Mide balonum ve ben

Umarım maddi manevi emeklerimizin karşılığını alırız beslenme hala aynı mı sizin
Hayır artık normal bir şekilde yiyebiliyorum. Dikkat ediyorum ama yediklerimle doyuyorum. Balon tek başına çözüm değil eğer yersem midem genişliyor daha çok yiyesin geliyor. Siz kaç kiloyla başladınız? İnşallah alırız karşılığını çünkü kolay bir süreç değil 🙏

Kac kilo ile basladiniz? Bende antalyaya balon icin gidiyorum, agustosa kadar ne kilo veririm diye hesap yapmaya calisiyorum.
Merhaba 92 ile başladım şu an 88 in aslında daha fazla verirdim şu icemedim ve spor yapamadim
Sıkı sporla 8-10 kilo verilir kesin

Hayır artık normal bir şekilde yiyebiliyorum. Dikkat ediyorum ama yediklerimle doyuyorum. Balon tek başına çözüm değil eğer yersem midem genişliyor daha çok yiyesin geliyor. Siz kaç kiloyla başladınız? İnşallah alırız karşılığını çünkü kolay bir süreç değil 🙏
Merhaba C cabataaa ve A aydandn , merak ettim, yolculuğunuz nasıl geçiyor ?

Merhaba 88 kilo ile başladım 2 haftada 7 kilo gitti. Ama 2 haftadır hiç veremedim vücut korumaya alıyor kendini sanırım aynı şekilde devam etmek gerekiyor. İlk günler hızlı gidiyor vücuttaki suyu ve ödemi attığınız için sonra süreç yavaşlıyor tabi.
Sonrasında verebildiniz mi

X