mide balonu taktıranlar buraya

Merhaba Nurbanı hayırlı olsun, güle güle kullan

Hayalim bana değil ama anneme 4 ay önce taktırdık. 18 idi, biz tanıdık indirimiyle 16'ya yaptırdık. Fiyatı cok araştırdık, 1000 eurodan kapı açıyorlardı. Ağrı nerdeyse hiç olmadı çünkü hastanedeki ekip hep yardımcı oldu, serum vs ile geçiştirdiler, sağ olsunlar ağrı kesicileri eksik etmediler, onun en büyük sıkıntısı boğazı bir rahatsız oldu, psikolojik olabilir, ilk üç gün nerdeyse birşey yiyemedik bitkin düştü ama 4 güne geçti nerdeyse. Bazı yemekleri hayatından çıkarman gerekecek, hala gaz yapan şeyler soda vesaire tüketemiyor. Onun için en zoru kahve içememek oldu. Şu an 75'ten 62'ye düştü. Kesin yaptırın. başta zor gerçekten ama sonrasında iyi ki yaptırmışım dedi. bol şanslar dilerim

Son düzenleme:
Şuanki hayatımdan çok mutluyum birde tartıdaki eksileri gördükçe motivasyon da artıyor tabi. 85 ile başladım bugün 10. Gün 79 kg.

cumartesi günü endoskopik mide balonu taktırdım. bugün 6. günüm bitti. bu aralar balon taktırmış olanlar var mı acaba motivasyon için birileri ile konuşmak iyi gelir gibi hissediyorum🥹✨
Merhaba Duru,

İstanbul'dayım. Bir arkadaşım yeni fiyat sordu, 25 dediler
Ben temmuzda taktırdım 15 e, suanda 22 benm yeğenimin çalıştığı hastanede, 4. Ayım iadel kiloma geldim

Merhaba Nurbanı hayırlı olsun, güle güle kullan

Hayalim bana değil ama anneme 4 ay önce taktırdık. 18 idi, biz tanıdık indirimiyle 16'ya yaptırdık. Fiyatı cok araştırdık, 1000 eurodan kapı açıyorlardı. Ağrı nerdeyse hiç olmadı çünkü hastanedeki ekip hep yardımcı oldu, serum vs ile geçiştirdiler, sağ olsunlar ağrı kesicileri eksik etmediler, onun en büyük sıkıntısı boğazı bir rahatsız oldu, psikolojik olabilir, ilk üç gün nerdeyse birşey yiyemedik bitkin düştü ama 4 güne geçti nerdeyse. Bazı yemekleri hayatından çıkarman gerekecek, hala gaz yapan şeyler soda vesaire tüketemiyor. Onun için en zoru kahve içememek oldu. Şu an 75'ten 62'ye düştü. Kesin yaptırın. başta zor gerçekten ama sonrasında iyi ki yaptırmışım dedi. bol şanslar dilerim
Merhaba öncelikle geçmiş olsun bol eksiler diliyorum şuan ki durumunuz nedir benimde 3.gunun çok heyecanlıyım

cumartesi günü endoskopik mide balonu taktırdım. bugün 6. günüm bitti. bu aralar balon taktırmış olanlar var mı acaba motivasyon için birileri ile konuşmak iyi gelir gibi hissediyorum🥹✨
Geçmiş olsun bol eksiler umarım her şey yolundadır bende yutulabilir balon taktirdim 3.gunum

Merhabalar ben de 5 Şubat'ta yutulabilir mide balonu taktırdım. İlk 3 günden ben de korkuyordum ancak ilk gün dışında neredeyse hiç sıkıntım olmadı. İlaçlar fayda etmiş olabilir. İlk hafta sadece sıvıyla beslendim proteinli süt, ayran ve şekersiz hoşaf içtim. Beni zorladı açıkçası, sıvı olduğu için açlık hissediyordum ve canım yemek çekiyordu:). Allahtan saat başı bir şey içiliyor ve çabuk doyuluyor.

Bugün püreye geçiş yaptım, artık kahve de içebiliyorum. Bundan sonraki süreci ben de merak ediyorum. İlk hafta 4 kilo verdim ama tabi yağdan çok gitmedi henüz. Konu başlığı kirliliği yapmamak için buraya yazmak istedim. Umarım taktırmak isteyenlere faydalı olur.

X