MİDE BALONU TAKTIRMAYA ADIM ADIM SÜREÇLER :)

günaydın benim bugün 9. günüm her şey normal gidiyor çok şükür. sanki yokmuş gibi hissediyorum hatta.. pazartesiden itibaren herb.. ile gıda takviyesine başlayacağım sabah akşam sanırım bu şekilde daha kg verimini hızlandıracağımı düşünüyorum. hedefim çünkü temmuz sonuna kadar 60 ın altına düşmek dua edin :)

planlamalarım Temmuz 15 inde tartıda 60 ı görmek.
ağustos 19 unda ise 50-53 arasını görmek .. bu burada dursun kendimle yarışmak bu olsa gerek...

günaydın benim bugün 9. günüm her şey normal gidiyor çok şükür. sanki yokmuş gibi hissediyorum hatta.. pazartesiden itibaren herb.. ile gıda takviyesine başlayacağım sabah akşam sanırım bu şekilde daha kg verimini hızlandıracağımı düşünüyorum. hedefim çünkü temmuz sonuna kadar 60 ın altına düşmek dua edin :)

ağustos 19 unda ise 50-53 arasını görmek .. bu burada dursun kendimle yarışmak bu olsa gerek...
Harikasın canım . Azmine hayran kaldım bin massallah 🧿🧿 iyi olduğuna çok sevindim. Yürüyüşleri ihmal etme. Kaslarını güçlendir ablacım .

Alakasiz olacak ama bende yurtdisindan antalayaya tatile gelince taktirmak istiyorum. Fiyat konusunda bize çok farklı fiyatlar söylediler. Siz ne kadara yaptırdınız? Antalyada bildiğiniz yer varmı?

Alakasiz olacak ama bende yurtdisindan antalayaya tatile gelince taktirmak istiyorum. Fiyat konusunda bize çok farklı fiyatlar söylediler. Siz ne kadara yaptırdınız? Antalyada bildiğiniz yer varmı?
Ben şahsen çok araştırdım neredeyse 6.7 aydır araştırıyorum. En son firmadan medsil marka mide balonu temin ettim. Mersin arastirma Hastanesi'nde tahlillerin yaptırarak oradan bir doç. Dr. İle anlaştım orada yaptıracağım. Hatta bu çarşamba yapilacakti. Ama bı aksilik çıktı. Bu hafta inşallah yaptiracam kısmet olursa

Bizim bu taraflarda özel hastanelerde 18 bin gibi . Endoskopi ve anestezi ücretini alıyorlar. Ama tam bilmemekle beraber , araştırma Hastanesi'nde cüzzi bir miktar ödersiniz dediler. Çünkü işlem günü ödeme yaparsınız dediler tam fiyat bilemiyorum.

Rabbim gönlünce eylesin başarılar sana kuzum benim.
🧿🧿🧿🧿

Bizim bu taraflarda özel hastanelerde 18 bin gibi . Endoskopi ve anestezi ücretini alıyorlar. Ama tam bilmemekle beraber , araştırma Hastanesi'nde cüzzi bir miktar ödersiniz dediler. Çünkü işlem günü ödeme yaparsınız dediler tam fiyat bilemiçok
çok teşekkür ederim güzel yorumların için.. ben hemen hemen dediğin fiyata takma +çıkarma 8 seans diyetisten aldım.

Bizim bu taraflarda özel hastanelerde 18 bin gibi . Endoskopi ve anestezi ücretini alıyorlar. Ama tam bilmemekle beraber , araştırma Hastanesi'nde cüzzi bir miktar ödersiniz dediler. Çünkü işlem günü ödeme yaparsınız dediler tam fiyat bilemiyorum.
Antalyada bir özel hastane ile konuştum şimdi. Araştırma hastanesi çok uzun zamana randevu veriyormuş. Ayın 8de yaptırıcam. 🙏🏻

Ben 76 kilo ile başlıyorum. Ama benim sorunum farklı. Ben yemek yemiyorum cogunlukla, gunduz gunum biskuvi ile geçiyor. Kilo almıyorum ama veremiyorumda. Covid zamanı shake içerek ve devamlı yürüyüş yaparak verdim biraz. Sonra geri aldım. Çok yoğun çalışıyorum, onun için kolay yöntem diye bunu seçiyorum. Saxenda ignesini, xenical ne varsa denedim. Ama iki bisküvi bir yemege bedel. Saxenda agır depresyon yaptı. Xenical de yemek yemediğim için işe yaramadı.

