor. Belki saçı yormadan boyar,bakım yapar ve kaynakla daha dolgun sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz . Çok Uzatmak istemezsen dolgun görüntüsü verilebiliyor,daha az miktarda saç takılarak :KK66:

Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılar terslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesine yazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısını yapamasınlar

Selam bende izmirde md saç tasarım isminde bir kuaförde kaynak yaptrdım fakat kabus oldu mikro diye gittim ne olduğu belli olmayan iğrenç bi kaynak yaptılar anladımki bu işi kuaförlerde deil de uzman olan bir saç merkezinde yaptırmak gerekiyormuş bütün saç diplerim yara oldu bide sorunumu çözmek yerine türlü bahaneler üretip beni oyaladılar terslediler herşey parayı alana kadarmış, başka insanlar mağdur olmasın diye her forum sitesine yazıcam benim canım yandı hem maddi hem manevi olarak. başka insanlarada aynısını yapamasınlar
Siz yazınca merak ettim,instagram sayfasına baktım . Yapılan işler güzel görünüyor ama tabi hiçbiryer kötü sonuç koymaz tabi. Bende bu işin uzman kaynak merkezlerinde yaptırılması taraftarıyım açıkcası. Birbuçuk senedir aynı yerde mikro,keratin kaynak yaptırıyorum. Çok ünlü bir saç kuaför merkezinde mikro keratin kaynak yapıldığını kendim bizzat gördüm:110: keratin ısıtıp saça yapıştırdıklarında uzayıp diğer saçlarada yapıştığını gördüm. Ayrıca keratin yeri çok uzundu ve İnan'ın çok kötü görünüyordu. Orda o bayana bir iltifatlar ediliyordu,şöyle güzel oldu böyle güzel oldu falan :deli: Şahsen bana sorulsaydı diyecektim,bumudur diye..Birde benim saçlarındaki ek yerlere ve temiz işçiliğe bakın diye ama sormadılar :KK53:
Geçmiş olsun,üzüldüm sizin adınıza. Az para degil,saça ayrı para,taktırma ,sökme... :KK14:

merhaba..bende mikro kaynak yaptırmak istiyorum..siz platın perukta kaça yaptırmıştınız?

merhaba..bende mikro kaynak yaptırmak istiyorum..siz platın perukta kaça yaptırmıştınız?
İnan’ın ücret ne kadar ödedim aklımda kalmadı :KK35: Geçenlerde yine başka biri sormuştu ama net fiyatı unuttum İnan’ın... yani bin küsürdü,iki bine yakındı,ama benim saç en uzun saçtı ve yaklaşık 280 adet falan takıldı. Saçlar dolar üzerine fiyatlandırılıyor. Size ne kadar gider,nasıl bir uzunluk istersiniz,rengi ne olacak.... hepsi fiyatı değiştiriyor. En güzeli gidin,görün saçları,konuşun fiyat alın :KK66:
Saçlar çok kaliteli,garantili.. ayrıca işçilik süper. Kesinlikle memnun kalırsınız.

İnan’ın ücret ne kadar ödedim aklımda kalmadı :KK35: Geçenlerde yine başka biri sormuştu ama net fiyatı unuttum İnan’ın... yani bin küsürdü,iki bine yakındı,ama benim saç en uzun saçtı ve yaklaşık 280 adet falan takıldı. Saçlar dolar üzerine fiyatlandırılıyor. Size ne kadar gider,nasıl bir uzunluk istersiniz,rengi ne olacak.... hepsi fiyatı değiştiriyor. En güzeli gidin,görün saçları,konuşun fiyat alın :KK66:
Saçlar çok kaliteli,garantili.. ayrıca işçilik süper. Kesinlikle memnun kalırsınız.

Bende sizin yorumunuz sayesinde gecen hafta pazartesi gunu taktirdim.
Aslinda cok uzun zamandir kaynak istiyordum ve bir kac yer ile gorusmustum... Cogu yer hakkinda da kotu yorumlar okuyunca bir turlu karar verememistim. En son Toprak Seker'e karar vermistim, astronomik ucrete ragmen, ona gidip taktiracaktim.

Yorumunuza cok minnettarım, sayenizde yari fiyatina takdirdim.
Ogrendim ki Toprak Seker'de saci zaten oradan aliyormus. :KK16:

Bana 300 adet taktilar, hatta yetmedi, bir düzine de eklediler ucret almadan.

Bir hafta olacak, cok memnunum. Kullanimi da oyle zannettigim kadar zor degil, aksine daha da rahat eski sacima gore.
Saclar cok kaliteli gercektende, fön bile tutmuyor, masa yapiyorum dagiliyor filan.. :spor:

Bende sizin yorumunuz sayesinde gecen hafta pazartesi gunu taktirdim.
Aslinda cok uzun zamandir kaynak istiyordum ve bir kac yer ile gorusmustum... Cogu yer hakkinda da kotu yorumlar okuyunca bir turlu karar verememistim. En son Toprak Seker'e karar vermistim, astronomik ucrete ragmen, ona gidip taktiracaktim.

Yorumunuza cok minnettarım, sayenizde yari fiyatina takdirdim.
Ogrendim ki Toprak Seker'de saci zaten oradan aliyormus. :KK16:

Bana 300 adet taktilar, hatta yetmedi, bir düzine de eklediler ucret almadan.

Bir hafta olacak, cok memnunum. Kullanimi da oyle zannettigim kadar zor degil, aksine daha da rahat eski sacima gore.
Saclar cok kaliteli gercektende, fön bile tutmuyor, masa yapiyorum dagiliyor filan.. :spor:
Evet,Toprak Şeker ve San Kuaför gibi uçuk fiyatlı kuaförlerde saçı ordan alıyor :KK66: Ama bence işin ustaları tabiki platinde :KK66:
Çok memnun oldum memnun kalmanıza :KK66: Aylık ücretsiz bakımlara gidin muhakkak. Taramayı yapsınlar,uzun süre memnun kullanırsınız Emin’im.
Bende dün oradaydım,kaynaklarımı çıkarttım :KK66: Bir kahvelerini içtim güzel sohbet ettim geldim :KK66:

9BCB8E7A-A76C-4BCF-AB5E-F24E32BC8AE2.jpeg

Evet,Toprak Şeker ve San Kuaför gibi uçuk fiyatlı kuaförlerde saçı ordan alıyor :KK66: Ama bence işin ustaları tabiki platinde :KK66:
Çok memnun oldum memnun kalmanıza :KK66: Aylık ücretsiz bakımlara gidin muhakkak. Taramayı yapsınlar,uzun süre memnun kullanırsınız Emin’im.
Bende dün oradaydım,kaynaklarımı çıkarttım :KK66: Bir kahvelerini içtim güzel sohbet ettim geldim :KK66:

Eki Görüntüle 2050494

Afiyet olsun :dondurma:

Benim islemimi Eren Bey yapti, saclarim da koyu kahve oldugu icin cok rahat oldu.

Yalniz sac diplerim de hala hafif bir aci var.. Sizde de oldu mu ?
Oldu ise ne kadar sürdü ?

Afiyet olsun :dondurma:

Benim islemimi Eren Bey yapti, saclarim da koyu kahve oldugu icin cok rahat oldu.

Yalniz sac diplerim de hala hafif bir aci var.. Sizde de oldu mu ?
Oldu ise ne kadar sürdü ?
Saçlar uzun süre kalsın diye dibe yakın yerden yapılıyor kaynaklar. Bu yüzden yatarken falan ilk zamanlar agrı oluyor evet ama geçiyor merak etmeyin :KK66: Alışma süresi var,geçiyor.. üç dört güne kadar geçer. Kötü birşey değil iyi birşey :KK66:

Oray'ı çok araştırmıştım,hatta karar vermiştim Oray'a gidecektim iyiki gitmemişim...
İnstagramda çok güzel yorumlar var vassago kuaför Hakkı'nda,hatta işlem yaptıran birine dm den mesaj yazmıştım,Nasıl gerçekten memnun Kaldınmı diye. Oda çok iyi memnun kaldım yazmıştı. Meğer orada çalışan bir elemanlarıymış :p
Sonra işte yaptırdığım yeri buldum,gittim görüştüm içime sindi. Çok şükür her işlerin arkasındalar ve ellerinden geleni yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti çok iyi..
Sorun yaşasaydım bende üzülürdüm tabi. Sonuçta saçlarımızdan memnun olsak zaten bu işe girişmeyiz. İyice zarar verecek işlem olursa çok üzülürdüm tabi. Şu anda çıkartsam kıssa saça Nasıl alışırım diye düşünüyorum..