hayırlı olsun şimdiden :) bende 12 günü devirdim çok şükür ..
kaç kg ile başlıyorsunuz
Nasıl hissediyorsun kendini? Ne yiyorsun ne kadar yiyosun aç mısın tok musun ? Sıkıntılı günler geçtikten sonra, iştah durumunu çok merak ediyorum. Detaylı bilgi verebilir misin ? Gerçekten de acıkma hissi çok mu geç geliyor? Ara öğünlerde sıvı mı tüketiyosun hâlâ ? Evetttt darlama vakti geldi sanırım.😂 Tek tek cvp istiyorum kuzum benim. 💗😍

Nasıl hissediyorsun kendini? Ne yiyorsun ne kadar yiyosun aç mısın tok musun ? Sıkıntılı günler geçtikten sonra, iştah durumunu çok merak ediyorum. Detaylı bilgi verebilir misin ? Gerçekten de acıkma hissi çok mu geç geliyor? Ara öğünlerde sıvı mı tüketiyosun hâlâ ? Evetttt darlama vakti geldi sanırım.😂 Tek tek cvp istiyorum kuzum benim. 💗😍
canım selam yoğundum bir kaç gündür yazamadım hiç..

normale döndükten sonra 5. gün yani 2 gün yoğun bir açlık hissi oluştu ama geciciymiş meğer 2 3 gün sürdü çünkü son 1 haftadır yemek yemek istemiyorum 1 lokma alsam doyuyorum zaten fazlasını yesem çıkıyor mide kabul etmiyor.
sıvı bitti normal diyetisten yemeğe dönebilirsin dedi ama ben dönemedim hala çünkü iştahım yok :..

sabah mesela activa yoğurt küçük yiyorum öğlen çorba içiyorum 4-5 kaşık bitti ertesi güne kadar yemek yiyemiyorum.. aralarda kayısı vs alıyorum ya da ben alıştım bu şekilde bilmiyorum.. cuma günü tartılıcam bakıcam :)

Geçmiş olsun canım, şuanda kaç kilosun? Bende taktırmak istiyorum ama gerçekten bir işe yarıyor mu

normale döndükten sonra 5. gün yani 2 gün yoğun bir açlık hissi oluştu ama geciciymiş meğer 2 3 gün sürdü çünkü son 1 haftadır yemek yemek istemiyorum 1 lokma alsam doyuyorum zaten fazlasını yesem çıkıyor mide kabul etmiyor.
sıvı bitti normal diyetisten yemeğe dönebilirsin dedi ama ben dönemedim hala çünkü iştahım yok :..

sabah mesela activa yoğurt küçük yiyorum öğlen çorba içiyorum 4-5 kaşık bitti ertesi güne kadar yemek yiyemiyorum.. aralarda kayısı vs alıyorum ya da ben alıştım bu şekilde bilmiyorum.. cuma günü tartılıcam bakıcam :)
Ayyy ne kaaaa güzel yaa. Sabırsızlanıyorum artık. Keşke 3.4 ay önce karar verdiğinde hemen yaptirsaydim. Zayıflamak yaza denk gelmicek. P.tesi ariyacaklar bakalım. Belki çarşambaya takalım derler. Kalbim küt küt. 🥰😍🤭🙈💗

Selam canım sesin cikmiyo. Nasıl gidiyo. Kilo kaybın kaç. Seni merak ediyorum. 😇 Bayagdir yazmiyosun. Bizi merakta birakma

Merhaba geçmiş olsun bol bol eksileri görürsünüz umarım. Bende bugün tüm işlemlerini yaptirdim. Çarşamba sabah takılacak endeskopik mide balonum. 😟 Endişeliyim çok hemde . Eşimden endisemi saklamaya çalışıyorum. Zor ikna ettim onu. İnşallah benimkide kolay geçer binlerce maaşallah size 🥰🤍
Merhabalar, umarım kolay geçmiştir süreciniz. Sizde son durum nasıl, süreç nasıl geçti?

X