Merhaba olumsuz yorum yapılan isim Sedat Biga mı ? İnstegram ve kullanıcı yorumları da artık güven vermiyor .
Kimisi yaptır yarattığı özgüven eksikliğinden iyidir diyor . Kimisi uzak dur diyor .
Saçlarım ince telli dalgalı ve devam eden dökülmesi var . Yanı sıra kendimi iyi hissetmek istiyorum 1) protez 2) filigram yöntemi onlara bile baktım . Bence saç en önemli aksesuar . Giydiğini bile saç gösteriyor . Onun için lütfen gerçekten deneyimi olanlar fikir verebilir mi ? Şişli Kadıköy Taksim lokasyon olarak uygun benim için . Ne dersiniz ?

Merhaba olumsuz yorum yapılan isim Sedat Biga mı ? İnstegram ve kullanıcı yorumları da artık güven vermiyor .
Kimisi yaptır yarattığı özgüven eksikliğinden iyidir diyor . Kimisi uzak dur diyor .
Saçlarım ince telli dalgalı ve devam eden dökülmesi var . Yanı sıra kendimi iyi hissetmek istiyorum 1) protez 2) filigram yöntemi onlara bile baktım . Bence saç en önemli aksesuar . Giydiğini bile saç gösteriyor . Onun için lütfen gerçekten deneyimi olanlar fikir verebilir mi ? Şişli Kadıköy Taksim lokasyon olarak uygun benim için . Ne dersiniz ?
Yorumumda yazıyor zaten olumsuz yorum yapılan yer :KK66:
Diger sayfadaki size cevap yazdım. Sanırım bu sorularınızada cevap almışsınızdır. Konumda zaten açıkça paylaştım herşeyi. Ben memnun kaldım. Yine yaptırırım yani :KK66: O saçın verdiği mutluluk çok iyi :KK66:
Benim gittiğim yer Kadıköy’de zaten. Tavsiye ederim :KK66:
Birgün yolunuz düşerse gidin görün konuşun muhakkak :KK66: Onur bey tüm sorularınıza cevap verip yardımcı olacaktır.

Ben de çok merak ediyorum bu işlemi,platin perukta fiyatlar nasıl bilenler yazabilir mi?

Ben de çok merak ediyorum bu işlemi,platin perukta fiyatlar nasıl bilenler yazabilir mi?
Fiyat seçeceğin renge,saçın kalitesine,takılacak saç adetine,saçın uzunluğuna göre değişir . Gidio görüp fikir ve fiyat alman yada tahmini istediğin saça göre Insta dan dm yolu ile yada iletişim numaralarında arayarak öğrenmen gerekir.

Attım cnm msj... Ayrıca ben bırde şehir dışından gıttım verdıgım taksı otobus paraları cabası çok kızıyorum kendıme çokkk
çok geçmiş olsun ama iyi ki yazdınız bende oraya gitmeyi düşünüyordum. bana da diplerde beyaz beyaz olmayacak birşey olmayacak diye garanti verdiler. aslında bu tür şeylere dava açabilmek lazım. benim de saçımı bir kuaför yaktı 3 yıldır kendine gelmedi saç .

çok geçmiş olsun ama iyi ki yazdınız bende oraya gitmeyi düşünüyordum. bana da diplerde beyaz beyaz olmayacak birşey olmayacak diye garanti verdiler. aslında bu tür şeylere dava açabilmek lazım. benim de saçımı bir kuaför yaktı 3 yıldır kendine gelmedi saç .
Canım,platinle bir görüş kesinlikle. Bak ben senelerce kulllandım saçı hiçbir sorun olmadı çok şükür. Şimdide saçımı gür göstermek için 60 tane taktırdım,çok iyi geldi. Asla beyaz beyaz olma durumu yok İnan. Ayrıca her işin arkasında,garanti veriliyor . Asla mağdur olmazsın..

X